Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Svaka cast care!!! Ovo je zaista neverovatan gest!!! Mislim da je covek[ako nista drug], bar zasluzio neki spoecijalan status na forumu!
 
carski od tebe:banana:
kako, kad, kome da se javim da preuzmem?
i kad dodjes za beograd, javi mi da se nadjemo, drugarice, klopa...sta god :wave:
Pa sta ce tebi Nautilus, zar ti nemas vec vodeno hladjenje?
 
ako ce da brojjjimooo, imam i ja 4 kom, a nautilus ide kod burazera, posle upgrade-a.

a, da, kad odradim upgrade burazeru, verovatno ce mi biti jedna Cel II/700MHz viska, pa cu da joj vezem crvenu masnicu i da je poklonim nekome sa foruma. al' to tek kad budem napisao ovde da moze. ne pre toga.
 
ako ce da brojjjimooo, imam i ja 4 kom, a nautilus ide kod burazera, posle upgrade-a.

a, da, kad odradim upgrade burazeru, verovatno ce mi biti jedna Cel II/700MHz viska, pa cu da joj vezem crvenu masnicu i da je poklonim nekome sa foruma. al' to tek kad budem napisao ovde da moze. ne pre toga.

Mogu ja da rezervishem tog cely-a? :d Taman bi mi dobro doshlo da reshim caleta, da on ima na chemu da surfa :type:
 
aaaaaa...ne moze. tek kad burazerova nova zver bude sljakala kako treba...
tad cu napisati da moze...
strpljenja, molim...
 
cim stigne posiljka javljam ovde i kacim slike sta je stiglo
 
Care kupuići ti ja čim se preselimu Australiju, obećavam :D
 
Aa, tu je cigan, al nece da se javi... hihihi :d:d

Btw. poklanjam interni USB card reader 3,5", cita CF, SD, MS i SM i njihove podvarijante. Bež boja (boja slonove kosti). Lep i super ocuvan.
Kome je stvarno neophodno na PM ili ovde, kako 'ocete...
Isporuka: nalazenje negde na relaciji autokomanda - cvetkova pijaca u BG-u.

p.s. @ KETNET - pozdrav druze i svaka cast za thread!
 
Poslednja izmena:
User Duke_Nukem je osvojio card reader. Srecno sa koriscenjem!
 
Moram reci da sam i ja primetio tog Cigana :D
 
Manite bre čoveka, ima pravo svako. Ciganija je tek kad počnu da prodaju stvari koje dobiju ;)
 
citam ovaj thread i ne mogu da verujem.
Ketnet svaka cast. malo je ljudi poput tebe.:angel:
Od mene imas pice u svakom slucaju
cheers
 
,,??? KO JE TO BRE NEKI GLUMiAC?? PEVAC, CLOCERca ??? ZAEBANT??? VELIKI KOSARKAS PROVOCATOR:?FUDBALRER ?? DA KAZI MI KO JE TO ??? ??????
sta je to cigan ,sta je too ,

Ciganinom se nazivaju ROMI, ali ne smem da ih opishem detaljno da ne bih fasovao ban :D
 
Siki trebao si objasniti šta znači cigan u kontekstu u kome si ga ti izneo :D
 
U prevodu na Srpski ono shto sam ja mislio ( a i space, i vecina ostalih ) Ciganin podrazumeva coveka koji vec ima neshto ali mu je zinulo za josh jedno to neshto, dok ne ostavlja to nekom drugom koji bi takodje zeleo to neshto :D
 
U prevodu na Srpski ono shto sam ja mislio ( a i space, i vecina ostalih ) Ciganin podrazumeva coveka koji vec ima neshto ali mu je zinulo za josh jedno to neshto, dok ne ostavlja to nekom drugom koji bi takodje zeleo to neshto :D



pa sta si uradio sa masinom,koju si imao pre ,dali je otisla u listi ili radis neku drugu ili istu malo nadogradivanje , ili su zastali radovi,hm:)
 
Nazad
Vrh Dno