Šta je novo?

Alcatel OT-997

Javim za bateriju ! A ovaj screencast trazi rutovan tel :/..Ima li neki program za telefone koji nisu rutovani?

I zna li neko da l ima u Srbiji negde da se kupe ova ledja za nas telefon u boji? Sto su lepa zlatna :D
 
Poslednja izmena:
Jel vam se popravio kompas? Meni nije. Imam sad posebnu ikonicu za kompas, a ne secam se da sam je imao. ali taj program ne radi. Takodje svi programi koji zavise od njega, metal detector itd ne rade...
 
Da li neko moze da preporuci aplikaciju za bekap aplikacija na telefonu koji nije rutovan?
Hvala.
 
Javim za bateriju ! A ovaj screencast trazi rutovan tel :/..Ima li neki program za telefone koji nisu rutovani?
I znabackup li neko da l ima u Srbiji negde da se kupe ova ledja za nas telefon u boji? Sto su lepa zlatna :D

Skoro svi programi koji nešto vrede,traže root (pristup sistemskim falovima).Možda neko zna...
Imaš valjda na Kupindu-Limundu tu dodatnu opremu za fon da pronadješ...Evo ja sam našao micro-HMDI kabal (pozlaćen) za 1k dinara.
 
Ja sam ga skockala da imam bas sve sto mi treba, evo sad prvi put taj screencast trazi root...a onda gubim garanciju :D....mislim verovatno posle moze da se sve to vrati, al me mrzi da se bakcem oko toga i mozda nesto za****m, ako mi bas bas nesto bude trebalo a da opet zahteva root, ja cu odraditi :D...Sto se tice ledja, mislila sam na poklopac telefona, a ne na futrole, silikone itd...inace imam zastitnu foliju za display i Jekod bakarno providni silikon ...Nego znate da ovaj tel ima u bojama i kad se kupuje crven, zlatan itd....e taj zadnji poklopac moze da se menja i u raznim bojama je :)......

DULEKS opet prica o kompasu, mozda nisi citao....pokazuje lepo strane sveta, al stepeni se iznad ne zaustavljaju da pise jedan konkretno nego vrti zadnji broj :)

Metal detector sad sam ga skinula sa marketa iako ja nemam pojma cemu ovo sluzi :D da detektuje neki metal, a.....a za sta ce nam ovo :D ..E ovako kad stavim na laptop imam neki metalni deo na touchpad-u pise 350 mG e sad sledeca stvar stavljam ga na radijator i on pocinje da vibrira pre nego sto ga stavim i da skace crvena linija i vrednost ide preko 2200 ili tako neki broj nisam videla uplasih se :D ...:D ..... Sad gledam ako stavim na jednu stranu radijatora gde imaju dva metalna srafa skace vrednost i vibrira...a na drugoj strani radijatora gde nemam te srafove smanjuje vrednost i ne vibrira niti skace ta crvena linija drasticno ...sto znaci da metal detector radi je l tako ?
 
Poslednja izmena:
Kod mene ipak i dalje ne radi... sad sam probao i kompas stoji skoro nepomicno kako god da se okrenem, a detektor metala je zakucan na 999 µT.
 
gago, proxy mi je pre jedno mesec dana dao adresu ovlascenog servisa... ja sam im poslao mail u vezi maske, rekli su da imaju samo u sivoj boji i da kosta 470din. I ja trazim te color, samo nigde ne mogu da nadjem xD
Ako ti zatreba:
http://www.mesc.rs/
Mobis-electronic Servisni centar d.o.o.
Poslovna jedinica BEOGRAD

Bulevar Arsenija Čarnojevića 99g
11070 Novi Beograd
Srbija

Tel. 011/31 33 314 , 011/31 92 295 , 062/82 62 077

Fax. 011/31 33 504
Email poslovnice: [email protected]

(ovlasceni servis je,tako da valjda ne spada u reklame pa da je zabranjeno da pisem ovde)
 
Steta sto ne postoji neka "toxic green" varijanta maske... O'ma bi pazario! :d
 
Probaj da nadjes sprej (ali ne obican,nego neki sto se ne skida,kao za kola recimo) i da ofarbas masku xD Zvuci smesno,ali ja sam tako farbao maske jos za 6630, pre 6-7 god :D I premocno su izgledale xD Samo se ocisti lepo,prsne se malo iz daljine,i kao original xD
 
Pa takvih aplikacija imaš gomilu... poenta je da sačuvaš i app data, kao što titanium backup radi, a to može jedino carbon

E pa jedno je backup aplikacija, a drugo app data backup. Samo sam dao odgovor na postavljeno pitanje.
 
Poslednja izmena:
Probaj da nadjes sprej (ali ne obican,nego neki sto se ne skida,kao za kola recimo) i da ofarbas masku xD Zvuci smesno,ali ja sam tako farbao maske jos za 6630, pre 6-7 god :D I premocno su izgledale xD Samo se ocisti lepo,prsne se malo iz daljine,i kao original xD

Ne može običan auto lak za farbanje plastike.Treba joj "bumper sprej",za farbanje plastičnih branika.I ova Gaga,umesto da napiše zadnja maska,pominje neke lonce i poklopce...:d
 
Pitanje hoce li "bumper spray" odraditi posao. Maska je malo gumirana, ima taj neki "soft touch".

Mozda ima neki "primer" za to.
 
Poslednja izmena:
:D...gde vi odosteeeeeeee :D...necu bre nista da farbam, ova je prelepa isto, nego hocu da imam razne boje pa da menjam, mozda ima na amazonu ili ebay-u, ce da vidim :D ....i nisu lonci i poklopci nego ledja alkice :D :D .....
 
gago,tebi sam ostavio poruku,da pitas servis... :D a ono za farbanje kazem psyhoundu,posto hoce zelenu :D
citao sam nesto o farbanju,fora je da se malo osmirgla,pa da se nanese onaj sprej sto dobro hvata i pomaze sledecem sloju da bolje uhvati xD kao podloga neka xD posle se nanese par slojeva boje i to je to...
evo ima ovo,samo sto je ovde za case,ima i u komentarima par saveta:
http://www.youtube.com/watch?v=imVmtT_5g84
i ovo sam nasao,samo sto je to mnogo detaljnije i dobija se boja glatka kao ogledalo :D :
http://forums.se-nse.net/topic/4353-proper-paint-for-phone-plastics/
 
Poslednja izmena:
http://www.youtube.com/watch?v=PMnoJzfwq9U

ako te ne mrzi snimi galaxy, stvarno me zanima taj duplo bolji rad
još ovde nisam uključio ono high fps snimanje ili kako beše ima opcija u screencastu...
Vrlo rado ali ne posedujem Galaxy S (jedino mogu da ti snimim kako radi S2 ali mislim da nema potrebe jer je razlika ogromna). Ovaj sa linka radi dosta bolje nego ovaj koji sam koristio ali se i na snimku primecuje mali lag.
 
O tom seckanju sam pricao kad sam uzeo telefon. Nine nesto sto bitno utice na koriscenje telefona, ali moram priznati da sam bio razocaran, kad sam pre neki dan koristio telenor smart hd (ot-995), koji radi duplo bolje sa telenorovim androidom. I dalje ista fora sa punjenjem, napunis do kraja, skines sa punjaca, resetujes (bez fast boota), ponovo na punjac jos 20ak min, i baterija traje dodatnih 4-5h.

Da, morao sam preko alcatelovog managera da apdejtujem, jer sam sa rootom obrisao neke aplikacije koje on proverava pri 'soft' updateu.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam i dalje o cemu pricate, ali dobro... No, ipak otvara dialer brze i od S3 i od S4. :p
 
Ja ne znam i dalje o cemu pricate, ali dobro... No, ipak otvara dialer brze i od S3 i od S4. :p
Ne bih da vredjam,ali treba da promenis barem 50 modela da bih skontao o cemu ljudi iz sopstvenog iskustva pricaju.I jos pride dobiju neku vrstu frustracije,koje ih cini skepticima za svku buducu android platformu!,)
 
Poslednja izmena:
Dobro, nisam imao 50, vec 12 modela android telefona (sto mojih, sto zeninih) i ovaj mi do sada najbolje funkcionise. Pa EVO3D i Sensation XE su se vukli naspram 997D. RAZR je na slicnom sto se tice brzine rada. Zato mi nije jasno to da sporo radi.
 
Ne moze to da se snimi, drugacije je to kad osecas ovako nego kad se snima, ne moze program da docara sve to...
 
znači treba da budeš produhovljeni šaman da bi primetio duplo bolji rad. cool.
 
Ja sam gledao snimke od Nexus4 negde na xda, lik je objasnjavao nesto, pa mu je secnulo ponekad, a slozices se da je to nemoguce :)
 
Nazad
Vrh Dno