Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

^ na instant gamingu su cene prakticno iste, za po koji cent nize :)
 
Pisali ste ovde da vam se svideo Victor Vran.

Onda ne propuštajte The Incredible Adventures Of Van Helsing, na popustu su sva tri dela. Definitivno sjajna igra, vredi uzeti barem prvi deo, on je 3,74 €
 
Dirt 3 Complete Edition, Syberia i Syberia 2 imam da udelim. Maks jedna igra po osobi, javljajte se ovde, pa vam šaljem PM čim stignem.
 
Ključ aktiviran, hvala još jednom! :) Dajem Bold New World onome ko se prvi javi ovdje u temi.
 
G2A uveo monthly bundle, 1.5e ako se uzme supskripcija, 2.5e ako se uzme samo ovaj bundle. Igre u prvom su Syberia, Syberia II, Lords Of The Fallen Digital Deluxe, SUPERHOT, DiRT 3 Complete Edition.
 
Gde je najpovoljnije za uzeti BF 1 Premium Pass?
 
Poslednja izmena:
G2A uveo monthly bundle, 1.5e ako se uzme supskripcija, 2.5e ako se uzme samo ovaj bundle. Igre u prvom su Syberia, Syberia II, Lords Of The Fallen Digital Deluxe, SUPERHOT, DiRT 3 Complete Edition.

Ja uzeo bundle ali iz nekog razloga ne piše koji je ključ za koju igru plus svi moraju da se aktiviraju do 10.04.2017. Verovatno se štite od preprodaje ovako.
 
Meni pise sve, mozda je neki bug kod tebe... Btw ako neko hoce neku od igara osim Superhot-a i LOTF-a, nek se javi ovde u temi pa cu poslati key na pm (1 igra po clanu).
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno