Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Svakako sačekajte novi kod 1000din na sve
 
Evo mali tutorijal:
 
Te sekire sto imaju kratko secivo nisu za to sto mislite, te rascepaju velike panjeve itd, nisu za secu klasicnu..
ovo vecina ljudi trazi i treba da kupi za licnu upotrebu, sire secivo
1703115424247.png
 
X27 i X27 metalni deo oštrice je jednako težak, samo je različita dužina držalje. Ko je niže visine treba da ide na X25. Ja sam pazario x21 i x27, sa onim kuponima su izašle jeftinije nego u običnim prodavnicama koliko košta samo x27.
Sekira su fenomenalne. X21 ima dršku dužine kao X25, ali je lakša glava od X25 i X27.

 
Meni drugi put otkazuju posiljku Nutrino lab kasica... izadju me bas povoljno preko vaucera, i izgleda nece da daju po tim uslovima...
 
Ovo I sa tim navodnim popustom skupo😌
 
Kako da se iskoristi popust kad nema kod ? Ovo su cene i bez ove akcije na sajtu ?
 
Pa nisu, kao sad su ih dodali. Kao za igračke juče, pola dana je bilo sve isto i onda su se popodne pojavili proizvodi na 30%+ popusta.
 
Je li neko dobio to što je moglo da se uzme sa 70% popusta? Očekivao bih da su samo pootkazivali sve takve porudžbine.
 
Obratite pažnju kada naručujete više proizvoda od sparka. Velika je verovatnoća da će vam uvaliti bar jedan proizvod koji niste naručili.
Što se tiče čuvenog Matisa ananas platforma im služi da prodaju robu sa oštećenjem tako da dobro pregledate robu ako kupujete od njih.
 
Od početka novembra oko 15 porudžbina, sve isporučeno. Vaučeri od 50% 70% i master. Uglavnom sve iz Sparka. Iz jedne porudžbine jedan artikal otkazan, ali je račun umanjen za taj iznos.
18.12 poručio dečije rolere sa vaučerom 1000, prodavac Djak, danas CityE isporučio. Kako sam ovde čitao mislio sam da ovo iz Djaka neće ni stići, ali eto možda i najbrže isporučena pošiljka (y)
 
Obratite pažnju kada naručujete više proizvoda od sparka. Velika je verovatnoća da će vam uvaliti bar jedan proizvod koji niste naručili.
Što se tiče čuvenog Matisa ananas platforma im služi da prodaju robu sa oštećenjem tako da dobro pregledate robu ako kupujete od njih.

Spark iz nekog razloga napravi tri porudžbine i obračuna tri poštarine Iako smo napravili račun od 6.000 RSD vezano za proizvode iste firme. Kompletna glupost.
 
Ja vec dva dana čekam da mi PC Practic samo potvrdi porudžbinu, prošli put su me tek posle 4 dana zvali..
 
Pre ce to da se desi ako ih "cimkas" preko operatera ili facebook-a po mom iskustvu
 
Spark iz nekog razloga napravi tri porudžbine i obračuna tri poštarine Iako smo napravili račun od 6.000 RSD vezano za proizvode iste firme. Kompletna glupost.
Meni su SPARK narudzbinu od 600 dinara poslali u 3 paketa od po 200dinara, imao besplatno slanje, toliko ih izadje pakovanje + postarina LOL.
Zato sto ih salju sa razlicitih lokacija, nemaju sve u jednom magacinu, pise za svaku porudzbinu odakle se salje tamo u: preuzmi konačnu specifikaciju
 
Iznenađenje dana, a ono već viđeno. Sutra ponovo 1000 vaučer:

Iznenađenje dana!
Iskoristi vaučer od 1.000 RSD za celu ponudu, za minimalnu vrednost korpe od 4.000 RSD.
Promo kod: 0Q6yC2m9
 
Nasekiraće se mnogi danas :D
 
Nazad
Vrh Dno