Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Zna li neko da li su oni vauceri od recimo 500 dinara za 2000 korpu ili 1000 dinara za 4000 korpu sto su ovde postavljani na temi i dalje vazeci? A bilo je i nekih od 750 dinara za 3000 korpu cini mi se. Jel iskoristio neko bilo koji od tih vaucera u skorije vreme?
 
Ananas ne bira, samo da se poveća broj partnera, a neki menadžer Amana je pomislio, hm, super, hajde da povećamo prodaju. Niko nije razmišljao o tome da će ljudi naručiti 3 gajbe piva i 50kg šećera, a da to treba da isporuči nespecijalizovana kurirska služba. Nerealno je za očekivati da to funkcioniše.

Mislim da nije ni samo u kvantitetu/dostavi problem, već i u ostalim aspektima usluge. Mnogo ljudi se žali da su im falili neki proizvodi u paketima, da im je stiglo manje a naplaćena puna cena itd.
Generalno skroz neozbiljno poslovanje Amana, a samim tim i Ananasa. Posebno kad se uporedi sa recimo Univerexport Elakolije uslugom, gde rade sopstvenu dostavu i možeš da naručiš koliko hoćeš, čega hoćeš. Sa tim sa su oni ozbiljno pristupili usluzi i shvatili da mogu to da rade samo u većim gradovima, što je okej. Ne rade eksperimente sa krajnjim korisnicima kao gore pomenuti.
Ananas je očigledno alav, i ne bira partnere. Bitno je da na sajtu ima svega, i mnogo, a da li će išta zapravo stići korisnicima je manje bitno.
I još jedna stvar vezano za težinu pošiljke i slično, naručivao sam 60 kg pseće hrane sa Ananasa(Spark-a) i sve je stiglo uredno. Pa nije 50kg šećera teže od 50kg pseće hrane, nego su neozbiljni i nesposobni.
 
Ananas je verovatno pristao na saradnju sa amanom jer niko drugi nije bio zainteresovan kada je u pitanju prehrana.
 
Meni je radilo pre pola sata, porucen viski, vlazne maramice i omeksivac za bebe :D Za svakog po nesto
 
Naručih trimer za bradu taman, još rade vaučeri
 
Ja imam samo pozitivna iskustva sa Ananasom, sve kupovine prošle kako treba, čak sam i poklone dobio, pisao sam o tome ranije u temi.
Međutim, ovo što sam primetio u poslednje vreme smatram nekorektnim poslovanjem i obmanom korisnika.
Naime, hteo sam da kupim bazen za dvorište Intex 366cm i 22.4. vidim cena na sniženju bezmalo 12000 dinara, piše ponuda važi do 26.4.
Rekoh sebi: "Super!", taman da pogledam šta mi još treba od opreme za održavanje bazena da naručim sve zajedno.
I tako, 23.4. taman stavio u korpu šta ću sve da kupim sa bazenom, kad vidim cena bazena 14777 dianra, isto piše da ponuda važi do 26.4.
Pitam se čemu služe ti rokovi za ponude kad ih oni ne poštuju i menjaju cenu kad god im odgovara?
Da li je to korektno ili je obmana? Mislim, znam odgovor...

Da ne pominjem dostavu koju za ovaj proizvod naplaćuju sumanutih 1490 dinara, iako sam član onog A+ ili kako se već zove kluba.
U eplaneti trenutno ima taj bazen za 14590 dinara uz besplatnu dostavu, tako da ću tamo i naručiti, ali eto, napisah ovo iz čiste frustracije.
 
Kako da znamo iz kojeg SPARK skladista stize roba??? :)
Tek kad dodjem do korpe mogu da vidim da pojedine Spark proizvode salju iz razlicitih skalidsta i naplacuju postarinu 350 dinara x 2 ako se ne predje 1499 dinara za svako skladiste (bar sam za sada uspeo da vidim dva razlicita Spark skladista).

Da li postoji neko elegantnije resenje od trpanja u korpu, pa gledanja koji predmet salju iz kojeg skladista?
 
ā jaje ti daje vaučer od 1.000 RSD koji važi za minimalnu korpu od 5.000 RSD. Vaučer važi za celu ponudu na Ananasu.

Promo kod: ajaje25
 
Nije valjda da su vec iskoristeni svi? Pretpostavljam da svaki dan imaju odredjen broj
 
Korpa preko 3000, računaju i trošak dostave 1490 din, Only Brands u pitanju, o čemu se radi?
 
Cudno je to kod njih oko isporuke. Nedavno sam kupio ljuljasku koja se vodila da ima 25kg i nisam platio dostavu, dok kod drugog prodavca je u specifikaciji imala 35kg i tu su racunali dostavu. Mozda im je granica 30kg.
 
Ja ne znam na sta da iskoristim i ovaj 1000/3000.. Dajte ideje neke
Izvini ali šta mi možemo da ti predložimo kad nemamo pojma šta voliš, šta ti treba itd. I to razmišljanje kupovina samo da bih iskoristio vaučer mi nije jasna.
 
Koja je fora, juče naručen trimer sa ananasa (bcgroup), spakovan isti dan a dostava izmedju 03.5-08.05? 😮 Razmišljam se da otkažem, platio sam karticom unapred. Dve nedelje neću da čekam sigurno
 
Praznici, i gužva pred iste?
 
Koja je fora, juče naručen trimer sa ananasa (bcgroup), spakovan isti dan a dostava izmedju 03.5-08.05? 😮 Razmišljam se da otkažem, platio sam karticom unapred. Dve nedelje neću da čekam sigurno
Ako ti je već spakovan, dobre su šanse da ti stigne pre praznika. Najavljeni rok dostave nije uvek merodavan, ja sam naručio nešto isto od BC Groupa pre mesec dana i stiglo mi je za par dana iako je pisalo da je rok 2 nedelje.
 
Poslednja izmena:
Ja sam naručio Bosch brisače iz delmaxa, videćemo da li će doći, jer je sam oglas sporan.

A inače ljudi kupuju: prašak/kapsule za veš, kapsule za mašinu za sudove, male kućne aparate - tostere, kuvala, hranu za mačke/kerove, sitan alat, majice, bukvalno sve, 1000/3000 jeste dobar vaučer i okej ga je iskoristiti. Ne po svaku cenu, ali zašto da ne za neke stvari koje ti svakako trebaju, pre ili kasnije.
Viđao sam da je išlo i do toga da se toalet papir kupi 🤣
 
Ja sam naručio Bosch brisače iz delmaxa, videćemo da li će doći, jer je sam oglas sporan.

A inače ljudi kupuju: prašak/kapsule za veš, kapsule za mašinu za sudove, male kućne aparate - tostere, kuvala, hranu za mačke/kerove, sitan alat, majice, bukvalno sve, 1000/3000 jeste dobar vaučer i okej ga je iskoristiti. Ne po svaku cenu, ali zašto da ne za neke stvari koje ti svakako trebaju, pre ili kasnije.
Viđao sam da je išlo i do toga da se toalet papir kupi 🤣
ja sam jedan od tih sto uzima toalet papir ili ubruse kada mi zafali za minimum korpu :) Svakako vas izadje isto ili jeftinije nego u marketu kad kupujete (uz vaucer naravno)
 
Poslednja izmena:
Ma slažem se, samo je smešno šta se čovek doseti da mu treba a ima na ananasu 😁 A ideja sam kupio odavde super.

Inače, pre bih to kupio nego hranu u marketima, nisam hteo da se zezam ni na čiji račun, čak sam i napisao da dobri popusti treba da se iskoriste za nešto što znaš da će ti sigurno trebati, a to je i toalet papir definitvno 😁
 
Nazad
Vrh Dno