Šta je novo?

Anbernic konzole

Kad se to primenjuje? :)
Kad? Kad ti se igraju retro igre. 😄 Lako staje u džep (ili kao privezak za ključeve, ko voli), ima solidnu autonomiju, odličan ekran, podržava sve do PS1. U suštini, odlična je za GB i GBC igre, pogotovu RPG i Puzzle.
 
Kad? Kad ti se igraju retro igre. 😄 Lako staje u džep (ili kao privezak za ključeve, ko voli), ima solidnu autonomiju, odličan ekran, podržava sve do PS1. U suštini, odlična je za GB i GBC igre, pogotovu RPG i Puzzle.
A koliko je sve pregledno na ekranu i koliko je igrivo u toj velicini. A da je forica jeste
 
A koliko je sve pregledno na ekranu i koliko je igrivo u toj velicini. A da je forica jeste
Nije idealno za većinu igara. Ali je odlična kao GB/GBC konzola. Uska je primena same konzole, mnogo se više dobije sa Miyoo Mini+ ili RG35XX Plus/H, ali je skroz simpatična. I UI sa FunKey OS je baš lep.
 
Podstaknut ovom temom pazarih i ja R36s, na popusti uhvatih za 32$. Početne impresije prilično dobre, malo je problem kad treba da se ubode međusmer na kontroleru (gore levo, gore desno) ali ako je to najveća zamerka, neka...
Za sad vozim ovaj fabrički SD koji je stigao uz konzolicu, nemam vremena da spakujem sve kako ste preporučili.
Odlična igračkica za trenutke dosade :)
 
I meni danas stigao R36S, probao sam par igara... primetio sam da zvuk dosta secka na nekim igrama (tipa Fifa 99 N64). Takodje, NFS3 sa PS1 je prakticno neigriv. Kontam svakako da treba da procitam i pogledam o OS update-u, ali je l' to limit konzole kao takve ili mogu optimizovati? :) Izvinjavam se na vrv repetitivnim pitanjima, nisam bas pratio temu detaljno. Naleteh na ovaj video gde ima dosta detalja:



Svakako, za 33eur deluje impresivno da uopste moze da se dobije ovakav set, mislim da ce mi biti zabavno neko vreme, jos ako klinca ubedim da bude strpljiv i proba... :)
 
R36S je prilično sposobna konzola, ali, između ostalog, stock OS je loš. Probaj neki od alternativnih OS, poput ArkOS. Trebalo bi da dobiješ bolje performanse i mnogo lepši UI.
 
Stigla je sa ArkOS 2.0 04232022, tako da ima jedno dve godine update-a da se upuca. :)
 
Nasao sam GH, hvala. Treba da pazarim dve SD kartice za pocetak, da se otarasim ovih genrickih.... pa onda redom. Pokrenuo sam update preko WiFi dongle-a za prvu ruku.
:D
 
Poslednja izmena:
Kolege, znam da nije tema, ali za slucaj da neko ne prati temu za aliexpress, preko "coins" stranice na mobilnoj app uz trenutni choice day (1. jun) moze trenutno da se izvuce:

Rg35xx obican - oko 23 dolara
Rg35xx H - oko 36 dolara

Nize od ovoga retko kada bude bez personalizovanih kupona osvojenih kroz igrice na aplikaciji.
 
Imam i običnu i plus verziju, ne kupujem ništa više dok ih ne prodam xD
 
Kolege, znam da nije tema, ali za slucaj da neko ne prati temu za aliexpress, preko "coins" stranice na mobilnoj app uz trenutni choice day (1. jun) moze trenutno da se izvuce:

Rg35xx obican - oko 23 dolara
Rg35xx H - oko 36 dolara

Nize od ovoga retko kada bude bez personalizovanih kupona osvojenih kroz igrice na aplikaciji.
A na koji nacin recimo H za oko 36e? Meni je najjeftinija oko 5500dinara.
Inace @Gorth deluje da sto je bilo noviteta od podrske za H i Plus to je to. Stizu novi uredjaji i novi izazovi
 
@pinocio
Iskljucivo mobilna aplikacija, dodas ga u korpu i na wishlistu, onda odes na sekciju "coins" i izacice ti negde oko 48 dolara pa na to 15% popusta uz novcice, a pritom je trenutno akcija 4 dolara off na preko 29, to se spoji sa ovim prethodnim popustima i izadje oko 36.
 
A na koji nacin recimo H za oko 36e? Meni je najjeftinija oko 5500dinara.
Inace @Gorth deluje da sto je bilo noviteta od podrske za H i Plus to je to. Stizu novi uredjaji i novi izazovi
Bogami MuOS i Knuli lepo gaze. Biće to super uskoro za sve konzolice sa h700 čipom.
 
@pinocio
Iskljucivo mobilna aplikacija, dodas ga u korpu i na wishlistu, onda odes na sekciju "coins" i izacice ti negde oko 48 dolara pa na to 15% popusta uz novcice, a pritom je trenutno akcija 4 dolara off na preko 29, to se spoji sa ovim prethodnim popustima i izadje oko 36.
Sve probam, al cena ostaje ista... nebitno...
Bogami MuOS i Knuli lepo gaze. Biće to super uskoro za sve konzolice sa h700 čipom.
Ja sam se vise posvetio igranju nego cackanju :D MuOS i Knuli nisam ni probao, al sam zato Super Froga na 4. svetu od 5 :D Kablic (mini hdmi na hdmi) mi je vec 7 dana na carini tako da ga ocekujem u sledecih par dana, pa ako bude sve ok onda krecu DUELI pred TV ekranom.... Lotus, SWOS i sl :)
 
Da ne bude da pricam u prazno, evo od jutros, kroz coins sekciju (+4 usd na potrosenih 29)
 

Prilozi

  • SmartSelect_20240602_104344_AliExpress.jpg
    SmartSelect_20240602_104344_AliExpress.jpg
    81.8 KB · Pregleda: 30
Nazad
Vrh Dno