Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Zainteresovao sam se baš skoro i tek počinjem, ali igram sa ukućanima. Everdell i party igre poput Exploding Kittens, Bears vs Babies i Cards Against Humanity. A upravo su mi stigle Blood Rage i The Others. Poručih i Nemesis. Tako da sam upravo zagazio u "ozbiljne vode". 😁
 
Za nemesis imas fenomenalne 3d print komplete. Mogu ja jedan da ti posaljem.
Za ukucane probaj i munckin. Ili osnovni set ili neki od tematskih. Lako ces se posle nadovezati ekspanzijama. Meni je munchkin bolji od kittens jer moze vise puta da se odigra. Kittens mi dosadi posle par partija. Ostale njihove igre mi se ne svidjaju. Bears vs babies sam jedva zavrsio prvu partiju.
 
@TwistedMind Može, slobodno mi pošalji modele za Nemesis. Baš ovih dana tražim dodatne modele za sve navedene igre.

Pogledaću Munchkin, hvala za preporuku. :)
 
79% je sada i oko 12eur
 
Da, brzo je promenjeno nakon što sam postavio izgleda (meni sad piše 16.55e kad nisam ulogovan). Srećom, stigao sam da ugrabim, klinci će da uživaju u čarima mlaćenja legija.
 
Dobro me podseti. Probao sam FC6 i nisam migao da ga zavrsim. Apsolutno me nista ne vuce da ponovo upalim igru
 

This War of Mine​

This War of Mine is the first in the history of Polish education to offer educational material for the core curriculum in the form of a video game. We encourage you to include her in the teaching process of students of secondary schools. It's available for free download today!


Šteta što strvarno nisu izmislili neki online prevodilac, kontam da bi to bila super stvar.
 
imas ekstenziju za FF koja se zove "simple translate". izmedju ostalog ima i opciju "translate this page".
 
ima download link dole :)
 
A da li moze nekako naknadno da se ubaci engleski jezik? Instalirao sam, i ovo je samo na poljskom, sto je neupotrebljivo za 99% ljudi ovde...
 
e jbga, nisam instalirao.... cudno da nema da se izabere jezik
 
NFS Heat na Steamu 95% popusta do 10og, za 3.5€ umesto 60€ 😀
 
Kada je sledeći steam sale, jel će biti Halloween sale?
 
Jeste, Halloween sale krece od 25.10.
Mada nisam bas nailazio na neke povoljne naslove u zadnje vreme na njihovim rasprodajama.
 
Daleko od toga da je mali broj naslova i da su popusti mali, ali njihove originalne cene su naduvane od pocetka.
Isto kao što je milka na akciji u radnji skuplja nego po redovnoj ceni kod svercera na pijaci.
Ne pamtim kada sam nešto kupio na steam ili origin. Čak i epic koji mi se vodi na Ukrajinu.
 
Ako je neko uzeo Prime a vec ima Fallout 76 molio bih kljuc ili nekog koga igra ne zanima. Hvala
 
Ja sam uspio kroz windows microsoft store, na ovaj nacin:
  1. To receive the content, open your Windows 10 or 11 device and search for "Microsoft Store".
  2. Make sure the same account you want to play Fallout 76 is signed in to the Microsoft Store, then select the account button in the upper right corner next to the search bar.
  3. A menu will open with the option to "Redeem a Code or Gift Card".
  4. Select this option, enter the 25-character code and click "Next" to assign content to your account.
 
Da li je ovaj need for speed heat za 3.5e na steamu samostalna igrica i ne treba nista da se vise plati, ili ima neke skrivene troskove, sumnjivo mi nesto, pominje se EA Play subsrciption.
 
Nazad
Vrh Dno