Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje,zamena vaučera i deljenje ananas linkova - instant ban)

a5000 vaučer aktuelan valjda samo još večeras za porodžbinu preko 35000. Ja slučajno sad vidoh a to mi juče poslali na meil i iskoristih ga odmah za zamrzivač.
 
Da li Ananas i dalje nudi one manje vaucere od 500 i 750 dinara? Da li je neko dobio takav vaucer od njih u skorije vreme? Ili na onu foru ako proizvodi ostanu u korpi pa posalju neki vaucer da zavrsite kupovinu?
 
Ponuda za preporuku / affiliate marketing sa malom dobiti, prilagodjeno nasim prostorima (sve dobro iz inostranstva po "Srbski").

da li je na linku koji se spominje na prvoj slici (da kliknes "ovde" za pravila i uslove programa) isti info kao u ovom pdfu sto si okacio ili ima jos detalja?
ako je drugaciji ostavi i taj link.
hvala.
 
Da li Ananas i dalje nudi one manje vaucere od 500 i 750 dinara? Da li je neko dobio takav vaucer od njih u skorije vreme? Ili na onu foru ako proizvodi ostanu u korpi pa posalju neki vaucer da zavrsite kupovinu?
Ma jok, a pre su znali da posalju -500 din kad ti artikal stoji nekoliko dana u korpi

Samo je dobro sto je free dostava preko 3000 din i ponesto bude po korektnoj ceni. Inace ih ne bi uzeo u razmatranje nikad.
 
Stavio greškom neku glupost u korpu i pre 4 dana dobio -500 din kupon.

Kao što neko reče, korpa radi.
 
Heh bas danas su dali -500 prozvao sam ih ili citaju forum
 
@lurkerr
Izbeci sve iz korpe i kasnije ubaci nesto.

da li je na linku koji se spominje na prvoj slici (da kliknes "ovde" za pravila i uslove programa) isti info kao u ovom pdfu sto si okacio ili ima jos detalja?
ako je drugaciji ostavi i taj link.
hvala.
Nesec verovati...
1724245701111.png
 
Ananas, tj. Spark brzo obrađuje porudžbine. Juče popodne naručio, danas stigla poruka o isporuci. Ali džaba kad PostExpress ne donosi, već ostave paket u pošti.

Kada je dostavu vršio MM, donosili su do ulaznih vrata. Kasnije City Express ispred zgrade, a sada PostExpress kasno popodne oko 19h ili samo ostave u pošti.
 
Koliko dugo cekate kada porucujete? Meni napisali isporuka 20-21 a porudzbina jos stoji u magacinu
Kao sto rece @sds21 ako je Spark, dan-dva maksimalno. Imao sam porudzbinu u jednom gradu gde donosi City, tu je bilo dva dana i do ispred zgrade. Posle nedelju dana porudzbina u drugom gradu PostExpress, dostavljeno nakon jednog dana, oko 12-13 sati, ali covek uneo u dvoriste, za razliku od slucaja koji je imao @sds21. M&M takodje uvek do vrata, ali ih nema od, recimo od Nove Godine.





Samo je dobro sto je free dostava preko 3000 din i ponesto bude po korektnoj ceni. Inace ih ne bi uzeo u razmatranje nikad.
Meni je dostava preko 1500 jer sam u A+
 
Poslednja izmena:
Meni roba stoji u korpi danima/nedeljama i ne dobijam nikad nikakav vaučer.
 
Dobih isto 500din na spin a ima vikend sad a1000 kod.
 
tih 500 na 4000 din+ kad daju kao na 2 dana to je patka, znajte da vazi oko 10 dana

p.s mozda je bolje da ne pisem da ne postanu azurni :censored:
 
Juce iskoristio a1000 za peglu, jutros doneli peglu... Bas nisam odavno uzimao na Ananasu, ali eto moje pozitivno iskustvo i dalje traje.
 
Poslednja izmena:
Ne znam sto se ljudima dešavaju negativna iskustva na ananasu ja sam do sada poručila sigurno 50 porudzbina zadnjih godinu dana i uvek je sve stizalo za dan ako a brzo dostava damas porucim sutra je tu, a i sa drugim prodavcima nikada nisam imala problem, vaučere sam koristila maksimalno i uvek je sve bilo super više nego dobra usteda
 
~ Uzeo sam ssd, 2x ram i monitor. U proseku 3-4 dana stize, sve je uvek stiglo novo neotvarano neosteceno
 
Aman se značajno popravio. Šalju robu post expressom vrlo brzo i napune kutije zaštitnim materijalom. Konačno su ukapirali da mogu da dobro zarade dokle god Ananas subvencioniše poštarinu.
 
Meni vec 2 dana nece da prodje kupon a1000, a porudzbine su bile 8600 i 11.000 dinara
Ne znam zasto... Mozda na artikle sa popustom ne daju vaucer?
I da im neko objasni, znaju oni zašto to rade. Sličan sistem kao sa onih 18 % popusta u G... što ne važi za artikle sa šok cenom, top artikle itd... Pa kad uđeš u sekciju npr televizora, vidiš da su svi sa tom oznakom, da neko ne daj Bože ne bi iskoristio kupon za kupovinu televizora ili sličnog skupljeg proizvoda.
Ako mislimo na istu prodavnicu, oni daju 15% popusta za kupovinu sa VISA karticom, pod istim uslovima, tako da tih 18% i nije neki wow.
 
Poslednja izmena:
Takođe, pokušavao juče u više navrata ali bez uspeha.
 
Stiže zamrzivač danas, naručen prošli utorak u 23:30h. Dva momka istovariše i unesoše u kuću. Pošaljilac Svetlost.
 
Preko aplikacije sam podneo zahtev za reklamaciju proizvoda, neki pametni produzni kabl to je bilo 10.8, dva dana kasnije je preuzela posta posiljku i tjt. Koliko je rok da se resi reklamacija ili da dobijem neku info?
 

Obaveza je trgovca da na reklamaciju potrošača odgovori u roku od 8 dana od dana prijema reklamacije. Odgovor trgovca na reklamaciju sadrži odluku da li prihvata reklamaciju, obrazloženje ako ne prihvata reklamaciju, izjašnjenje o zahtevu potrošača o načinu rešavanja i konkretan predlog i rok za rešavanje reklamacije ukoliko je prihvata. Ukoliko je reklamacija potrošača prihvaćena, rok za rešavanje reklamacije je 15 dana od dana podnošenja reklamacije, odnosno 30 dana za tehničku robu i nameštaj.
 
Screenshot_2024-08-28-12-57-21-611_rs.ananas.app-edit.jpg

Dobio sam vaučer 1500/5000+ za rođendan, treba mi neki eksterni hard-disk, a ovaj je najjeftiniji a da je preko 5000, još ima 1TB memorije. Vredi li ovo?
 
Nazad
Vrh Dno