Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Pisalo da ce mi stici paket izmedju 03. - 08.maj ali danas je stigao. Narucio bio 24 aprila
 
Имао сам рекламацију, ишао право у сервис и од сервиса добио потврду о неисправности. Исту сам проследио Ананасу и од њих добио одговор да је рекламација прихваћена и да би продавац требало да ми рефундира.
Да ли треба и продавца да контактирам, поново, јер сам након сервиса, прво звао продавца, а они ме усмерили на Ананас?
 
Ja bas hocu da uzmem ves masinu gorenje valjda ce biti do 7. maja neki kupon da smanjim cenu 😁
 
Ako ti nije hitno, čekaj. Možda ponove vaučer od 5000 na 25000.
Ako bude opet nekih dobrih akcija za praznike, realno je da isporuke stvarno budu oko 20. kako je gore postavljeno. Meni porudžbina od 24.04. putuje ka paketomatu i kako stoje stvari, dobiću je sredinom maja. Rok za isporuku je bio danas.
 
Meni je sve sto sam porucio prosle nedelje stiglo u petak, juce i danas poslednja dva paketa. Jedan paket iz prve porudzbine koja je bila izdeljena na 4 dela, a danasnji drugi paket od nove porudzbine koju sam napravio u petak. CityExpress je doneo sve porudzbine osim ove poslednje koju je doneo GLS.
 
Reaktivirali mi vaucer onaj uz Super karticu, sk1000, al mislim da je pre bilo SK1000, probajte malim slovima, za preko 3000.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Hoće :)

1714514539143.png
 
Meni ne radi taj sk1000.
 
Evo objašnjenja zašto vam je sk1000 odjednom 'proradio.'

Dok jednom ne smrkne drugom ne može da svane. Nema besplatnog ručka. :D
 

Prilozi

  • 546456.png
    546456.png
    150.5 KB · Pregleda: 241
To znači da neki vaučeri mogu biti ponovo aktivni iako piše da je za taj dan završeno. Upravo sam probao redom sve dosadašnje i ajaje23 je aktivno, verovatno su nekom poništili narudžbu.
2.500 na 20.000, verovatno samo jedan jedini vaučer radi, požurite
 

Prilozi

  • Screenshot_20240502_071558_Chrome.jpg
    Screenshot_20240502_071558_Chrome.jpg
    60.4 KB · Pregleda: 157
Nisu pustili svima, nego kako kome ponište narudžbu oslobodi se vaučer, mislim da trenutno više ne radi taj za 23.
 
Haha, da, iskoristio si taj jedini vaučer
 
Iskoristih za dječije auto sjedište, radi.
 
I ja iskoristio za Asus ruter koji je bio najeftinji na Ananasu i koji sam imao nameru da kupim u skorije vreme.
 
To je i najbolja upotreba Ananasa. Ja sam na sjedište koje je takođe bilo najjeftinije na Ananasu dodao dječiju knjižicu do ukupno 20006 dinara i ispalo 17506 sve.
 
Da li je nekome potvrdjena porudzbina ovih dana 30 og poruceno još nista
 
Vrh Dno