Šta je novo?

Amazon Fire TV

ja sam instalirao sa aptoide store.
 
Ti si ko ja, tako sam ja nakupio tri do sad LOL.
To sa praznim ikonicama se desava sa sajdlodovanim aplikacijama ali ima resenje za to, malo cimanje ali moze da se resi.
Ali da imas rezervni nije na odmet svakako.
Cao, upravo taj problem imam i ja. Mozes li me uputiti u to kako rešiti. Znam da moze custom launcher da se instalira ali ja bih preferirao onaj stock amazonov ako moze :)
 
Daj direct link 😏
Moraš da odeš preko donwloader aplikacije. Ili da skineneš apk pa prebaciš na neki drugi način

Jednom kada si instalirao appstore, ne treba ti nalog, radi isto kao i svaki drugi store. Ažuriranja možda nisu instant kao na google, ali ih ima. Nije kao da su 2 god stare aplikacije.
Imaš čak i mogućnost da upload svoje apk ako imaš nalog, mada to nisam testirao. Mislim da može da služi kao apk transfer.
 
Max ima na amazon store-u tako da makar za njega više ne mora sideload.
Kod mene ne prikazuje max.
Moraš da odeš preko donwloader aplikacije. Ili da skineneš apk pa prebaciš na neki drugi način

Jednom kada si instalirao appstore, ne treba ti nalog, radi isto kao i svaki drugi store. Ažuriranja možda nisu instant kao na google, ali ih ima. Nije kao da su 2 god stare aplikacije.
Imaš čak i mogućnost da upload svoje apk ako imaš nalog, mada to nisam testirao. Mislim da može da služi kao apk transfer.
Ne bih da instaliram neki drugi store, zato trazih link do apk.
 
Ima ga i kod mene. Ali, kad ga instaliram sa store-a, radi i mi i onaj koji sam sideloadovao, ocigledno nije isti package ID. Mogu da imam 2 MAX aplikacije
 
za svaki slučaj, da se ova tema ne bi pretvorila u "MAX na Fire-u"

 
Pošto max gen2 ima channel up down dugmiće, da li neko zna da li tako mogu da se menjaju kanali na eon smart tv app?
 
Max 1. gen. me izluđuje, svaki čas izbacuje onu budalaštinu o manjku prostora. Nije se bunio kad je bilo 200 MB prostora, a sad divlja sa 500 MB free.🤮
 
Max 1. gen. me izluđuje, svaki čas izbacuje onu budalaštinu o manjku prostora. Nije se bunio kad je bilo 200 MB prostora, a sad divlja sa 500 MB free.🤮
Uzmes USB otg i nakacis neku USB flesku od par giga kao st9orage i resen problem. Jeste da nema smisla da se stalno zali, ali eto paprikarske fore da se izvacari kupovina novog "boljeg" modela.
 
Max 1. gen. me izluđuje, svaki čas izbacuje onu budalaštinu o manjku prostora. Nije se bunio kad je bilo 200 MB prostora, a sad divlja sa 500 MB free.🤮
nisam nikada iskusio takav problem, ja bi ga resetovao na fabricko siguran sam da ce posle toga problem da nestane

A mozda si ga jednostavno preterano nafilovao.
 
nisam nikada iskusio takav problem, ja bi ga resetovao na fabricko siguran sam da ce posle toga problem da nestane

A mozda si ga jednostavno preterano nafilovao.
Snimi Kodi pa sačekaj malo 😁
 
Kod sestre prvi stick, ne max, radi odlicno. Vecina streaming app, ukljucujuci i par domacih sportskih i kodi klot bez dodataka rade savrseno. Nikada nisam ni pogledao koliko prostora je ostalo jer je to prakticno sve sto ce i biti potrebno.
 
Nazad
Vrh Dno