Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Hvala! Ne znam u čemu je problem, adblock je ugašen čak...
 
Na IE radi bez problema. :D I kod mene je taj raspored.

Podeljena Syberia 1 i 2, ostao Dirt 3.
 
Screenshot_1.jpg
Jel ima jos neko ovu gresku?
 
Sacekaj malo, vrv im tona kupovina stize svake sekunde.. Zna neko dokle traje bre? :D I zasto pise sada 1.50e a sledeceg meseca 2.50e?
 
Poslednja izmena:
Izpraznio kasu
 
sve proslo ok, provo nije htelo preko njihovog g2a pay-a, niti preko kartice ali preko paypala radi, kljucevi stigli odmah.
 
G2A uveo monthly bundle, 1.5e ako se uzme supskripcija, 2.5e ako se uzme samo ovaj bundle. Igre u prvom su Syberia, Syberia II, Lords Of The Fallen Digital Deluxe, SUPERHOT, DiRT 3 Complete Edition.

Koja je fora sa pretplatom, piše da može da se otkaže u bilo kom trenutku, jel onda svi uzimate tu opciju pa se posle samo odjavite? Ko bi izabrao onda opciju za 2,5? :d
 
I zasto je sledeci mesec 2.5eur? Usteda samo prvi put?
I bas im se poserem na vat i na fee (znam da ne placamo vat, ali taj fee me toliko zivcira i jedan je od glavnih razloga zasto ne uzimam tamo nista)

dirt 3 mi je visak
pm
 
Poslednja izmena:
I zasto je sledeci mesec 2.5eur? Usteda samo prvi put?
I bas im se poserem na vat i na fee (znam da ne placamo vat, ali taj fee me toliko zivcira i jedan je od glavnih razloga zasto ne uzimam tamo nista)

dirt 3 mi je visak
pm
Evo moze meni.
 
Haha!

LDQXqrR.png


I bas im se poserem na vat i na fee (znam da ne placamo vat, ali taj fee me toliko zivcira i jedan je od glavnih razloga zasto ne uzimam tamo nista)

Ako mislis na paypal fee, nije to do G2A. Jedini fee koji oni uzimaju (osim naravno nevidljive marze) je G2A shield koji mozes da iskljucis. Jeftinije je sa G2A coinima, nego preko paypala koji uzima dosta veliku proviziju na svaku transakciju (cesto i vise od 2e), dok kupovinu ekvivalentne kolicine coina mozes da obavis preko kartice, bez provizije. Interesannto je da za svako logovanje na nalog, traze sms verifikaciju.

Postali su jako veliki, mozda i previse.
 
3bd02fc12bcf49d49ba60ecd88be3355.png


Na sta se ovde konkretno misli pod EU, tj. jel radi ovo kod nas?
 
DIRT 3 Complete... 6-ti put

DX5T0-KYMGN-33J6L
 
Koliko to puta moze da se kupi g2a deal? Ima li neko ograničenje?
 
https://www.humblebundle.com/freedom

trenutno 47 igara za $30, a bice i jos.... ne deluje uopste lose, samo da pregrmim blokadu da dam $30 od jednom na igrice :smash:

EDIT: nisu bas sve igre, ima i par knjiga i sta ti ja znam...
 
Poslednja izmena:
Nemoj da kupujes samo zato sto je na rasprodaji, kupuj samo ono sto ti treba. Slabo sta ovde uopste nesto vredi.
 
Nemoj da kupujes samo zato sto je na rasprodaji, kupuj samo ono sto ti treba. Slabo sta ovde uopste nesto vredi.

Iako se u principu slazem da treba kupovati samo ono sto ces da igras odmah, ovde ima itekako dobrih igara, vredi dati pare. A svakako mozes viskove posle prodati na g2a, pa biti i na plusu.
 
Nazad
Vrh Dno