Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Mislim da si ti pogresno otvorila dispute kada je on rekao da salje nove.. To jest trebala si da sacekas do poslednjeg dana protekcije ( mozda cak pitas da produzi istu) pa tek onda da otvaras dispute
 
Ne, tek po otvaranju dispute je odlucio da posalje nove cvike, ne suprotno. Sutradan dobijam broj za pracenje i moli me da odma prekinem dispute, na vas savet nisam htela dok ne stignu. I onda krece prica sa povracajem pare. Znaci lagao, nije ni poslao, i sad ja treba da ispastam sto sam dobila ostecenje naocare.
 
Zato ja nikada ne prihvatam ponovno slanje. Trazis 90% vrednosti posijlke jer je poslao razbijenu robu i to je to. Nije tvoja greska sto on salje djubre nego je njegova
 
Nemoj da vratis i oceni ga sa 1, sa detaljnim objasnjenjem za ostale.
 
Jel neko narucivao memorijske kartice sa aliexpressa? Vidim da sandisk kartice imaju mnogo pozitivnih ocena i komentara, tako da ne bi trebalo da je kopija? A duplo su jeftinije, nego kod nas. :)
 
Vidim da dosta njih rade, ko dobije negativnu ocenu da odmah brisu oglas i prave novi. Da li je moguce prijaviti ih? Onaj sto sam porucio slusalice obrisao je stari oglas i napravio novi.
 
Da.. Glupi kinezi to im je sada praksa.. Kada popiju dosta neg ocena samo izbrisu oglas i otvore novi identicni.
To rade i najjaci trgovci tamo.
 
Jel neko narucivao memorijske kartice sa aliexpressa? Vidim da sandisk kartice imaju mnogo pozitivnih ocena i komentara, tako da ne bi trebalo da je kopija? A duplo su jeftinije, nego kod nas. :)
Ja sam dvaput uzimao od ovog prodavca memorijsku od 32 GB, super radi, upis 18 MB/s čitanje 30-ak MB/s. Prvi put sam uzeo kad je tek otvorio prodavnicu.

LD Micro SD Card 32GB Class 10 Memory Card 4GB/8GB/16GB/64GB/128GB Flash Memory for Phone/Tablet/Camera
http://www.aliexpress.com/item/LD-Micro-SD-Card-Memory-Card/32340753940.html
(from AliExpress Android)

I ako se odlučiš za njega pitaj jel daje tracking number jer je meni jednom dao a drugo put ne, da ne bude kako mu se ćefne.
 
Sad ja treba da ispastam sto me oni nisu razumeli? Znaci zastita kupca nula! Cu da razmislim sledeci put dal cu narucivati ista preko 5e
AE ima najbolju zastitu kupaca a ti koliko vidim imas malo iskustva u pazarenju preko AE.
Sledeci put biraj pametnije tj. nadji ozbiljnijeg prodavca.
 
Ja sam dvaput uzimao od ovog prodavca memorijsku od 32 GB, super radi, upis 18 MB/s čitanje 30-ak MB/s. Prvi put sam uzeo kad je tek otvorio prodavnicu.

LD Micro SD Card 32GB Class 10 Memory Card 4GB/8GB/16GB/64GB/128GB Flash Memory for Phone/Tablet/Camera
http://www.aliexpress.com/item/LD-Micro-SD-Card-Memory-Card/32340753940.html
(from AliExpress Android)

I ako se odlučiš za njega pitaj jel daje tracking number jer je meni jednom dao a drugo put ne, da ne bude kako mu se ćefne.
Da ovo je proveren prodavac.
 
Zanima me kako funkcionise feedback ovde... Jedan predmet sam dobio 17.08. sve ok, pozitivno ocenio prodavca maksimalno, sve u najboljem redu, ali i dalje ne dobijam od njega ocenu za mene... Jedan sam dobio 27.08. malo nagrdio prodavca za jako lose pakovanje i ako je na stranici pisalo da fantasticno pakuju dupla zastita bla bla, i zbog toga sto opisani proizvod ne odgovara stvarnom stanju, pise mnogo vise snage nego sto ima... i dao polovicnu ocenu tri zvezdice, medjutim i dalje od njega nemam nista.

Dok na Ebay 80 % prodavaca cim platis lupa pozitivan feedback jer ti si uradio ono sto je do tebe, platio si naruceno i to je to, dok ostatak odma oceni kada ti ocenis njega, sta onda ovi na Aliju cekaju koji djavo ?
 
Deset dana mi već na carini stoji paket. Sat , vrednosti 30 dolara. Nikad toliko nije bilo.
uploadfromtaptalk1442662639054.png
 
Cika kure promasio si temu o tome pisi u temi za carinu ne AE iako si kupio tamo AE nema veze sa tim koliko ti je paket na carini.
 
Ja sam dvaput uzimao od ovog prodavca memorijsku od 32 GB, super radi, upis 18 MB/s čitanje 30-ak MB/s. Prvi put sam uzeo kad je tek otvorio prodavnicu.

LD Micro SD Card 32GB Class 10 Memory Card 4GB/8GB/16GB/64GB/128GB Flash Memory for Phone/Tablet/Camera
http://www.aliexpress.com/item/LD-Micro-SD-Card-Memory-Card/32340753940.html
(from AliExpress Android)

I ako se odlučiš za njega pitaj jel daje tracking number jer je meni jednom dao a drugo put ne, da ne bude kako mu se ćefne.
32gb i kod nas kosta oko 11€, kartice iz kine se nikad nisu isplatile.
 
Transcend možda? Nije on ništa manji kinez od ovih. A i ne verujem da će imati tu brzinu upisa.
 
Ja sam uzeo samsung od kineza 32gb i u apk disk speed rezultati 36 r/18w MB/s za 11e
 
Poslednja izmena:
@bakara Ja bih rekao da su se meni isplatile. 16gb class 10 platio nešto ispod 5 a 32gb nešto ispod 10 dolara. Bili su kao neki popusti. I kartice imaju stvarno taj kapacitet. Gde si video za 11 evra? Ja sad pogledah na sajtu jednog od ovih velikih prodavaca i ne nađoh 32gb ispod 2500 din.
 
Aha. Ovaj uhs-1 je isto što i class10? Onda stvarno nema neke svrhe naručivati iz Kine. Mislim, nije da se ne isplati, ali nema neke razlike u ceni zbog koje bi se čekalo. Plus ta garancija. Mada mi se nijedna kartica do sada nije pokvarila. Na jednu Kingston od 256mb od pre mnogo godina sam dobio i doživotnu garanciju. I prodavac se zbunio kad mu je uvoznik potvrdio da treba takvu garanciju da piše.
 
To da ali samsung uhs-1 32gb nema za 11e,najeftinije 2500 din
 
Niko ti i ne garantuje da to što si poručio od Kineza jeste Samsung. Ima odličnih kopija koje je teško razlikovati od originala. Pored toga, misliš da je Samsung išta bolji od Transcend 32GB Class 10 UHS-I?
 
uploadfromtaptalk1442690265012.pnguploadfromtaptalk1442690277571.png
Ne kazem da je bolja ali kada sam narucio ovde nije bilo za te pare pa sam rizikovao
 
Ја бих да узмем неку од 128, јел имате неки предлог да је фер брзина а и цена? Код нас су баш скупе ако их уопште нађеш.
14f597d81e955ed8f689efcc9fa06d75.jpg

Шта је ово? Иначе треба да је Kingston? Има добре брзине и све...
 
Poslednja izmena:
"dalibor.mc Imaću ja. Stigle mi u subotu, danas ih podižem, pa javljam. Ali koliko čitam po netu, kažu da su solidne za tu cenu. Svakako, ukusi su različiti.
 
Nazad
Vrh Dno