Šta je novo?

Amazon Fire TV

Једина сличност између та 2 уређаја је што су обадва Амазонови и што обадва имају Wi-Fi 6.
И то је све.
 
Sta je razlika?

Screenshot_1646.png
Sad pogledah neki opis... pored ulaza/izlaza (sto smo, jelte, svi znali), osnovna razlika je sto kod Cube ne mora da se koristi daljinac umesto mikrofona vec (Cube) ima svoj na foru smart speakers-a. Sad da li je tvoj odgovor "a24" adekvatan, nisam bas siguran.
 
Poslednja izmena:

Prilozi

  • AFTVnews-CPU-Benchmark-for-Fire-TV-and-Android-TV-including-Fire-TV-Stick-4K-Max.png
    AFTVnews-CPU-Benchmark-for-Fire-TV-and-Android-TV-including-Fire-TV-Stick-4K-Max.png
    288.7 KB · Pregleda: 73
  • AFTVnews-GPU-Benchmark-for-Fire-TV-and-Android-TV-including-Fire-TV-Stick-4K-Max.png
    AFTVnews-GPU-Benchmark-for-Fire-TV-and-Android-TV-including-Fire-TV-Stick-4K-Max.png
    196.4 KB · Pregleda: 74
  • AFTVnews-App-Launch-Speed-Benchmark-for-All-Amazon-Fire-TV-Models.png
    AFTVnews-App-Launch-Speed-Benchmark-for-All-Amazon-Fire-TV-Models.png
    51.7 KB · Pregleda: 54
Hvala, vec imam 4k Max i mnogo je bolji od Google TV Chromacasta. Razmisljao sam se za upgrade, mada nije neka velika razlika.
 
Za sad ti se ne isplati, cekaj tamo novembar i Black Friday pa cemo da vidimo cene, to ce biti prvi put gen3 na BF akciji, bas da vidimo koliko ce mu dati popust
 
@Compadre91
Mozes da mi pojasnis sta je Shield TV2 (2017-2019) a sta Shield TV3 2019+. Ako dobro razumem dijagram stari Shield je jaci od novog?
Da pise Shield TV 2017 i Shield TV 2019 bilo bi mi jasno.
 
@Compadre91
Mozes da mi pojasnis sta je Shield TV2 (2017-2019) a sta Shield TV3 2019+. Ako dobro razumem dijagram stari Shield je jaci od novog?
Da pise Shield TV 2017 i Shield TV 2019 bilo bi mi jasno.
Pa upravo to sto si napisao, jedan je iz 2017, drugi iz 2019te. Raspon se odnosi verovatno na vreme distribucije tog modela
I razlika se odnosi na model iz 2019 ali ne pro verziju iz te godine. Verzija iz 2019te koja nije pro msm da ima 32bit sistem i slabiji hardver od ovog iz 2017te, base i pro modela.
 
Hvala na objasnjenjima. Nego, jos jedno pitanje, jel moze neko da mi napise koji eksterni dodatak koristi za LAN prikljucak na 4k Max?
 

На жалост, нисам посветио пажњу цени, доступности, стриминг сервисима. грејању, аудио могућностима... (потрудићу се да ових дана бацим осврт и на то, па ћу спојити у један видео).

Ово последње ће, у име Бога уз помоћ донација људи добре воље, бити решено уз рисивер (полован, наравно), тако да ће на следећим рецензијама бити осврт на аудио могућности уређаја.
Иначе, да се свима захвалим на подршци. Питали су ме људи и у каквим условима снимам? Услова - нема.
Кућна атмосфера. Видео снимам са телефоном. Сталак за снимање пукао први дан. Нешто искрпио па може да се користи када снимам на столу. За снимање ТВ-а користим женин штафелај за сликање. Звучни систем - немам (надам се да ће ово бити решено за пар дана). У принципу, једино што имам је ТВ, жељу и знање.
Ако има неко да направи пристојан лого канала - био бих захвалан.
 
Сад нешто гледам - просечно видео о рецензији/представљању ове коцке траје 10-ак минута. Па шта они кажу у тих 10 минута? Ја сам остао дужан гомилу информација, дакле на ових 22 минута треба брат-брату још минимум 5. 😁
 
Сад нешто гледам - просечно видео о рецензији/представљању ове коцке траје 10-ак минута. Па шта они кажу у тих 10 минута? Ја сам остао дужан гомилу информација, дакле на ових 22 минута треба брат-брату још минимум 5. 😁
prvo dobro pravilo, koncizno i ono sto je bitno reci, paznja ne drzi dugo, sve preko 10 min je smaranje, bar meni... pa nije Teslino tajno oruzje, nego je.eni box.:):D
 
Ma fazon je sto ljudi kad vide da nesto traje više od 10 minuta nemaju živaca da gledaju. Moj ti je savjet da prvo što trebaš uzeti jeste neki pristojan mikrofon, zvuk ti je dosta loš. Ne može telefon da uhvati glas kako treba
 
a vidis da je kod covjeka sve pomocu stapa i kanapa, ali svaka cast, Salac mi je poslao gomilu IPTV listi i izuzetno su korisni njegovi savjeti !!!
 
Nema sta dobar si.
ima tu jos dosta pitanja pa ne bi bilo lose napraviti listu stvari koje treba obavezno obraditi.
Постоји листа ствари које треба обрадити.
Али... постоји и кошија испод мене који је у недељу ујутру решио да буши и штема зидове негде од 10 сати пре подне, па сам срећом нешто успео са снимим пре 10 јер се рано будим 😁
Поподне су комшије до мене решиле да се посвађају (свекрва & снаја) па се и од тог снимања одустало.
Лепота живота у стамбеној згради 🙄
 
Poslednja izmena:
Постоји листа ствари које треба обрадити.
Али... постоји и кошија испод мене који је у недељу ујутру решио да буши и штема зидове негде од 10 сати пре подне, па сам срећом нешто успео са снимим пре 10 јер се рано будим 😁
Поподне су комшије до мене решиле да се посвађају (свекрва & снаја) па се и од тог снимања одустало.
Лепота живота у стамбеној згради 🙄
ili imas losu izolaciju, pre ce to biti , ja ne cujem komsije nikako
 
Зграда изграђена 1951 године. Каква изолација :ROFLMAO:
 
Da li neko koristi neku playstation remote play aplikaciju?
Sideload sam zvaničnu app, ali joypad ne radi iako je uparen na cube i dobro funcioniše dok ne pokrenem stream.
Postojala je psplay 3rd party, ali je sklonjena sa amazon store. Ima je na google playstore, ali se plaća, što nije problem, samo da znam da radi.
 
Znam da je bilo kuknjave pa koga zanima evo opet moze.
 
Екипа, у контакту сам са СлимХаусом да направи слимбокс за коцку друге генерације ;)
Е то би било врх. :giggle:
 
Sta je razlika?

Pogledajte prilog 378064
Sad pogledah neki opis... pored ulaza/izlaza (sto smo, jelte, svi znali), osnovna razlika je sto kod Cube ne mora da se koristi daljinac umesto mikrofona vec (Cube) ima svoj na foru smart speakers-a. Sad da li je tvoj odgovor "a24" adekvatan, nisam bas siguran.
Da, ali kako da se namesti da default launcher bude Projectivy? A nešto mi ni ne radi Lunch on Boot
 
Da li Fire TV podržava samo određene daljineske upravljače?
Pitam zato što sam pokušao da uparim "BPR1S Plus" koji radi na drugim uređajima, ali nisam uspeo. Da li ima neka "caka" ili ne?
 
4K Max na popustu na US Amazonu 35$ .
 
Pozdrav moze li se instalirati telegram apk ?ako moze ima li neki kod .......isto i za hbomax,pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno