Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Lep vaucer danas, ja kupih inverter klimu, ionako je dobra cena bila, a ovako na vaucer jos 5000 dole. Samo da ne otkazu...
 
Cisto info, danas imaju vaucer od 5000 na korpu preko 25000 na tehniku. Upravo se ponovio Grafikom kod njih.

Pozdrav
 
Meni je juče isporučen Sony auto radio koji nema veze sa onim koji sam naručio. Naručio sa BT a dobio neki levi....
Čini se kao da su namerno ,,pogrešili''.
Iskoristio sam kupon na 1000 dinara kako bi kupovina bila isplativa.
Polako ali sigurno me odbijaju od daljih kupovina preko Ananasa......
 
Ovo nema ni u tunguziji. Vaučer im je već nevažeći.
KLIK BUM TRAS, to odlično opisuje pokušaj primene njihovih vaučera.
 
Ја и имам 5000 на 25000,мада видим да то сви имају.
 
Da li je moguće da sam poručio nešto sa uračunatim vaučerom ali kada pogledam na sajut porudžbinu stoji cena bez vaučera?

Šta se zapravo dešava? Ako stigne po punoj ceni bez uračunatog vaučera, neću prihvatiti, naravno.
 
Da li je moguće da sam poručio nešto sa uračunatim vaučerom ali kada pogledam na sajut porudžbinu stoji cena bez vaučera?

Šta se zapravo dešava? Ako stigne po punoj ceni bez uračunatog vaučera, neću prihvatiti, naravno.
Погледај мало боље рачун. Колико је задужење а колико наплаћено.
 
Погледај мало боље рачун. Колико је задужење а колико наплаћено.

Naplaćeno nije ništa, na kraju, računa stoji cena bez oduzetih 5000.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240419-235844.png
    Screenshot_20240419-235844.png
    123.7 KB · Pregleda: 167
Idi na Porudžbine i povrati, pa u gornjem desnom uglu porudžbine imaš "Preuzmi račun". Tu su dvije opcije - da skineš račun i pogledaš finalnu specifikaciju. Ovo drugo ima sve.
 
Овако би требало да изгледа.
 

Prilozi

  • IMG_20240420_005728.jpg
    IMG_20240420_005728.jpg
    59.3 KB · Pregleda: 120
Ovo upola cene mi deluje kao podizanje cene u nebesa pa onda kao popust 50%.
 
Ne radi to ajaje20 kod mene, od 11h. Napunim korpu preko 5 000 tzv. odabranim artiklima sa spiska i kada unesem kod ispiše mi crveno da je kod primenjiv na korpu veću od 5000. Probao sam sa raznim kombinacijama tih proizvoda, uvek isto. Verovatno su kodovi potroseni.
 
Idi na Porudžbine i povrati, pa u gornjem desnom uglu porudžbine imaš "Preuzmi račun". Tu su dvije opcije - da skineš račun i pogledaš finalnu specifikaciju. Ovo drugo ima sve.

Tu se vidi koliko treba, 33500.

Malopre sam zvao i službu, potvrdili su isto to tako da sve cool.
 
Да ли и вама багује апликација?
 
Meni danas, ja je pošaljem u pozadinu ona se vraća i morao sam da je ugasim.
 
Današnji vaučer je ajaje21 koji daje 750 dinara popusta na potrošenih 4000. Objaviće ga uskoro ;)
 
Kada sam malopre naručila proizvode iz Sparka (običnog) sve je bilo u jednoj korpi. Na mail je stigla specifikacija i vidim da je razdvojeno na 2 pošljke. Ranije su pošiljke bile razdvojene od početka, pa se pre završetka moglo znati koliko će ih ukupno biti. Zato sam ovde komentarisala da je u pitanju bug, ali izgleda da je to izmena na platformi.
 
Bez obzira sto pise Spark, salju ti dva ili vise dobavljaca, zato je razdvojeno.
 
Spark ima više magacina na različitim lokacijama
 
Da, vec neko vreme imaju u Futogu kod Novog Sada u ulici Carice Milice bb skladiste pod nazivom "Cezar". :)
 
Meni je nedavno bila jedna porudzbine, sa dva artikla, oba pisalo Spark, jedna stigla od Craftera, druga od ne secam se koga, tako da nije taj slucaj da ide iz razlicitih magacina.
 
Nazad
Vrh Dno