Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Middle-earth™: Shadow of War™ - Amazon Prime Dodata na prime
 
Jel može neko da opiše postupak uzimanja igara koje dolaze uz Amazon Prime?

Pretplatio sam se, ulogovao i stoji dugme "Claim" za 7 igara. Sad me interesuje šta se dešava kada na to kliknem. Piše da je igra dodata i da instaliram "Amazon Game app".
Šta se dešava dalje? Kako se pristupa igrama? Jel isključivo preko te aplikacije/programa ili ide preko Steam-a/Epica/...?

Ako ide preko Steama/Epica/... jel će biti problem što je amazon na jednom mejlu (ženinom), a ja bih da ga vežem za svoj Steam/Epic nalog?

P.S. Kada pokupim igru (klikom na "Claim") i stoji mi za nju "Collected", jel potrebno još nešto uraditi kako bi tu igru mogao da igram i posle isteka ovog meseca? Tipa da moram da je downloadujem ili da je makar upalim pre isteka tog roka?
- Jel igre koje se pokupe mogu da se igraju čak i ako se u nekom trenutku otkaže pretplata?
 
Мораш инсталирати ту апликацију јер су игре везане само за њу. Наведено је које су игре за друге платформе: за неке добијеш кључ (GOG, Legacy Games, Origin), а за неке мораш линковати и везати налог (EPIC, на пример).

Све игре које се покрећу преко Amazon Games апликације се могу играти све док ти траје претплата на њихов Prime Video сервис.
 
Middle-Earth: Shadow of War

Imam viska jedan kod za ovu igru na GoG servisu. Ako nekome treba neka mi posalje PM, necu da pisem ovde jer ce neki bot da uzme..


Brzinski otislo clanu @KovacTibor
 
Poslednja izmena:
Nisam 100% siguran sta im ovo znaci, pa ako moze neko da razjasni. Deluje mi kao da moze da se kupi ili ova igra ili sve ostale.

Radi se o trenutnom Humble choice-u.

1666097595776.png
 
 
Odlican Humble bundle za sve ljubitelje RPG naslova

 
Uzeo sam igru, kaze mi da mi se igra nalazi u librar ali uopste tamo igre nema :D
 
Odlican Humble bundle za sve ljubitelje RPG naslova

Ovo je bukvalno prelepo.
Uzeo igre moje mladosti za nepunih 10e (Pathfinder me ne zanima)...
Bar malo da im se odužim što sam ih onomad piratizovao (cdteka anyone?)...
Btw još imam sve cd-e BG1, BG2, IwD1 i 2, PT i NWN 1 i 2 (naravno bez ove dve poslednju BG2 ekspanziju nisam igrao osim ako to nije igra koja počinje opsadom grada i oni džinovi i divovske hjene...alu mislim da je to prva ekspanzija...)...

Edit: Ne mogu da se setim da li su u BG1:EE implementirali borbenu mehaniku iz BG2. Dualwield, nova D&D pravila i sl?
 
Poslednja izmena:
Hvala za kljuc :)
 
Ovo je bukvalno prelepo.
Uzeo igre moje mladosti za nepunih 10e (Pathfinder me ne zanima)...
Bar malo da im se odužim što sam ih onomad piratizovao (cdteka anyone?)...
Btw još imam sve cd-e BG1, BG2, IwD1 i 2, PT i NWN 1 i 2 (naravno bez ove dve poslednju BG2 ekspanziju nisam igrao osim ako to nije igra koja počinje opsadom grada i oni džinovi i divovske hjene...alu mislim da je to prva ekspanzija...)...

Edit: Ne mogu da se setim da li su u BG1:EE implementirali borbenu mehaniku iz BG2. Dualwield, nova D&D pravila i sl?
Samo da apdejtujem, ako neko planira da kupi u narednih dva i po dana koliko traje akcija, pomalo je gorak ukus ostao nakon kupovine ovog bundle jer sam za pet igara od osam kupljenih (doduše četiri od tih su dve ekspanzije i sitniji dodaci (2 NWN i 2 BG2)) na čekanju jer im je nestalo ključeva...

To za ekspanzije manje-više ali sam "izvisio" i za Plancsape EE gde sam takođe na čekanju za ključ...

Valjda će rešiti...
 
Ja sam imao situaciju da im je nestalo Civ 6 ključeva. Posle nekoliko meseci su mi poslali ključ koji je falio.
 
Ja sam imao situaciju da im je nestalo Civ 6 ključeva. Posle nekoliko meseci su mi poslali ključ koji je falio.
Ma ok, samo je malo čudno da im nestane ključeva prvi dan prodaje i to za 5 od 8 igara koje su bile u bundle.
Šta će biti u naredna dva dana, nestaće ključev za svaku igru?
Ionako ne verujem da ću išta od tih igara stići da odigram (mada sam BG 1 i BG 2 planirao možda nekad, ali verovano se samo zamajavam i tešim), kupio sam samo da se "odužim" za igranje piratskih naslova tih igara u mladosti...
 
Moze li mala pomoc. Treba mi do 50€: Immortals Fenyx Rising GOLD edition ili Immortals Fenyx Rising + Season pass.

Ne mogu da nadjem osim na Ubisoftovoj stranici. Ali izadje 100€ ili da igru kupim mozda za 15-20 plus pass na Uplayu za 40€.

Sekunda da bacim lovu preko FANATICAL-a, kliknem PP i sam oda kliknem buy. Reko cekaj malo, kako oni jedini imaju GOLD edition. Kad, nije key. U pitanju je kupovina ACC. To mi ne odgovara.

Znaco do 50€ ako je ikako izvodljivo da se nabavi kompletna igra. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ne znam kako to ide, iskreno se ne secam da li sam uzimao sa strane i aktivirao, ali evo sa gamersgate-a uputstvo, mozda ti pomogne.

I dopunio sam gore post sa jos jednom opcijom za kupovinu i objasnjenjem zasto, pa procitaj ponovo.
 
Vidis sta je problem: You will NOT receive a Uplay key.

Kako da je onda aktiviram?

EDIT: Znaci prodaju acc.

Ali takodje stoji recenica:

Ubisoft Connect​

No Serial key, Games are directly activated to your Ubisoft Connect account

Kapiram da mu to dodje da moras da vezes Ubisoft Connect nalog, pa se igra automatski tamo veze. Amazon Prime na slican nacin deli igre, moras da uvezes u Amazon svoje naloge kako bi mogao da dobijes neke od bespatnih igara.
 
Hvala na preporukama. Evo guglam znaci tako nekako, preko njihove stranice uvezem Uplay acc i onda bi se trebala pojaviti igra kod mene. Hajde probam pa sta bude. Javim :D
 
Trebalo bi da dobijas link preko koga mozes da dodas igru na svoj nalog
 
Evo kupio sam preko FANATICAL-a ali su mi aktivirali obicnu igru, pa sam otvorio tiket pa cu se sad ganjati. Mora ono nešto.

image.png
 
Nazad
Vrh Dno