Šta je novo?

Alati i radionice

Smešna cena za ovaj Einhell razbijač sad,oko 200€,hteo da ga uzmem ali glupo samo da bi razbio beton 3x3 metra,posle baš ne bi imao šta sa njim.Uzeo iz firme Bosch 11-ticu i završio 🙂
Šta znam ja sam Einhellom prezadovoljan,sve čime se bavim je hobi varijanta.
 
Nazad
Vrh Dno