Šta je novo?

Amazon Fire TV

Tako je. Obično sledi slično i u Evropi, mada verovatno ne toliko niska cena. U svakom slučaju nabaviću preko kuma dok je akcija, neka stoji u rezervi... 😁
 
narucio iz USA preko posrednicke kompanije, postarina na to oko 12 eur
То је баш повољно, ја гледао пише нема тренутно на стању, мада сам послао линк пријатељу из Америке да види да наручи одатле по 35 долара па када долази да ми донесе!!!
 
pesoto.ba, dolazi u skladiste u Sarajevo, ako imas koga u BiH lako je...usluga je zaista povoljna, narucujem redovno, avion dolazi 2x mjesecno npr, nema cekanja duze od mjesec dana
 
+1 za pesoto.ba
Takođe imam pozitivno iskustvo, čak i tokom korone paketi su stizali iz SAD-a, a cijene dostave sasvim korektne...
 
Јел има таква нека компанија у Србији, за Србију, као што је та у Босни, да ли неко можда зна???
 
prodajem ovaj uredjaj, ali bi kupac da ima IPTV aplikaciju OTT navigator s ubacenom listom, da li da prvo uradim hard reset da ne bi ostao moj account ?? pa onda instaliram neki novi acc npr njegov i onda skinem OTT navigator i ubacim listu... je li ono acc trazi broj platne kartice ? hvala
 
Reset to factory defaults, ubaciš njegov nalog posle toga i skineš šta treba. Ne treba kartica.
 
Има коцка треће генерације на купујем продајем, цена 150 евра, тренутно нема на стању!!!
 
Има коцка треће генерације на купујем продајем, цена 150 евра, тренутно нема на стању!!!
BeFunky-collage-2020-12-22T144242.616.jpg
 
ma samo Amazon ili Best buy i pesoto.ba, bar 30 eur se ustedi..naravno kad ga uhvatis na akciji
 
Pitanje vezano za EON, je l' na Firestick ide samo EON smart TV aplikacija, ne moze neka verzija aplikacije kao za moblini?
 
Ne, zato sto EON detektuje tu aplikaciju kao TV.
 
Pitanje vezano za EON, je l' na Firestick ide samo EON smart TV aplikacija, ne moze neka verzija aplikacije kao za moblini?
Za EON app je potrebna aktivacija, bez obzira da li je TV ili neki stik.
Kod verzija za mobilni/tablet to nije potrebno.
 
zato sto EON detektuje tu aplikaciju kao TV.

Kakva god da je, tacna je. EON dopusta jedan TV i 4-5 PC/Android uredjaja, bar na mom nalogu.

1) šta tačno ljudima znači pojam "Eon" nemamo konsenzus. Platforma? Box? Aplikacije (koja od više?)? Server?

Zato svaka izjava koja ne navodi jasno na "koji Eon" misli je problematična. Ti si upravo napisao tako nebuloznu, nedefinisanu rečenicu.

2) mobilna verzija Eon aplikacije je ta koja sadrži kod koji proverava "TV ili not-TV". I ta koja sprečava upotrebu ako zaključi da je instalirana na SmartTV uređaj.

3) Eon aplikacije su te koje se identifikuji Eon API serveru koja su tačno verzija aplikacije (SmartTV ili ne, Android ili Tizen ili WebOS ili Hisense VIDAA ili...)

4) Tek na kraju dolazimo do toga da server ne dozvoljava više od jedne SmartTV aplikacija po ugovoru.


Tako da tačna rečenica bi glasila da "(mobilna) Eon aplikacija detektuje uređaj kao TV".
 
Eto, ti si nam objasnio, hvala. 😘
 
5 uređaja i dva TV
 
@TwistedMind Još jedna generalna a izjava a neprecizna rečenica 😅😅😅

Fali obrazloženje pod kojim uslovima je ta tvoja izjava tačna ;) (ko nije uzeo Eon box... plus samostalna TV uslugai u sklopu duo/trio paketa nemaju ni isto broj ne-smart "slotova")
 
Uslov da moja izjava bude tačna je da sam ja korisnik te usluge i ugovora. Kod ostalih ugovora to ne mora biti tačno, ali može.
Kao Aca informacija. Prethodni put kada je vetar duvao sa severoistoka, a napadač je doručkovao jaja, tim je igrao nerešeno.
 
Jeste, svi koji nalete na tvoj komentar automatski im kristalna kugla ispiše ugovor i paket i kažu "a-ha, postpaid u SBB mreži , a-ha, Trio, a-ha nije uzeo Eon box jer ima taj i taj 2 SmartTV, a-ha..."

Sprdaj se ti sa Acom informacija poređenjem do sutra moji komentari uvek sadrže sve neophodne informacije koje su relevantne za tematiku koja se diskutuje, ne unose konfuziju i netačne zaključke i korisniji su 50 puta od tvojih.
 
Najlakše ovako objasniti :)

Ovo sa donje slike je moguće videti ovde:

eon.png


Kod:
com.ug.eon.android

Kod:
com.ug.eon.android.tv
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno