Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Jel kupovao neko skorije power bank neki valjan da otprilike ima specifikacije koje mu pisu
 
Jel ima neki kupon koji skida 2$ a dda radi posto meni ne prolaze ovi sa prethodne strane
 
Jel neko porucivao od Ankera motion+?jedino im on stoji da ne salji za Srbiju, ali ima ga na Factory direkt, ne bi da prodjem kao sa Boom da se vrati...

I jel ok 59$ ili da cekam jeftinije?
 
Prebaci lokaciju na Bih i nađi jeftinije ovu leptir mašnu sa kartama pa onda možemo viđet jel dobra cijena ili ne. Sve je skuplje u Bih no u Srbiju, ko što je i Srbija skuplja od Usa. Još dodatno u Bih ne šalju 99% stvari ili je šiping 60$+ dolara pa i na sitne gluposti tipa one najjeftinije bežične baseus slušalice
skupo 😂 😋 - digli su cene duplo

Pogledajte prilog 435428
 
@Hibranja

Ovo je bila neka stara narudzbina.
Isto je npr. i sa SSD 128GB - letos u bili duplo jeftiniji nego sada.

Ako imas neku registrovanu posiljku , koji su sada kodovi aktuelni za BiH ?

Isto pitanje i za CG
 
Jel kupio neko ovakav dzojstik
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $24.19 72% Off | Gamepad Wireless Gaming Controller Machenike G5 Pro Elite Hall Trigger Joystick Mecha-Tactile Buttons For Switch PC Android IOS
Ako imas kupon iz igre + 2 dolara preko 9 sto daje sam aliexpress, za ispod 20 dolara je super kupovina.
 
Ja nisam uzimao taj, ali jesam onaj DATAFROG i mogu reći da je super. Mada nisam neko ko mnogo igra...
 
Ova anniversary sale super ispala za Anker proizvode s obzirom da su i oni davali kodove. Uzeo sebi preporučivane Q30 i P20i koje ću najverovatnije nekome pokloniti.
 

Prilozi

  • IMG-0f00df9282c6b033b63c200280fe4f30-V.jpg
    IMG-0f00df9282c6b033b63c200280fe4f30-V.jpg
    78.8 KB · Pregleda: 142
  • IMG-3f3b3b27015fa04af147ee0e80db68bd-V.jpg
    IMG-3f3b3b27015fa04af147ee0e80db68bd-V.jpg
    78.3 KB · Pregleda: 134
Uh trebalo je Anker Q30 kroz Coins da uzmes, ubije 5% od cene, plus neki od onih vaucera od 5$ iznad, da ih bas asfaltiras sa popustom :)

Ali ekstra jeftino ionako, ja uzeh za 34$ posto nisam igrao MergeBoss uopste.
 
^Nisam imao više coins-a, sve sam ih stukao na munjice.
 
E onda je to to, svakako je mnogo veca usteda kroz MergeBoss vaucer.

Anker je ispostovao jos bolje nego proslog puta, opremili smo se samo tako :)
 
Uh trebalo je Anker Q30 kroz Coins da uzmes, ubije 5% od cene, plus neki od onih vaucera od 5$ iznad, da ih bas asfaltiras sa popustom :)

Ali ekstra jeftino ionako, ja uzeh za 34$ posto nisam igrao MergeBoss uopste.
Meni to ne dozvoljava,na placanju promeni cenu i kaze snizenje isteklo.
 
Uh trebalo je Anker Q30 kroz Coins da uzmes, ubije 5% od cene, plus neki od onih vaucera od 5$ iznad, da ih bas asfaltiras sa popustom :)

Ali ekstra jeftino ionako, ja uzeh za 34$ posto nisam igrao MergeBoss uopste.
Meni kroz coins neće da računa većinu kupona.
 
Ne bih znao zasto, meni je skinuto bez problema a narucio sam danas oko pola 2

1711552269509.png
 
Isto tako pre oko 15h pokusano nece a na desktopu pise da ne salju za Srbiju,izgleda da dozvole par pa ako naletis,posle mute.Kod mene mnoge stvari nece kada koristim kupone,samo izmisljaju greske.Misamo mogao ni Mi box,neke kamere,slusalice cloud 2.
 
Trece pitanje:
(teoretisem)... Ako bih npr. uzeo neki USB bluetooth predajnik i priljucio ga na maticnu plocu. I (valjda moze) iz windowsa podesio da se na taj bluetooth predajnik povezu neke Anker slusalice (moze i ove npr. a20i, ili neki over-ear) model, da li bi to radilo, i kako bih u tom slucaju podsio equilizer da mi se prilagodi za rock muziku? Morao bih verovatno u sound settings-u zvucne kartice da podesavam, tj. Anker se oslanja na aplikaciju na mobilnom za ta podesavanja, ali kako za podesavanja na desktop-u? Jel' mozda ima svoj program za Windows/Linux ili te slusalice nisu ni planirane za tako nesto?
Ne znam za anker i baseus, ja sam uzeo soundpeats...
Uglavnom ovo što pitaš pod 3. funkcioniše normalno, ako imaš laptop ne treba ti ni BT dongl jer većina laptopova već ima ugrađen isti.
Equalizer podešavaš u programu na kom puštaš sadržaj, recimo ako je muzika može biti čuveni WinAmp, KMPlayer, AIMPlayer, svi imaju svoj ekvalizer.
Možda moše i u sound setting zvučne kartice ali to ti se onda odnosi na sve što puštaš na win.
Možeš BT sluške da nakačiš i na smart TV ako ima BT a većina ima, ja recimo koristim najviše sa iPod-om nano 7-micom.
 
Poslednja izmena:
IMG_0871.jpeg
IMG_0872.jpeg

Ja sam ovo pazario za kupone pa će da vidimo….a dzojstik je proso za 25$ svakako kod nas nema nikakav dzojstik za te pare a da liči na nešto….

IMG_0873.jpeg
 
Imam taj Anker od 30W a i 2 starija 30W koji su manji po dimenzijama i koje sam razdelio familiji ali ne podrzavaju 12V, odlicni punjaci.
 
Narode, valja li ovo? 2TB
1000021550.jpg
 
Kad smo kod ankera, moja kupovina:

SmartSelect_20240327_232914_AliExpress.jpg
 
@Lanikor

Pa i ovde imas gomilu pitanja o flesicima , karticama "velikog" kapaciteta za par dolara

Sta je tek onda sa gomilom neukih kupaca ?
 
Nazad
Vrh Dno