Šta je novo?

Alcatel One Touch X'Pop Dual Sim

nisam mnogo telefona promenio, pa ne znam bas kako bi se koji ponasao, ali znam da je na lg hub-u bilo dovoljno pojacati brightnes da bi se sve savrseno videlo. ovde to, nazalost, nije slucaj.
 
Pojavio se, da, i sada je jos jeftiniji uz pakete, tako da MTS, po svom obicaju pravi majmune od nas koji smo odmah kupili telefon.
Dakle, puste ga po visoj ceni i onda povuku, pa posle nedelju dana spuste cenu. :mad:

Na stranu poslovnost mts-a, ali sa nizom cenom mislim da je ovo sada stvarno best buy telefon.
Posle nekih mesec dana koriscenja mogu da kazem da sam zaista vrlo zadovoljan telefonom.
 
Pojavio se, da, i sada je jos jeftiniji uz pakete, tako da MTS, po svom obicaju pravi majmune od nas koji smo odmah kupili telefon.
Dakle, puste ga po visoj ceni i onda povuku, pa posle nedelju dana spuste cenu. :mad:

Na stranu poslovnost mts-a, ali sa nizom cenom mislim da je ovo sada stvarno best buy telefon.
Posle nekih mesec dana koriscenja mogu da kazem da sam zaista vrlo zadovoljan telefonom.

Kakav mu je video snimak,pise da snima u HD 720p,ono jel kvalitetan ili onako...
 
Pojavio se, da, i sada je jos jeftiniji uz pakete...
Ne znam na koje pakete tacno mislis, ali ja sam ga prosli put nabavio po istoj ceni koja sada stoji na sajtu uz MixNetM.
Doduse, uzeo sam ga verovatno medju poslednjima jer je odmah potom skinut iz ponude. Mozda je bilo skuplje na pocetku.
 
Poslednja izmena:
Jeste,jeftiniji je uz neke pakete,uz MixNetS je bio 1200 dinara na 12 meseci a sad je 1075 dindzi.
 
Ja sam ga uzeo uz MixnetM i doplatu od 8400, tako da je skoro 2000din jeftiniji.
 
Alkatel ebo kevu sa lowbudget telefonima, i kod MTSa i kod telenora ... svaka im čast .....
 
Ali kod Telenora su svi Alcatel 2.3 androidi a kod mts-a su 4.1
 
Mozda je hteo reci kod Vip-a posto su sa OT Idol napravili pun pogodak. :d
 
Ko? Ja? Ja sam hteo da kažem da su dobar potez povukli i telenor i MTS sa Alaktel telefonima, da ljudi za male pare mogu da dodju to Touch Android telefona, a da to nije 300-600 evra za fon ....
 
Kakav mu je video snimak,pise da snima u HD 720p,ono jel kvalitetan ili onako...

po mom misljenju, to je sve sminka. ko hoce dobar aparat ili kameru, to nece naci ni u jednom mobilnom telefonu. dakle, ja bih rekao da je video skoro pa neupotrebljiv cim nisu idealni uslovi, tj. kada nema dovoljno svetla.

Ne znam na koje pakete tacno mislis, ali ja sam ga prosli put nabavio po istoj ceni koja sada stoji na sajtu uz MixNetM.

Rece vec vuk204, uz MixNet M je bio 8.400 din, a sada je 6.600.

Btw, napisao sam povodom toga jedno besno pismo mts-u, sa pitanjem da li planiraju da nama koji smo telefon platili skuplje sada skinu cenu pretplate ili rate, i od njih dobio ovaj odgovor:

Postovani,

Nakon izvrsene provere, obavesticemo Vas.

S postovanjem
Telekom Srbija


Pa, dok oni "vrse provere" apelujem na sve koji su prosli kao vuk204 i ja da napisu i sami koje ljubanvo pisamce korisnickoj podrsci mts-a, sa slicnim pitanjem, da malo pritisnemo. Mislim, necemo se obogatiti od 2.000 din, ali zasto bismo im poklanjali pare, a i reda radi, da to bude nas mali doprinos stvaranju nekakve poslovne etike u Srbistanu... ;)
 
ajmo dalje, jel neko instalirao viber. ne vidi mi uopste nikakve kontakte iz imenika. poruke mogu da dobijem ali ih ne povezuje sa kontaktom vec samo ispise broj telefona kao da ga nemam u imeniku.
 
Poslednja izmena:
Ја са инсталирао вибер на овом телефону и имао исти проблем док у подешавањима нисам изабрао да покаже све контакте. Наравно не покаже све када се штиклира, него само оне који имају вибер :)
 
@milkobgd
Evo da ti ja odgovorim na oba pitanja,posto niko nece,za oblogu tj.silikonsku masku sam se rapitivao,i jos uvek je nema nigde,posto je tel. relativno novije proizvodnje,tacnije,nema ih za celu "Pop" seriju,za sad....
Viber radi kao kod tebe,verovatno imenik na ovom telefonu,i celoj "Pop" seriji,nije kompitabilan sa Viberom,pa ces morati da se strpis ili dok ne izadje neki OTA update,ili dok Viber ne izbaci update... ;)
 
Meni viber radi bez problema, pokupio je sve iz kontakta ko ima viber.
 
E da, zaboravio sam da pitam jesi prebacio kontakte na telefon?
 
nisam prebacivao. nalaze se na google nalogu kao na svim uredjajima koje sam koristio i na kojima mi je viber radio. na xpopu mi ne vidi nijedan kontakt ni one koji imaju ni one koji nemaju viber.
probacu sa reinstalacijom. hvala svima.
 
Poslednja izmena:
nisam prebacivao. nalaze se na google nalogu kao na svim uredjajima koje sam koristio i na kojima mi je viber radio. na xpopu mi ne vidi nijedan kontakt ni one koji imaju ni one koji nemaju viber.
probacu sa reinstalacijom. hvala svima.

Одеш на вибер подешавања и штиклираш опцију Show All Contacts и то је то. Поздрав.
 
Probao sam sinoć sve kombinacije sa viberom. Viber vidi kontakte bilo sve, bilo one koji imaju viber tek ukoliko ih prebacim na telefon. Ukoliko se nalaze na google nalogu onda ih ne vidi. E sad, ja sam navikao da ih držim na nalogu tako da se sve sinhronizuje za više uređaja, a tako sam i savetovao drugara. Sad već problem, ako prekopira one koji mu trebaju za viber u telefon imaće ih duple, može da ih pridruži pa će izgledati kao jedan ali onda komplikuje sinhronizaciju... Očigledno je neki problem zbog dial sim opcije.
 
jel neko našao silikonsku oblogu ili foliju za ekran? da li ste radili update firmware-a Telefona ako je kupljen u MTS-u ? odnosno da li još neko ima problema sa GPS-om ?

thnx
 
I mene interesuje kako vam radi GPS? Meni jako tesko hvata satelite. Imao sam Galaxy Wonder pre ovog telefona i hvatao je satelite jako brzo. A ovom treba po cak 2min mozda vise.
 
jel istina da dloai uskoro Ice Cream Sendwich na ovaj telefon ?
 
:trust:
Na ovom telefonu je koliko znam Jelly Bean a on je noviji od ICS-a.
 
Kako JB? Ja imam ovaj tel i Android je 4.0.4 a to je ICS,a JB je, koliko ja znam,samo na Filipinima tj, na telefonima koji su za Filipinsko trziste
 
Poslednja izmena:
@nemanja82
Ja imam S pop i na njemu je JB 4.1.1 android,pa je i meni cudno kako je na X pop ICS.... :)
 
jel istina da dloai uskoro Ice Cream Sendwich na ovaj telefon ?

pardon, moja greška !

al koliko brzih odgovora na ovo, a ni jedan u vezi GPS problema i nemogućnosti nalaženja silikonske obloge i folije ;) xe xe


dakle:


- da li imate problema sa GPS-om ?

- gde ima da se nađe silikonska obloga, folija ?

hvala još jednom ;)
 
Nazad
Vrh Dno