Šta je novo?

Amazon Fire TV

hbomax se instalira bez problema
 
Instalirao (skinuo sa neta) ,prijavio se uspesno ali me posle izbacuje sa porukom da servis nije dostupan za SRB iako na sajtu pise da jeste......hbo max u pitanju
HBO Max mi radi bez problema
koja verzija je najnovija, ja davno istalirao...?
Instalirao sam odavno, početkom septembra, sam radi apdejtove tako da i ne znam koja je poslednja verzija. Mogu da pogledam večeras kada dodjem kući.
 
Што се ХБО Макс апликације тиче, верзија је 52.55.0
Другари, мени треба нов код за Ирис смарт апликацију, онај стари не избацује више Ирис смарт апликацију, има ли неко можда нов код???
 
HBO Max mi radi bez problema

Instalirao sam odavno, početkom septembra, sam radi apdejtove tako da i ne znam koja je poslednja verzija. Mogu da pogledam večeras kada dodjem kući.
Kako može da radi HBO MAX sam updateove kada ga ni nema na Amazon storeu?
 
Што се ХБО Макс апликације тиче, верзија је 52.55.0
Другари, мени треба нов код за Ирис смарт апликацију, онај стари не избацује више Ирис смарт апликацију, има ли неко можда нов код???
mislis link?
 
Другари, мени треба нов код за Ирис смарт апликацију, онај стари не избацује више Ирис смарт апликацију, има ли неко можда нов код???
Ček ček, jel to moguće instalirati Iris apk i onda ga kodom aktivirati, iako nisam MTS korisnik? Ako je tako, uzeo bih i ja jedan code, može ponuda u pp.
 
Да линк до Ирис смарт апликације друже!!!
Ček ček, jel to moguće instalirati Iris apk i onda ga kodom aktivirati, iako nisam MTS korisnik? Ako je tako, uzeo bih i ja jedan code, može ponuda u pp.
Не друже кодом да дођем до линка апликације да је инсталирам на амазон стик, јер онај код што је раније радио и доводио до линка апликације за скидање више не ради, онда у њему убациш мејл и шифру и то је то!!!
 
Поздрав другари ово је тренутно на снижењу уз бесплатну доставу за проширење меморије ако некога интересује, бесплатна достава траје до 13 марта, надам се да нисам погрешио део у коме сам објавио, јер ово је за Амазон стик 4к макс!!!
Screenshot_2023-03-12-10-35-19-357_com.android.chrome.jpgScreenshot_2023-03-12-10-25-26-639_com.android.chrome.jpg
 
Који је најбољи начин кастовања преко Ајфона(аирплеја) на овај стик?
 
Predlozite neku ideju (apk) za automatsko menjanje wallpapera za FireStick tj Android TV. Ne mislim na Screensaver (Aerial Vews) vec iskljucivo Wallpapers. Ako uopste to koristite.
 
Поздрав другари, треба ми Ирис смарт апликација, да ли неко има и одакле да скинем??? У питању је стик 4к макс???
 
Скини ОДАВДЕ и инсталирај. На који начин? Имаш у мом видеу о коцки све објашњено. Једноставно је.
 
Ako nekome treba imam apk file supernova (move smart) aplikacije koja radi na firestick 4k. Znaci android atv 7
 
Drugar je na mtsu, jel postoji neka fora da preko njegovog login infa ubacim app na fire stick, ponajvise zbog arena sporta? Ja sam na sbbu
 
Investirajte 1-2EU i kupite futrolu za daljinski.

Soft Silicone Case For Alexa Voice Remote 3rd Gen Anti Slip Shock Proof Cover​

Имаш неку препоруку за боју и подазинску повшину(која боље паше руци)? Видео сам да има неке наводно флуоросценте и светле у мраку. :)
 
Drugar je na mtsu, jel postoji neka fora da preko njegovog login infa ubacim app na fire stick, ponajvise zbog arena sporta? Ja sam na sbbu
Treba ti MTS net i sve ce radi kao podmazano. Ja se kacim na komsijski mts i koristim supernova tizen app na tvu , na drugom tvu stick 4k max i Iris tv. Na supernovi neuporedivo bolja slika.
 
Nista ja ovo nisam skontao. Jel s novim azuriranjem ponovo omoguceno koriscenje CL ? Jer ne vidim nacin kako se samo sa Launcher Manager aplikacijom moze koristito CL a da se ne pokrece svaki put sa restartom Firesticka?

Jel ko probao ovo? Ja imam od pre uradjen Block update.

Koja mu je ovo Weather app, svidja mi se ovaj Widget
 
Probao sam Launcher Manager po uputstvu iz videa uz Wolf Launcher i radi kako je opisano. Pritiskom na home taster na daljincu prvo se pojavi Amazon launcher pa u deliću sekunde posle pojavi se Wolf launcher. Takođe sam probao (po uputstvu) da promenim Disney+ taster da startuje Kodi i to funkcioniše bez problema, jedino kada se izađe iz Kodija ne ide automatski na Wolf Launcher, nego mora da se pritisne Home taster na daljincu.
 
Nazad
Vrh Dno