Šta je novo?

Amazon Fire TV

Ima li još neko problem sa kombinacijom AFS 4K max i Kodi 20? Dešava mi se da kad pokrenem Kodi, stoji samo tamna slika, neće uopšte da se Kodi pokrene. Moram ići na clear cache, force stop i ostale gluposti da pokrenem Kodi. Ima dovojno slobodne memorije, preko 1 GB. Ne sjećam se da sam isti problem imao sa starijim verzijama Kodi-ja
 
par puta mi se desilo da film kad pustam preko USB skinut s nekog od sajtova torrent ne radi zvuk na MX playeru, pustim na KM playeru i radi...cudno... mozda 5% sadrzaja nema audio podrzan
 
Custom codec ti treba na mxplayeru koliko se sećam.
 
Ima li još neko problem sa kombinacijom AFS 4K max i Kodi 20? Dešava mi se da kad pokrenem Kodi, stoji samo tamna slika, neće uopšte da se Kodi pokrene. Moram ići na clear cache, force stop i ostale gluposti da pokrenem Kodi. Ima dovojno slobodne memorije, preko 1 GB. Ne sjećam se da sam isti problem imao sa starijim verzijama Kodi-ja
Mislim da ovo ima veze sa time da nisi isključio Kodi pri izlasku iz aplikacije na dugme u Kodiju već si izašao na Home ili slično pa je aplikacija i dalje u RAM-u ali ima neki problem da je ponovo učita. Na 19.5 ako se sećam se dešavalo slično pa izađeš, ponovo uđeš i on krene da otvara iz početka, loading screen i sve i radi, na Kodi 20 nisam previše eksperimentisao sa time.
 
Oće li skoro SkyShowTime app kome ne mora da se skida 4k rez da bi radio normalno?
Nema neke nade za to u skoroj buducnosti. Ja sam danas probao i preko amazonovog internet browsera ali nece ni tako da radi. Ulogujem se sve regularno ali kad udjes u neku seriju ili film uopste nema dugmica za biranje sezone-epizode i pokretanje. Stoji samo slika-pozadina filma/serije. Posto mi se ne daje da na stiku svako malo saltam rezolucija ostao sam i dalje u varijanti da preko kompa pustam na TV
 
Reolink, na RTSP link preko vlc rade fino.
Ali na firestick uzas.
probao i ipcam viewer, isto omg.
A reolink app na firestick je isto uzasna.
 
Nisam siguran da imaš neki izbor appova ovog tipa za firestick. Ja imam Hikvision i Ezviz kamere i rade soldno njihove apps na FS. Ezviz je nativna za smart tv a Hik connect mobilna pa mora malo zezancije oko miša itd
 
hik connect ti radi dobro na firestick?
Mozda da probam nekako da ga povezem sa reolink kamerama ako uspijem.
 
dal ce uskoro biti nekog popusta za 4k Max na amazon.de?
 
Evo testirao sam na Firestick 4K sa sledecim ishodom.
Instalira se bez problema i radi.
Radi i kad je rezolucija na 4k ali je slika zumirana i vidi se samo deo slike, nisam nasao nacin da to podesim u aplikaciji.
Kad se spusti rezulucija na 1080p onda je slika kako treba.
Tako da eto resenja da moze bez SAI ali na zalost jos nema resenja za rezoluciju.
Mozda i nije do aplikacije nego FireOS posto na AndroidTV radi i kad je uredjaj na 4K , ne mora da se spusta rezolucija.
 
regularna cijena u BiH je oko 50 eur, ne isplati se odvec cekati popuste na amazon, svakako ne bude ispod 30 eur valjda, dok neko posalje ovo ono dodje slicno...sem ako neko ti ne donese, sumnjam da se ne moze nabaviti preko kupujem/prodajem za 50 eur
 
Iii jel moguće da sam propustio. Kupio sam jedan čini mi se u novembru za 30€. Svakako ću čekati Uskrs pa ću ispratiti, nije mi hitno. Dolazi neko iz de uvek, može se dopremi lako.
 
29,99€ je najniža cena ikada za taj uređaj u DE i bila je za "black friday", 25.11. Ni pre, ni posle nije bilo jeftinije nego tada. Uglavnom se "spusti" do 34-35€ i to je to.
 
Другари мене занима интересује да ли је неко успео можда да ротује root 4к макс то питам из разлога јер ме нервирају апликације које не могу да склоним са стика а ничему ми не служе а не могу да се склоне, па ме занима да ли је то неко успео да уради???
 
Другари мене занима интересује да ли је неко успео можда да ротује root 4к макс то питам из разлога јер ме нервирају апликације које не могу да склоним са стика а ничему ми не служе а не могу да се склоне, па ме занима да ли је то неко успео да уради???
Jos nije otkriven nacin kako da se rutuje 4k max.
 
postoji adb pristup pa preko toga može svašta da se odradi, ali ne bih rekao da ćeš mnogo da dobiješ
 
Stara vest za block launchera nisam video da je 2022. Dobra vest za firetv entuzijaste🤣
 
Screenshot-20230224-174559-Chrome.jpg
Screenshot-20230224-174440-Chrome.jpg
Screenshot-20230224-174512-Chrome.jpg
Dojčland. Trenutno. Bolest.
 
Screenshot-20230224-174559-Chrome.jpg
Screenshot-20230224-174440-Chrome.jpg
Screenshot-20230224-174512-Chrome.jpg
Dojčland. Trenutno. Bolest.
Jeste cube trece generacije dobar ali 160e...stvarno su preterali, cak i dvojku koja se vise ne proizvodi vec imaju u zalihama poskupeli. Zao mi je sto nema vece konkurencije na tom tržištu, nvidia nije nista izbacila 4 godine...mislim da i nece više... Amazon ne znam dokle planira da fura vise 32bit sistem
 
Najviše me nervira što cene idu svaki čas gore-dole. Bez ikakvog rezona i pravila. Ako ne kupiš danas, sutra je već kasno. Ili kupiš, pa se zezneš što nisi sačekao. Uglavnom, ovde se vidi koliko svi u lancu zarađuju na krajnjem kupcu, na nekim manje-više bezvrednim stvarima. A tako je i u svemu ostalom.
 
Amazon je za ovo dugo imao iste cene, sad ga vala preterase, vise se ne isplati ni na popustima kupovati, jedino za crni petak i Amazon Prime day ako budu 50% nize cene.
 
Ima li neke velike razlike izmedju Cube 3rd Gen i 4k Max (sem memorije)?
 
Nazad
Vrh Dno