Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ja to pre nisam video... Ispada svako placanje preko 4000 i 6000 dobijas automatski vaucer, ali u praksi to nije tako... Upravo probao,ne umanju korpu, kao sto pise, a izaberem nacin placanje sacuvanom mastercard...
 
Ja to pre nisam video... Ispada svako placanje preko 4000 i 6000 dobijas automatski vaucer, ali u praksi to nije tako... Upravo probao,ne umanju korpu, kao sto pise, a izaberem nacin placanje sacuvanom mastercard...
Takodje probao, klasicna "srpski amazon" obmana, tj premetacina, menjanje uslova promocije u hodu itd...
 
Pa pitanje do koga je, ovo sa linka je postavljeno na sajtu Mastercard, dok na Anansu su nigde ne spominje,odnosno spominje, po Ananasu moras izvuci vaucer,a po MC to nije neophodno....
 
Poslednja izmena:
Kao sto sam i mislio, jedni navode da treba osvojiti vaucer, dok drugi to ne navode.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231106_095450_Gmail.jpg
    Screenshot_20231106_095450_Gmail.jpg
    193.2 KB · Pregleda: 164
Dobio sam neki vaucer 70%, gde da pogledam gde su mi kuponi i za koju ponudu vazi?
 
Verovatno je bio takav dogovor, ali se ovi diletanti sa srpskog amazona preracunali pa videli da ima mnogo plaćanja mastercard-om, pa drži, ne daj, menjaj u hodu...
 
Čekajte, dakle da bih osvojio vaučer veći od 500 din moram nešto da kupim? Pa ako je korpa veća onda se dobije veći vaučer?
 
Ne. Ovo je nagradna igra. Vaučeri se dobijaju random, samo je ovaj od 500, što 99,99% nas dobija, zagarantovan.
 
Jok, nije pravilo. Ja sam probao tri puta za kupovinu od 12k i uvek dobijam 500 kinti..
Pretece me brzi iz bg..:D
 
priznaj da je preko veze :D
Hahahaha nije veza, kod sam upecao na neki nalog na koji nikada nista porucivao nisam.

A inace necete verovati ali kod sam iskoristio da nakupujem vina za slavu i mogu reci da sam bas bas dobro prosao.
Tako da ako vidite da fali nekih vina na sajtu znajte da sam ih ja "maznuo" :D
Eto, ni ja sam nisam ocekivao da cu na to potrositi vaucer.

Ps.. a ako prate temu vec je preuzeo kurir tako da žao mi je :D
 
Nije sve tako crno moze se po nesto pronaci i po zaista dobroj ceni.
Sta se moze naci kolega? U kapitalisticko konzumerskom smo drustvu gde nam uvek nesto nedostaje i treba a od tih stvari koje se kupe ne koristimo ih ni 2% vremena. Evo covek napisao par postova ranije da je napunio korpu sportskim rekvizitima a nikad nije potrcao u zivotu. Kaci se po temi kako obmanjuju sa cenama gde je procesor sa 115k spusten na 15k gde u stvarnosti kosta 13k. Dosta vas trci za tih 500din popusta na korpu od 5k kao da vam je poslednje u zivotu... Zato ni ananas ni maxi ni idea i ostali nemaju u planu da ponove akcije tipa 1000din na 3000 i 1500 na 3000 sto je 33% odnosno 50% popusta kad ima vas brdo koji ce koristiti 10-20% iako vam stvari ne trebaju.

Ja jurim ves masinu, stapni usisivac i pomocni mobilni telefon i ni jednu dobru ponudu nisam video. Bukvalno da odem u maloprodaju naci cu bolju cenu od ovih kobajagi crnih novembarskih popusta.
 
Sta se moze naci kolega? U kapitalisticko konzumerskom smo drustvu gde nam uvek nesto nedostaje i treba a od tih stvari koje se kupe ne koristimo ih ni 2% vremena. Evo covek napisao par postova ranije da je napunio korpu sportskim rekvizitima a nikad nije potrcao u zivotu. Kaci se po temi kako obmanjuju sa cenama gde je procesor sa 115k spusten na 15k gde u stvarnosti kosta 13k. Dosta vas trci za tih 500din popusta na korpu od 5k kao da vam je poslednje u zivotu... Zato ni ananas ni maxi ni idea i ostali nemaju u planu da ponove akcije tipa 1000din na 3000 i 1500 na 3000 sto je 33% odnosno 50% popusta kad ima vas brdo koji ce koristiti 10-20% iako vam stvari ne trebaju.

Ja jurim ves masinu, stapni usisivac i pomocni mobilni telefon i ni jednu dobru ponudu nisam video. Bukvalno da odem u maloprodaju naci cu bolju cenu od ovih kobajagi crnih novembarskih popusta.

Eno kaze covek nakupovao vina slavu, iskoristio vaucer super prosao, eno ti xiaomi fryer snizen na 8500 cini mi se, pa plus vaucer 1500-2500, uzmeh ga za 6000-7000 koliko nigde nikad nije bio... To ono sto mo pada na pamet,moze se probrati... Ja cekam vaucer za jedan ranac, ako uleti uleti top cena sa - 1500.
 
Ljudi. Je l neko narucivao preko dudi-ja na ananasu? Da li dudi salje svoj fiskalni racun kada se kupi preko ananasa ili na koji nacin funkcionise?
 
Takodje probao, klasicna "srpski amazon" obmana, tj premetacina, menjanje uslova promocije u hodu itd...
Druže, dobiješ vaučer pa kupuješ… ne znam gde vam se javljaju problemi?
Srecno ti bilo da iskoristis 25% popusta na robu koje nema na stanju ili je skuplja 30%+ u odnosu na druge prodavnice!
O cemu pričaš? Ananas je ubedljivo najjeftiniji na gomili stvari, pogotovo tehnika, gume, oprema za decu… Ja ne znam sad da li ti trazis nesto toliko specificno, pa to nije, ali ja gledam bukvalno sve. Imali su pre beki dan Zewa toalet papir dzabe pare… ima nekih parfema muških džabalesku… jako zanimljiva konstatacija…
 
uzmeh ga za 6000-7000 koliko nigde nikad nije bio
Dada i onda ti otkazu porudzbinu pa i ne bude bas 6000-7000. Na stranu to sto taj airfryer kupe ljudi koji ga koriste prvi mesec dok su pod utiskom i onda skapiraju da je puno lakse i ukusnije spremiti u tiganju na ulju. Kazem ti, kupujemo stvari koje nam ne trebaju zbog marketinskog trika od 500din. Ne izmisljam ja to, naucno je dokazano... Imao si 1500 na 3000 uz besplatnu dostavu. Onda su ukinuli besplatnu dostavu i vaucere pa sad u mesecu popusta najvise sto mogu da ponude je 500 na 5000 = 10% na preduvane cene... A kad kupis proizvod ne znas da li je bio izlozen ili koriscen, da li ce da ti otkazu porudzbinu nakon 3 nedelje zavlacenja i cekanja i da li ce uredjaj da ti stigne sa felerom pa da ti pare ostanu zarobljene na ananasu po mesec-dva dana. Ne izmisljam ja toplu vodu, imas tim profesionalaca koji rade na marketingu kako bi navuklo ljude da sto vise kupuju...
 
Ja sam nakupovao 8 metalnih polica za 3000-3500din sa kuponima. To izadje mnogo jeftnije nego kod ostalih gde se krecu 4500-6000.
Ono sto je najtuznije da takve police u Madjarskoj kostaju toliko otprilike kao redovna cena. Sto ce reci da nas ovde sisaju ko ovce i da i sa tim "ogromnim" popustima trgovci i dalje fino zaradjuju.
 
Druže, dobiješ vaučer pa kupuješ… ne znam gde vam se javljaju problemi?

O cemu pričaš? Ananas je ubedljivo najjeftiniji na gomili stvari, pogotovo tehnika, gume, oprema za decu… Ja ne znam sad da li ti trazis nesto toliko specificno, pa to nije, ali ja gledam bukvalno sve. Imali su pre beki dan Zewa toalet papir dzabe pare… ima nekih parfema muških džabalesku… jako zanimljiva konstatacija…
Pomenuo sam u postu iznad da jurim ves masinu - stapni usisivac - mobilni telefon koji su u bilo kojim maloprodajama bar 10% jeftiniji od ananasovih popusta... I to jos kod ozloglasenih velikih lanaca marketa. Ako ti je uspeh i usteda to da cekas novembar da kupis zewa papir za dupe na akciji onda svaka tebi cast...
 
Nazad
Vrh Dno