- Učlanjen(a)
- 25.09.2008
- Poruke
- 12,242
- Poena
- 995
Znaš kako kažu, minimalizam je ubio mačku tj. telefon. 😀
Više ništa ne briši, već si na neophodnom minimumu za normalno korišćenje. 🙂
Više ništa ne briši, već si na neophodnom minimumu za normalno korišćenje. 🙂