Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li je ovaj need for speed heat za 3.5e na steamu samostalna igrica i ne treba nista da se vise plati, ili ima neke skrivene troskove, sumnjivo mi nesto, pominje se EA Play subsrciption.
Mislim da ne, a ea play subscription ti stoji ispod svake igre koju izdaje EA, kao opcija da se pretplatis, jer lupam ta konkretna igra ide uz pretplatu.
 
Dodali ove igre na Amazon.

Uspeo neko da aktivira ovaj FO76 na MS nalogu? Ja stalno dobijam neki error da je pogrešan kod.
Treba mi USA MS nalog?
Dovoljno je promeniti region na USA u okviru Windows settings.
MS Store nakon toga traži restart, nakon koga je moguća aktivacija preko Reedem/Gift code opcije.
 
Dovoljno je promeniti region na USA u okviru Windows settings.
MS Store nakon toga traži restart, nakon koga je moguća aktivacija preko Reedem/Gift code opcije.

Da, uspeo, jedino što kada vratim region na Srbiju, nemam pristup igri, ali dobro, nije da ću igrati :)
 
ja nemam fallout u prime za ovaj mesec. Mozda zato sto je nalogplacen preko posljske.
Na koje zemlje imate naloge vi koji ste dobili?
 
Klincu uplacujem taj EA Play samo zbog NFS Heat, da li ako bi kupio igru preko Steam-a mogao nekako da nastavi tamo gde je stao s obzirom da se save game cuva na EA serverima?
 
Da, možeš da nastaviš, jer svakako moraš biti prijavljen na ea play
 
ja nemam fallout u prime za ovaj mesec. Mozda zato sto je nalogplacen preko posljske.
Na koje zemlje imate naloge vi koji ste dobili?
Ja sam hteo da napišem da sam ja uzeo preko Poljske, ali kada sam se sada ulogovao da proverim nemam je više u ponudi. Kliknuo sam juče i pojavio mi se key, ali me je mrzelo da tada uradim proceduru pa sam samo zatvorio. Sada je nema u spisku igara za ovaj mesec. Moguće je da su je povukli za evropljane.
 
Onemogucen Edit gornje poruke. Sto se Fallout 76 tice, ipak posklanjali iz odredjenih regija. Usao preko USA VPN i pojavila se igra, pokupio kljuc.
Bravo, pokupio i ja sada, ali aktivacija je sledeći korak :cautious:
kada dođem kući probaću ono sa ms store regionom od pre par poruka
 
i svaki put da menjas region ako zelis da igras?

mislim da nigde ne pise na prime gaming da nije worldwide?
 
A sto da menjas region, ostavis ga na USA i neka stoji. Koja razlika za windows da li je Srbija ili USA?
 
Ja sam ovaj Fallout 76 sa Amazon prime gaming aktivirao na taj način što sam se preko browsera ulogovao na svoj MS account i promijenio region na USA na nalogu. Onda sam koristio opciju redeem takođe preko browsera. VPN nisam koristio.

Danas bi trebalo da Shadow of War bude besplatan na Amazon prime gaming. GOG verzija.
 
Da li je neko uzimao preko plati.ru npr fifu 23 ali offline.
vidim da izadje oko 10e,prodavac ima dobre cene i tvrdi da se dobija user i sifra za pristup tom steam nalogu.
pise region free,znaci da bi trebalo bez nekog vpn-a da radi kod nas?
 
To su uglavnom nalozi kupljeni sa ukradenim karticama i samo je pitanje vremena kad ce ti nestati igra nakon kupovine, izbegavaj to
 
Sve rusko treba u perspektivi izbegavati, bice blacklistovani sve vise.
 
šta će nekome fifa offline? jedino ako je igraš sa društvom lokalno.
postoji antidenuvo sajt koji sam koristio uspešno par puta. Kreira se nova instalacija steama, jednom se loguje radi verifikacije i onda se prelazi u offline mode i ne smeš više da ideš online na tom njegovom nalogu.
sasvim ok za single player igre. cene su bile tipa 2eur po igri
 
Da li je ovaj need for speed heat za 3.5e na steamu samostalna igrica i ne treba nista da se vise plati, ili ima neke skrivene troskove, sumnjivo mi nesto, pominje se EA Play subsrciption.
Ja sam kupio, instalirao, ali još nisam probao, nadam se da je bez skrivenih troškova…
 
Imam jedan kljuc viska za Fallout 76 sa Amazon Prime-a, kome treba neka mi se javi na PM.
Kljuc je za Microsoft Store, nije za Steam ili Epic..

free naravno
 
Takodje isti tip koda za FO 76 ako nekom treba, neka se javi na pm
 
Rising Hell i Slain: Back From Hell free na Epic
 
Da, možeš da nastaviš, jer svakako moraš biti prijavljen na ea play
Kupih NFS Heat i prilikom prvog pokratanja i tražio mi origin nalog tako da je sve povukao.
Jedino što je malo traljavo odrađeno jeste sto sam morao i sa steam-a da skidam NFS i onda sam imao dve kopije igre u Origin biblioteci, posle toga sam ovu prvu rucno morao brisati jer mi Origin nije davao opciju uninstall kao da je vise nije video.
 
Nazad
Vrh Dno