Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

@sasa022
Ne verujem da je greška u sistemu, pre će biti razlika u podešavanjima. Kod Mikija se pojavljuju chois proizvodi, tako je na računaru kad se prijaviš otvara my AE. Ne mešam fon sa mnogim stvarima, tu je računar.
 
Ma nije ni prvi ni poslednji put , a posto mi trenutno nije potrebna opcija
Invite necu da se cimam



U aplikaciji nema nekih opcija kao u web verziji , u web verziji
nema povoljnosti kao iz app....
 
@sasa022
Ne jurim ja kupone i te stvari, čak ne trebam ni da jurim kupone prodavnice kada otvorim proizvod odmah mi izbaci da li imam kupon prodavnice, preglednije mi je a i da mi isti taj proizvod u drugim prodavnicama sa cenom. Nije sve to bitno iz drugog razloga ne koristim dosta aplikacija na fonu, ne mešam fon sa neobaveznim stvarima.
 
Ja koristim i sa racunara i aplikaciju. U pravu je @sasa022 bez aplikacije nema nikakvih pogodnosti...
Zavisi šta se smatra pogodnostima u stvari šta se kupuje, meni bi bilo isto i sa aplikacijom, ovako puste s vremena na vreme neki kupončić na mail pa kad vidim iskoristim.
Ima dosta stvari koje su daleko od nas (nama nepoznanica) gde čak postoji i "kartoteka" po proizvodima ko je kakav kupac a i počeli su da objavljuju komentare (ocene) samo proverenih kupaca.
 
Zavisi šta se smatra pogodnostima u stvari šta se kupuje, meni bi bilo isto i sa aplikacijom, ovako puste s vremena na vreme neki kupončić na mail pa kad vidim iskoristim.
Ima dosta stvari koje su daleko od nas (nama nepoznanica) gde čak postoji i "kartoteka" po proizvodima ko je kakav kupac a i počeli su da objavljuju komentare (ocene) samo proverenih kupaca.
Pa za ove jeftinije stvari 1-2$ moze da se ustedi dobar popust,nekad i skoro pola...
 
Stigao GAN charger. Nije naplaćena carina.
 
Dobar dan,
potreban savet, iz neznanja sam pritisnuo "confirm receipt", za artikal koji nije dostavljen.
Izgubio sam mogućnost praćenja pošiljke. Sistem smatra da sam ga primio.
Šta preduzeti?
 
Dobar dan,
potreban savet, iz neznanja sam pritisnuo "confirm receipt", za artikal koji nije dostavljen.
Izgubio sam mogućnost praćenja pošiljke. Sistem smatra da sam ga primio.
Šta preduzeti?
 
Da li je nekom manje novca skinuto nego sto bi trebalo?
U order na kraju (total) stoji jedna cifra a na racunu skinuto 60din manje.
Ovo mi se desava prvi put.
 
To je verovatno zbog coina ili kolicinskog popusta, budi siguran da nije greska u pitanju
Nije zbog coina...
Rekao sam na kraju total gde pise.
Kad kupujem sa coinima oni spuste po par coina za svaki sitnicu,a ovde cak nije bio ni popusta centa.
Znaci pise iznad kolika je cena i ispod koliko si ti platio.
 
Da li je nekom manje novca skinuto nego sto bi trebalo?
U order na kraju (total) stoji jedna cifra a na racunu skinuto 60din manje.
Ovo mi se desava prvi put.
Alija napalcuje u dolarima,banka vrsi konverziju iz dinara u dolar,mozda si na kursu dobio 60din.
 
Screenshot_20230808_083645_AliExpress.jpgOtvorio sam dispute i tražio refund za pošiljku koja mi nije stigla. Prodavac mi je odgovorio, koliko vidim ne slaže se samnom ali mi nudi povraćaj novca i opcija accept, jesam li u pravu?
 
Traži da mu vratiš predmet koji ti je poslao.
 
To ti on traži, ako se ne slažeš sa time, ideš na reject.
 
Imam vise stvari u korpi, neke su zelene i kvalifikuju se za free delivery, za neke nista ne pise.
Da li su svi artikli (razliciti) automatski kvalifikovani za besplatnu dostavu, tj. ide li sve iz jednog centra, ili cu morati da platim vise postarina?
 
U principu nema besplatne dostave , to je samo marketinski fazon (postarina je uracunata u cenu proizvoda) . Na cekaout ti pise koliko placas sve .Ako si sve kupio od jednog prodavca ide sve zajedno na slanje . Svaki prodavac salje svoju robu zasebnom posiljkom.
 
Za koje vreme obicno leze novac na racun,
Odobrili refund za par dana ,prilozio sliku da ne puni dobro i oni odobrili
 

Prilozi

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    82.4 KB · Pregleda: 41
  • 4.jpg
    4.jpg
    97 KB · Pregleda: 43
Nazad
Vrh Dno