Šta je novo?

Amazon Fire TV

Evo nekih kodova za aplikacije koje ukucate u downloader skinete aplikaciju i instalirate.
Ono zezanje sa telefonom je tako...
865306 IRIS SMART 1.0.1 apk
186149 SUPERNOVA TV xapk
648206 ORION TV apk

48157 Aptoide
35625 Kodi 19
65949 Syncler
71893 Stremio
18242 TiviMate
80911 IPTV Smarters
75340 Smart IPTV

73100 ES File Explorer
72815 MX Player
78283 VLC Player
25628 Mouse Toggle
79040 SmartTubeNext

PS ako neko ima EON (nemam nalog pa ne koristim) neka mi posalje link ili nesto ka aplikaciji koja dobro radi na F|irestiku pa da i nju ubacim ovde
Hvala ti druže puno kakvo olakšanje;)
 
ES фајл експлорер омогућава да се штапић и рачунар повежу преко FTP-a ( View on PC ).
Дакле, све жељено прекопира се на штапић и лако се може интслирати.
 
Ja sta god da pokusam na mobu , nece. Tj, kao dostupno na uredjaju ali dugme install ne prima naredjenja :)
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    81.1 KB · Pregleda: 43
ES фајл експлорер омогућава да се штапић и рачунар повежу преко FTP-a ( View on PC ).
Дакле, све жељено прекопира се на штапић и лако се може интслирати.
Da naravno ,i MiXplorer , zatim X-plore File Manager (moja preporuka). Ali ko zna to da poveze na PC, njemu nije potrebna nikakva pomoc.
Ovo sa kodovima je bas ono user friendly, sto bi se reklo.

P.S.
Ni ne mora da se kopira na stik moze sve direktno sa PC-a da se instalira.
 
Ja sta god da pokusam na mobu , nece. Tj, kao dostupno na uredjaju ali dugme install ne prima naredjenja :)
Ти очигледно погрешно радиш.
На телефон инсталирај са продавнице send files to tv. На штапићу отвори appstore и укуцај send files to tv и инсталирај. Сад са телефона шаљеш са send, одабереш оно што шаљеш, а на штапићу recieve и када се пребаци одмах инсталираш.
Требало би и ово да одрадиш: на штапићу отвори опције за програмера/инсталирај непознате апликације ту кликни на downloader и дозволи му да инсталира апликације (off/on). Следећи корак јесте да покренеш downloader и укуцаш у поље за претрагу
troypoint.com/tpapp и потом инсталирај ту апликацију.
Поново иди у подешавања за програмере и овај пут омогући troypoint апликацији да инсталира.
Сад покрени тројпоинт и иди на rapid app инсталер, дозволи приступ када те упита и имаш неке од апликација спремних за инсталацију.
У downloader можеш унети и оне шифре које је @midlfinger навео за брже проналажење жељених апликација за инсталацију.
 
Poslednja izmena:
PS ako neko ima EON (nemam nalog pa ne koristim) neka mi posalje link ili nesto ka aplikaciji koja dobro radi na F|irestiku pa da i nju ubacim ovde

EON TV 4.0.32936 APK​

Ovu verziju skini. Dobra ideja, cak i staviti ove kodove u prvi post, samo ce biti cimanja oko azuriranja aplikacija jer neke aplikacije nemaju autoupdate, tipa bas ovaj EON.​

 
Svaka cast za kodove. Ne trebaju mi jer sam sve radio preko aptoide ili sa NASa, ali definitivno jeste za prvi post. Mozemo cak i azurirati vremenom.
 
Evo nekih kodova za aplikacije koje ukucate u downloader skinete aplikaciju i instalirate.
Ono zezanje sa telefonom je tako...
865306 IRIS SMART 1.0.1 apk
186149 SUPERNOVA TV xapk
648206 ORION TV apk

48157 Aptoide
35625 Kodi 19
65949 Syncler
71893 Stremio
18242 TiviMate
80911 IPTV Smarters
75340 Smart IPTV

73100 ES File Explorer
72815 MX Player
78283 VLC Player
25628 Mouse Toggle
79040 SmartTubeNext

PS ako neko ima EON (nemam nalog pa ne koristim) neka mi posalje link ili nesto ka aplikaciji koja dobro radi na F|irestiku pa da i nju ubacim ovde
ne mogu da editujem post
pa evo mali updejt

DOWNLOADER CODES

340758 EON TV 4.0.32936 apk
591388 HBO MAX 52.10.0 apk
 
Meni je taj "send files" corruptovao apk fajlove i FS nije hteo da ih instalira. Ne bi mi ni palo na pamet da je to, nego kolega ovde na temi mi skrenuo pažnju.
Ne znam kako može sendfiles da sje*e apk. To mi se nikada nije desilo.
 
Ти очигледно погрешно радиш.
На телефон инсталирај са продавнице send files to tv. На штапићу отвори appstore и укуцај send files to tv и инсталирај. Сад са телефона шаљеш са send, одабереш оно што шаљеш, а на штапићу recieve и када се пребаци одмах инсталираш.
Требало би и ово да одрадиш: на штапићу отвори опције за програмера/инсталирај непознате апликације ту кликни на downloader и дозволи му да инсталира апликације (off/on). Следећи корак јесте да покренеш downloader и укуцаш у поље за претрагу
troypoint.com/tpapp и потом инсталирај ту апликацију.
Поново иди у подешавања за програмере и овај пут омогући troypoint апликацији да инсталира.
Сад покрени тројпоинт и иди на rapid app инсталер, дозволи приступ када те упита и имаш неке од апликација спремних за инсталацију.
У downloader можеш унети и оне шифре које је @midlfinger навео за брже проналажење жељених апликација за инсталацију.
HVALA ! Ali meni ne daje ni na mobu da instaliram ,iako pokazuje da mi je dostupna aplikacija . Pokusam prvo i samo na mobu ali ... :-( .
 

Prilozi

  • 20220410_094402.jpg
    20220410_094402.jpg
    71.3 KB · Pregleda: 34
А зашто не уђеш у апликацију гугл продавница, него покушаваш преко браузера да инсталираш?
 
Kada udjem na google prodavnicu preko aplikacije, na pretrazi mi ne daje rezultate za ove programe uopste ! Kada u search polje ukucam , na primer : hbo i slicno cak ni to ne nadje. Kada ukucam u browser , dobijem link ka prodavnici i tako otvorim ali iz same google store aplikacije ne pronalazim nista ?

edit : sta sam cackao ne znam ali evo konacno se u aplikaciji pojavila send files to tv app koju mogu da instal ! Damnit.

Hvala ti na celicnim zivcima i strpljenju!
 
@midlfinger jel stavljas premium aplikacije, tj modovane, sa otkljucanim premium opcijama? I jedno pitanje jos, Supernova jel apk ili xapk posto mislim (nisam siguran) da sw xapk ne može instalirati bez xapk installatera.

Ako treba premium, imam aplikacije za Iptv Smarters, File Manager+ ako ti treba da okacis, mada se moze naci na Google al bolje provereno nego da ganjas. Tu sam ako sta treba
 
@midlfinger jel stavljas premium aplikacije, tj modovane, sa otkljucanim premium opcijama? I jedno pitanje jos, Supernova jel apk ili xapk posto mislim (nisam siguran) da sw xapk ne može instalirati bez xapk installatera.

Ako treba premium, imam aplikacije za Iptv Smarters, File Manager+ ako ti treba da okacis, mada se moze naci na Google al bolje provereno nego da ganjas. Tu sam ako sta treba
Necu postavljati i javno objavljivati linkove za Premium tj hakovane-modovane aplikacije jer je to protiv pravila ovog foruma.
Supernova jeste xapk i treba poseban xapk instaler (vidim da nisam postavio) :cool:.
Ako neko ima apk verziju Supernove za Android TV neka posalje pa da i to okacim.

840374 XAPK Installer
 
Ima li kakvo resenje za ovo. Kad otvorim neki pregledac na Firesticku, nebitno koji, bilo sta sto treba da se upravlja kursorom sa daljincem, uopste ne mogu nista da kliknem, nikakav link niti opciju, sto se nalazi u sredini prozora. Znaci, kad kliknem krug na daljincu dole, kursor ode skroz dole, ili gore, on ode skroz u vrh, isto tako sa strane. Znaci, da uprostim, ne mogu da upravljam sa njim vec mi "leti" gore, dole, levo, desno, samo po coskovima i ivicama. Ne znam sta je problem, ne radi mi se fabricki reset, mozda ima neko resenje.
 
Pokusaj sa ovim
25628 Mouse Toggle

nije ni ovo najsrecnije niti najspretnije resenje ali ako nemas neku tastaturu ili missa prikacene na stik moze da posluzi
 
Može li cast sa mobilnog na Fire TV Stick?
Drug razmišlja da uzme Google Chromecast TV ili Fire TV Stick.
Koristio bi ga da može da kastuje sa telefona ili laptop-a Eon na TV.
Kontam da je Fire TV Stick 4K Max bolji uređaj od Google Chromecast TV.
 
Greskom je bila postavljena SUPERNOVA TV aplikacija za mob. telefone, evo ispravke

kodove ukucavati u downloader

491278 SUPERNOVA TV za Android TV (za verzije androida8+ ,ne radi na FS 4K , samo na 4K MAX-u)
865306 IRIS SMART 1.0.1 apk
648206 ORION TV apk
340758 EON TV 4.0.32936 apk
591388 HBO MAX 52.10.0 apk

48157 Aptoide
35625 Kodi 19
65949 Syncler
71893 Stremio
18242 TiviMate
80911 IPTV Smarters
75340 Smart IPTV

73100 ES File Explorer
72815 MX Player
78283 VLC Player
25628 Mouse Toggle
79040 SmartTubeNext

840374 XAPK Installer
 
Poslednja izmena:
"Može li cast sa mobilnog na Fire TV Stick?"
Može
Screenshot_20220410-103331_Chrome.jpg
 
Cast opcija nije baš dobro rešena kao na Chromecast, kome je to bitno.
 
Ima Cast za Youtube, Netflix, možda za još neke aplikacije, ali ne tako funkcionalan kao za Android+Chromecast...
 
Pa cekaj jel mora prvo da se aktivira onaj mirroring i da li mozes da koristis telefon tokom cast-a ili ne?
 
Ne mora mirroring da se radi. Klikneš na cast, on prebaci video na Firetv, i posle koristiš telefon najnormalnije. Ostanu u padajućem meniju telefona opcije za gašenje, sledeći video itd.
Screenshot_20220410-171631_YouTube.jpg
 
Nije, mirroring je mirroring, klon ekrana, a cast je nesto drugo
 
Mirroring mu se zove cast na firestick. Može clon a ima i klasični cast gde nastaviš da koristiš uređaj. Ne znam šta ti nije jasno?
 
Nazad
Vrh Dno