offline71
Čuven
- Učlanjen(a)
- 09.01.2010
- Poruke
- 2,127
- Poena
- 535
Smešna cena za ovaj Einhell razbijač sad,oko 200€,hteo da ga uzmem ali glupo samo da bi razbio beton 3x3 metra,posle baš ne bi imao šta sa njim.Uzeo iz firme Bosch 11-ticu i završio 🙂
Šta znam ja sam Einhellom prezadovoljan,sve čime se bavim je hobi varijanta.
Šta znam ja sam Einhellom prezadovoljan,sve čime se bavim je hobi varijanta.