Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Kopija je skoro pa sigurno, samo je pitanje koliko je dobra kopija. Ali fino izgledaju :)
 
Od svih kojih sam naisao ovo su mi najbolja kopija. Citao sam po internetu da su mnogo dobre, jos kad se kupi USB sound card i instaliraju driveri da su mnogoo dobre. Sto je dobro jer sam vec nasao kod mene sound card za 800 djunti. Ne znam dal je bilo bolje sa eBay da sam uzeo.

Ove su bolje kopije, ali i skuplje, moze i da se uzme sa kutijom originalnom. http://www.aliexpress.com/item/Acti...s-for-computer-gamers-without/2046142712.html
 
Poslednja izmena:
Gadno je kad ovi nasi slupaju carinu na cenu originala, a kopijama bilo cega kao i polovnoj robi je zabranjen uvoz po zakonu.
 
Jeste, preostalo je da cekam i nadam se. Nove kostaju 150$. Da li je moguce da vratim na ponovno carinjenje i da posaljem dokaz da sam platio 35$?
 
Naravno da postojitakva mogucnost ali sve to kosta dosta dodatnog cimanja, vremena i zivaca.
 
Ali ta cena poteze to da proizvod nije original, sto bi onda trebali po defaultu da odbiju kad saznaju, ne verujem da ce proci po najgorem scenariju.
 
Kopija je skoro pa sigurno, samo je pitanje koliko je dobra kopija. Ali fino izgledaju :)
Naravno da je kopija i da nije nikakav OEM, a zato nema ni ambalazu... mada nije njima problem ni to da naprave ali ih vise kosta.

A izgledaju fino, jer po pravilu fotkaju originalan proizvod.

Sa takvom robom nikad ne znas sta ces da dobijes.
 
Jedno pitanje. Sta se desi kada istekne ono vreme za dispjut a prodavac ne odobri isti to jest ne dogovorimo se ? Slucaj ide na neki aliexpres sud i onda se resi ? Koliko to vremena traje ?

Edit: otisli smo na ali arbitrazu :) bas me interesuje rezultat.. Koliko ta arbitraza traje ?
 
Poslednja izmena:
Kod mene je bilo i po dva meseca. Čekalo se da istekne standardnih 60 dana za dostavu.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje. Sta se desi kada istekne ono vreme za dispjut a prodavac ne odobri isti to jest ne dogovorimo se ? Slucaj ide na neki aliexpres sud i onda se resi ? Koliko to vremena traje ?

Edit: otisli smo na ali arbitrazu :) bas me interesuje rezultat.. Koliko ta arbitraza traje ?

Zavisi, od par dana do mozda i mesec dana.
Ja sam jednom imao potrebu za tim nije bilo vise od 5 dana.
 
Ja se cudim i dalje Kinez poslao 13.8 evo danas stiglo, samo dva dana na carini ;-)
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima preporuku za kvalitetan Micro USB kabl od 1,5 ili 2m? Potreban mi je za punjenje Note 2.
 
Meni treba preporuka za najkrace usb i lightning kablove.
 
Mislim da je bolje kupiti neke skuplje Hama kod nas nego poručiti. Ja sam poručivao i vrlo sporo se punio telefon. Na kraju sam kupio Hama od možda 800 din, dužina preko metar i radi super.
 
Skuplji su za 200-300 dinara ali ipak bolje uzeti kod nas, ne isplati se cekati+kvalitetnije sto kaze havijer.

Nego koliko treba da mi lik posalje slusalice, proslo je cetiri dana i nije poslao?
 
Od svih kojih sam naisao ovo su mi najbolja kopija. Citao sam po internetu da su mnogo dobre, jos kad se kupi USB sound card i instaliraju driveri da su mnogoo dobre. Sto je dobro jer sam vec nasao kod mene sound card za 800 djunti. Ne znam dal je bilo bolje sa eBay da sam uzeo.

Ove su bolje kopije, ali i skuplje, moze i da se uzme sa kutijom originalnom. http://www.aliexpress.com/item/Acti...s-for-computer-gamers-without/2046142712.html

Kasno se javljam...

Kupio sam ja i još jedan član ovde na forumu. On za igraonicu ako se dobro sećam, više komada (imaš i slike na nekoj temi ovde na forumu) i po preporuci sam i ja uzeo. Stvarno su dobre, ja nemam zamerke. Nisam neki audiofil i možda ti je kasno sada, ali ako si u Beogradu možeš probati moje pa da sam prosudiš.

Uzeo sam od drugog prodavca sa vrećicom, i produžnim kablovima i sve je bilo čini mi se 28$. Uzeo sam bele. Bilo je i sa usb zvučnom, ali se odličnu čuju i ovako pa sam dobio savet da ne bacam tih dodatnih par dolara. Bila je i opcija sa kutijom, ali je tako daleko veći rizik da te zakači carina. Ja sam je izbegao.

Uzeo sam ih prvenstvo za QuakeLive i Skype, i u početku je zvuk railgun-a bio jako čudan (ko igra zna kakav je, tih i suptilan) , slobodno mogu reći neprepoznatljiv. Ali se posle par dana sve poboljšalo (to je ono razrađivanje slušalica za koje sam tek kasnije čuo. Postoje i testovi koji ih za par dana razrade ili ovako "ručno"). Ja sam zadovoljan :)
 
Poslednja izmena:
Mozes li mi poslati ipak tog prodavca jer mislim da cu jos komada da narucujem. :)
 
Ok je hama kad su u pitanju dugacki kablovi, ali gde kod nas da nadjem iste ispod 10cm?
 
Uz nokia telefone pre par godina su delili te kabliće. Potraži na netu. Imam jedan ali mi treba :)
 
Oko mesec dana. Uglavnom mi brže dolaze paketi, ovaj se nešto razvukao.
 
Ja sam oduševljen mojima, kvalitet izrade je bolji nego Police ili Carerra. Niko ne veruje da su koštale 11 dolara.
 
@blackpearl
U principu, trebalo bi da dobiješ novac nazad na osnovu Aliexpress zaštite, ali nisam imao prilike da proverim kako fukcioniše za oštećenu robu.
 
Nazad
Vrh Dno