Šta je novo?

Ako vam treba džabe

i bre pa neonke imate u imtelu po 450 din tt
 
Al' ovde je dzabe...
 
Ljudi,pa niste mi jasni?! Decko sve sto ima on i kaze,a vi navalili treba mi ovo,treba mi ono!Dosta je i sto je bilo sta poslao...
 
lepo ja pricam, al' zadjabe :trust:
 
ljudi, vise ne mojte pitati nista! decko ce reci imam to i to ako hoce poslace pa kome treba nesto od toga neka se javi!
 
@Ketnet=Kud svi tu i ja!

Treba mi sledece:

neki intel c2d 6400(bicu skroman):smoke:
Neka odgovarajuca (klokerska)ploca:cigar:
Jedno 4gb rama(po sopstvenom izboru):banana:
Hdd min 250gb:D
Grafa?!Hm Pa moze 8800...:-devil-:

A,za ostalo cu se snaci sam!

E,tako.To je sve sto mi treba,a ti kad budes mogao posalji.Ok!!!???


Za ovo se naravno salim,ali sve ide ka tome.Tako da...:bottle:

Sto je dzabe i Bogu je drago!
 
Poslednja izmena:
@Ketnet=Kud svi tu i ja!

Treba mi sledece:

neki intel c2d 6400(bicu skroman):smoke:
Neka odgovarajuca (klokerska)ploca:cigar:
Jedno 4gb rama(po sopstvenom izboru):banana:
Hdd min 250gb:D
Grafa?!Hm Pa moze 8800...:-devil-:

A,za ostalo cu se snaci sam!

E,tako.To je sve sto mi treba,a ti kad budes mogao posalji.Ok!!!???


Za ovo se naravno salim,ali sve ide ka tome.Tako da...:bottle:

Sto je dzabe i Bogu je drago!

Zaboravio si bre napajanje :D
 
hehe, neka Ketnet vidi da kod nas humora ima u izobilju ;) :D

EDIT: NISAM NI PRIMETIO DA MI JE PRETHODNA PORUKA BILA JUBILARNA :D hvala hvala :)
 
Poslednja izmena:
@Ketnet=Kud svi tu i ja!

Treba mi sledece:

neki intel c2d 6400(bicu skroman):smoke:
Neka odgovarajuca (klokerska)ploca:cigar:
Jedno 4gb rama(po sopstvenom izboru):banana:
Hdd min 250gb:D
Grafa?!Hm Pa moze 8800...:-devil-:

A,za ostalo cu se snaci sam!

E,tako.To je sve sto mi treba,a ti kad budes mogao posalji.Ok!!!???


Za ovo se naravno salim,ali sve ide ka tome.Tako da...:bottle:

Sto je dzabe i Bogu je drago!

bas i skroman si nema sta xe xe xe :),nesto od Intel Core 2 Q /Q6700 2.66 GHz

i nesto sparkle g/f 8800 ultra caibre 768 mb :)ali blizanci jedna do druge kao neko kaze procitao sam ovde AZDAJA HM ? he he azdaje ?pa kada otvoris kuciste( boitier) nekome da se pozalis ja se isto salim ,xe xe lep humor zar ne ,:)
 
Poslednja izmena:
bas i skroman si nema sta xe xe xe :),nesto od Intel Core 2 Q /Q6700 2.66 GHz

i nesto sparkle g/f 8800 ultra caibre 768 mb :)ali blizanci jedna do druge kao neko kaze procitao sam ovde AZDAJA HM ? he he azdaje ?pa kada otvoris kuciste( boitier) nekome da se pozalis ja se isto salim ,xe xe lep humor zar ne ,:)


Ih...Pa uvek skroman bio!:wave:
 
Poslednja izmena:
Sta reci,ovakav potez se u Srbiji retko vidi.
@ Ketnet svaka cast

Ja bih se rado upisao na listu cekanja za pastu(ako je ostalo stogod)posto dobijam novi masinu pa bih bas da je sredim lepo :D.
 
poz

izvinjavam se na malom sakasnjenu znato kako ide posao ovo ono mozda ali nije sigurno u beograd cu da otvoeim nesto mozda posle nove godine za ,tako da nije sve sto sam slikao nisam zaboravio nikoga samo moram da odem za za delove i ovde sto se vidi sam o sam probao kako radi i radi super morao sam da izbacim slike ,da ne ko ne misli da sam zaboravio imam jos toga sto sam vam skuuuuppppiooooooo dosta toga a to sve saljem zajedno sa kucistem npa cu ponovo da izbacim slike tako ogroman poklon vam posaljem xe xe xe tu ima svega cable m,coleri pumpe mozete njivu da navodnjavate cekam jos 2 pumpe iste kao ova a za druge sve imam snaci skupiooo sa dosta toga izbacio sam slike tako samo da uzmem jos toga i sto brze da vam posaljem :)


http://allyoucanupload.webshots.com/b/2006840506000977335

http://allyoucanupload.webshots.com/b/2052146585914092539

120mm



nisam sve slikao ima jooos toga dooostaaaaa ,dobro paste ne moram da slikam
 
Poslednja izmena:
druge 2 -ili jedna tebi ok i emanijac se javio
 
Poslednja izmena:
Brate kakav si ti kralj, gori si od dobrotvornih ustanova :D

Moram opet da te pohvalim :wave:

Nego dolazis li ti u Srbiju ikad, iako nisam nista dobio niti mi treba (snasao sam se za pastu iz drugih izvora) stvarno bih voleo upoznati te i častiti nekim pićem, malo je takvih ljudi. Sve najbolje
 
Ketnet tebi svaka cast na primeru dobre volje i zeljom da se pomogne, a ostali koji imate masine od 1000€ i bezocno porucujete "ja bih ovo, ako moze ovo, bas mi to treba da sklopim masinu" samo mogu da kazem, stidite se.:S:
 
Brate kakav si ti kralj, gori si od dobrotvornih ustanova :D

Moram opet da te pohvalim :wave:

Nego dolazis li ti u Srbiju ikad, iako nisam nista dobio niti mi treba (snasao sam se za pastu iz drugih izvora) stvarno bih voleo upoznati te i častiti nekim pićem, malo je takvih ljudi. Sve najbolje



ma kada budem dosao pravac beograd ,ne dolazim bez poklona :):):) da napunim auto poklonima
 
Poslednja izmena:
Izvini, ali nisam razumeo koliko ovih nautilus hladjenja saljes, ja bih zeleo jedno ako je ostalo.
 
Svaka chast ketnet, iako sam ovo vec jednom rekao, moram ponovo da te pohvalim. Ljudi kao ti su retka vrsta veruj mi :)

Iako mi do sada ni jedan od tvojih velikodusnih poklona nije trebalo, moram priznati da mi je Nautilus vodeno hladjenje zapalo za oko. Razlog? Pa planiram uskoro da uzmem nov PC. Ukoliko ti je slucajno ostalo viska, ja bih jedno rado posedovao. :)
Ako ne, nije frka, ja sam ti ionako zahvalan za sve sto do sada ucinio, sve najbolje! :wave:
 
e ako se secash meni treba da poshaljesh plave UV qlere e nemoj da ih shaljesh promenio sam kucishte i ne trebaju mi sad a i izbacio sam UV neonke daj bolje nekom kome josh treba bolje to nego da kod mene stoje i da skupljaju prashinu;)
 
carski od tebe:banana:
kako, kad, kome da se javim da preuzmem?
i kad dodjes za beograd, javi mi da se nadjemo, drugarice, klopa...sta god :wave:



saljem ,sve bencmanu iduce nedelje kako bilo bilo ali saljem tako nema problema znaci saljem vam veliki paket paket od do prvoga jos 7-8 dana tako kada sve poslao poslao bice toga jos ako ja ne stignem da slikam neka bencman sslika pa neka okaci fotke ovde
znaci nema frke saljem za 7-8 dana :trust::)
 
Nazad
Vrh Dno