Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Komentari na aliju su prepuni botova i ljudi koji napisu bilo sta samo da bi pokupili novcice.

Taj punjac je sigurno tezak skart.

Ako vec hoces nesto sto je minimum minimuma a za male pare direktno bez da ucis malo o nacinu ostvarivanja popusta, uzmi:

Ovo:

20W, ispadne oko 250din, kupujes EU verziju


33W, ispadne oko 500 din, kupujes EU verziju


Kabl, bilo koji od ponudjenih:


Obavezno ga nadgledaj u prvo vreme da budes siguran da radi kako treba.
 
Sto se tice bokserica u pepcu i sinsay,kako stoje s velicinama,ja uglavnom uzimam u Lidlu XL,ovamo ne smem,bas sto nisam provalio velicine da li su iste?
 
sinsay po redovnoj ceni je dovoljno jeftin da se ne isplati čekati ko zna šta. Uz kupone koji su redovni i razne druge popuste ispadne isto toliko.
najbitnije je da znaš da su od pamuka, a ne plastike.
Porucio kolega pa javljam i ja kako njemu ispadne :D
sinsay po redovnoj ceni je dovoljno jeftin da se ne isplati čekati ko zna šta. Uz kupone koji su redovni i razne druge popuste ispadne isto toliko.
najbitnije je da znaš da su od pamuka, a ne plastike.
Nije mi nesto hitno bokserice da se uzimaju i da se trci u sinsay, a ovako za 10tak dana stigne, kolega preko mene porucio 10 pari za 1540 dinara, pise 100% pamuk, ako takve i budu samo cu sam sebi lupiti samarcinu za kupovinu bokserica po komad sto su 1000+ dinara...
 
Mali Anker GaN 30W za 6.71$ kroz Coins i uz kupon od 3$ koji dele sakom i kapom

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $31.59 | Anker USB C 30W 511 Charger (Nano 3) Portable Charger Tpye C Charger for iPhone 15/15 pro Fast Charger for Galaxy iphone Charger
Na koji nacin dobiti taj kupon code od 3$, coinse imam ali cupon nikako da nadjem.
 
Kad ih zapratis salju redovno porukom, trebalo bi i da daju kao kupon na stranici njihove radnje, nisam gledao skoro
 
Meni svako malo stigne medju poruke njihov kupon, ali mislim da je vidljiv samo kroz aplikaciju, da na kompu ne moze da mi ga prikaze.
Inace ne mogu da nadjem na alie da li postoji ovako nesto da se poruci?



Kazu da je vrhunska spravica, ali ga samo na Amazonu nadjoh
 
Vidi se i na PC kad otvoriš moji kuponi, jedino što u poruci piše da je nepoznata vrsta poruke.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-07-19-18-46-01-678_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-07-19-18-46-01-678_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    77.3 KB · Pregleda: 99
Poslednja izmena:
Meni svako malo stigne medju poruke njihov kupon, ali mislim da je vidljiv samo kroz aplikaciju, da na kompu ne moze da mi ga prikaze.
Inace ne mogu da nadjem na alie da li postoji ovako nesto da se poruci?



Kazu da je vrhunska spravica, ali ga samo na Amazonu nadjoh
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $3.82 | Toocki 2 in 1 Card Readr USB2.0 USB C to SD MicroSD TF Thunderbolt for Laptop PC Cellphone Accessories Cardreader SD Adapter
IMG_2439.jpeg
Ja skoro uzeh ovaj sa kupon i coinima za 0.75$ radi na iphone 15 pro čita kartice ….. a radi i na pc jedina mana je sto je 2.0….
 
Ma gledao sam nesto gde nahvalise taj Ankerov, potrazim ga na Aliu nema, kontam mozda je stariji model, pogledam na Amazonu ima, i cak je oznacen da spada u artikle koji se najmanje vracaju od stranbe kupaca, u smislu da su veoma pouzdani. Trenutno mi nije potreban, al... ko zna :D
 
Anker ima neku akciju od 26. do 29. Možda budu neke bolje povoljnosti od standardnih 3$ kupona.
 
@pinocio Po ovim oznakama ces ga najpre naci
B07NW8RPYN
AK-A83700A2

Ako se ikada pojavi na aliju/temu.
 
Kodovi za Baseus ako nekome treba. Ne znam da li su lični. Probajte. Meni ništa ne treba trenutno.
1000005349.png
 
1721465938517.png
Anti preporuka za ovog prodavca BitrAtE

 
@milos88nbg

Bezbroj puta smo dali predloge i pisali o punjacima.

Dobre GaN modele 65/67W mozes naci za 8-10$ na akcijama.


@nidzesi

Najverovatnije je isto kod svih nas.

Masa prodavaca deli kupone koje nije moguce iskoristiti.


Baseus jednom ili dva puta godisnje pusti stvarno velike popuste ,
ostalo u sustini nisu akcije , nego redovne cene.



I sam AE mi sve vise "kida nerve" stalnim izmenama interfejsa :( :(
 
Poslednja izmena:
Može li predlog za robot usisivač? Ili je to možda bolje ne kupovati preko AE?
 
Uopšte nisu dobri, posle par meseci ne tako intenzivnog korišćenja izgube PD funkciju.
Odnosno - rade ali sa prekidima tako da npr telefon na svakih 10ak sekundi prepoznaje PD konekciju.
Iritantno.
Isti iskustvo sa KUULAA kablom, i vizuelno i pod prstima deluje kvalitetno, ali je posle par meseci minimalnog korišćenja (na sporednom punjacu bio) samo prestao da radi.
 
Moj projektor zaglavio na carini... Sad ce biti mesec dana cekanja, a taman se ponadah za F1...
 
Ja ga takticki usmerih kod drugarice u BG i prosao je bez haraca. Nije mi toliko do para koliko do cekanja od po mesec plus dana.

Sto se tice kablova, svi Baseus 240W su i dalje funkcionalni a i ovaj Rocoren 240W (uzeo sam 2m i 3m) koji licno gazim posto mi bolje pasuje na S20FE. Malo malo pa bude po dobroj ceni na Coins, mozda je i sad.



Za ova 2 svaka preporuka.

Za Rocoren su u medjuvremenu izbacili neke novije verzije ali nisam uzimao.


 
Baseus/Ugreen kablovi su odlični i provereni.
Kao i njihovi punjači.
 
Baseus/Ugreen kablovi su odlični i provereni.
Kao i njihovi punjači.
Imao sam problem sa Baseus bezicnim powerbank punjacem za Iphone. Jednostavno posle nedelju dana nije hteo da se puni vise. I sreca da sam ga kupio na Amazonu i uspeo da ga vratim, porucim novi (po novoj i ceni :D) i taj novi evo vec par meseci radi bez problema
 
Stigle patike za 13 dana 🥳 na moje iznenadjenje koliko su placene, jako su kvalitetne i udobne. Ono sto mi je prvo privuklo paznju je miris, jednostavno mirse na novo, a ne na jeftinu kinesku robu. Velicina je odgovarajuca, samo pratite tablicu u opisu oglasa i nema greske 💯

20240720_095406.jpg
20240720_095418~1.jpg
20240720_095424~1.jpg
 
Drzac za telefon je stigao za 11 dana i uneo manje stresa u moji zivot 💁‍♂️ jer sam lomatao telefon (uglavnom) na monitoru do tastature. Kroz coins moze da se izvuce na 0.86$. Sto se funkcionalnosti tice, zavrsava posao. Izradjen je od cvrste plastike, mehanizam za drzanje je cvrsta i stabilan, a ono sto mi se najvise svidelo je (sive tracice) anti-slip trake na mestu gde stoji telefon i na podnozju samog drzaca.

20240719_142352~1.jpg20240719_142404~1.jpg
 
Patike bas dobre,imaju jos modela.
Ako je jos neko uzimao ovako dobe,neka pise.
 
Evo jedan proizvod iz grupe "Ne kupuj nikad!!!!"
Sa ovim prosto ne postoji mogućnost da gitara ostane naštimana, koristio ga ili ne. Probaću malo da ga utegnem, možda uspem da ga sredim da ičemu koristi, ali ovako kako je napravljeno, užas.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
RSD3,854.75 | Guitar Vibrato Tailpiece Tremolo Flat Top Body Tremolo Unit Vibrato Bridge for Tele, SG, LP, ETC Electric Guitars(Silver)
 
Nazad
Vrh Dno