Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Sigurno je dodao inesto sto nije u ponudi, ovako racuna kako treba...
 
Bila je juče celog dana u ponudi, sad ni nje nema. Ostaće stvarno samo gaće i ukrasi.

Verovatno im je sistem zabagovao pa smo svi dobili 70% kodove juče, zato su majstori uklonili sve što iole vredi iz ponude.
Nadam se da će berem ljudi koji su uspeli da naruče neke vrednije stvari dok im je sistem bio u raspadu i da ih dobiju.
 
Mislim da ce svima otkazati. Ja imam 2 porudzbine od juce jednu 70% i jednu obicnu, i nista nije potvrdjeno, status se ne menja od juce.
 
Ja imam porudzbinu za jednu jaknu, koja je inace bila snizena sa 13500 na 5500, i uspeo sam juce prepodne da primenim kod, cena bila 1600 😆 cak su i potvrdili porudzbinu, e sad da li ce stici ili ce otkazati, cekam....
 
Meni danas stize jedna od 70%,ali prva najmanja, sa dva artikla... Imao sam jos 2 ozbiljnije to stoji.
 
Meni jedna mala, koju sam napravio oko 10h na putu ka paketomatu. Ova druga "ozbiljnija" je "u obradi" još od juče poslepodne.

Inače, ja sam opet dobio vaučer 70% popusta na ponudu :ROFLMAO:

Elem, možda neko nije provalio. Kada se urade svi koraci do potvrde porudžbine i unese vaučer za 50% ili 70%, ako se vrati u pregled korpe, onda se vidi obračunat popust za svaki artikl. Tu može da se proveri da li su na nečemu zeznuli i na kom tačno artiklu.
 
Poslednja izmena:
I ja sam dobio 70% , ali što kolege rekoše ništa pametno , sve ukrasi i gaće ženske :)
 
A da ne pricamo sto su klosari gomilu lego setova uklonili, pa vratili sa oznakom "novo" i prodaju za 20-25 posto skuplje nego juce??? setovi koji su bili 8800 sada su skoro 11000. Ne moze da se ispostuje black friday, pa to ti je.
 
Ja mislim da je od Ananasa to bilo to, ko je uspeo juče nešto "pametno" da kupi kupio je, ovo danas neće imati bilo kakvog smisla.
 
Meni stiže paket od juče koji smo "uboli" za 70%, drugi još nije proknjižen. Svakako ozbiljan dobitak :D
 
Da nema neka fleska uz 70 posto ili ni to ne spada u tu kategoriju
 
Da li neko zna kako se prati city express pošiljka sa ananansa. Ne nalazim kod za praćenje
 
Od jutros sve "manje" porudžbine spakovane, neke i na dostavi danas. Od većih 10k+ jedna je potvrđena još 2 čekam da promene prvi status.

Pumpu koju spominju ja sam uspeo da uzmem, skinulo mi je vaučer. Ispala je 300 din.
 
Kako je glupo to sa otkazivanjem, ja ne znam da li ijedna radnja da li garderobe, tehnike itd. otkazuje ako je napravljena porudžbina i oni je primili.
 
Svi otkazuju, pogotovo sportske. Cim nadjes na popustu oni nemaju... Mogu da iskopam bar pet mejlova kad su mi otkazivali.
 
Sad samo daje 50 i 70% a legao bi mi od 2500 samo tako, valjda bude do kraja meseca
 
Svi otkazuju, pogotovo sportske. Cim nadjes na popustu oni nemaju... Mogu da iskopam bar pet mejlova kad su mi otkazivali.
Hm meni se to nikad nije desilo. Znači da se ne nadam mojoj porudzbini?🤣
 
Meni sad kad kliknem na ono proveri status porudžbine piše nema rezultata, jel to znaci da je otkazana?
 
Ja imam porudzbinu za jednu jaknu, koja je inace bila snizena sa 13500 na 5500, i uspeo sam juce prepodne da primenim kod, cena bila 1600 😆 cak su i potvrdili porudzbinu, e sad da li ce stici ili ce otkazati, cekam....
Meni piše spakovana...
 
da li se neko razume u velicine na sajtu tj adidas..ima neki kompleti duks i trenerka pise velicina 198...da li je to visina ili?
te sam visine pa da znam da li da porucujem ako je to jednako 2xl?
 
Nazad
Vrh Dno