Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

I meni se danas pojavilo.
90ac759874dcbae56fcbbb18a3db0265.jpg


Послато са MI 8 помоћу Тапатока
 
Ja sam čekao 2 dana. Jutros mi se pojavila na uPlay.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Sad videh na stimu nba 2k20 za 7,5e.Do kraja dana od prilike vazi ta cena
 
Pozdrav, ljudi.

Sporadično pratim temu, malo sam i pretraživao istu ali ipak da pitam.

Koji od ovih sajtova za preprodaju ključeva je najpouzdaniji?
HRK vidim da pravi neke probleme i da traže sliku pasoša i sl.
GAMIVO vidim da su hvalili mnogi i cene su jako zanimljive.

Kako Steam tj. Valve gledaju na to?
Ne bih da ostanem bez naloga.
Hvala unapred.
 
Ja sam na Gamivu uzeo 12 igara i sve sam aktivirao bez problema na Steamu, a ni kasnije nisam imao nikakve smetnje. Hollow Knight, MK13, PES 19, Mafiju 1, PES 2020, Max Payne 1 i 2 itd, dakle sve poznate igre, ne neke male i nevažne.
 
Pozdrav, ljudi.

Sporadično pratim temu, malo sam i pretraživao istu ali ipak da pitam.

Koji od ovih sajtova za preprodaju ključeva je najpouzdaniji?
HRK vidim da pravi neke probleme i da traže sliku pasoša i sl.
GAMIVO vidim da su hvalili mnogi i cene su jako zanimljive.

Kako Steam tj. Valve gledaju na to?
Ne bih da ostanem bez naloga.
Hvala unapred.

allkeyshop.com i/ili isthereanydeal.com za cene da vidis
A sajtovi su manje vise svi pouzdani sa ta dva pretrazivaca. Samo proveri kakve ocene ima prodavac u npr. Gamivo kad kupujes neki kljuc.
 
OK, hvala.
Kontam da će Gamivo dobiti moje pare.
Ima prodavaca sa 100 -200 hiljada transakcija.
 
kad pomenu SOCOM plati.ru, ja otisao da proverim death stranding, na koju foru je steam global tamo $4 :d

edit: nevermind, ovo je za offline random account igranje
 
Poslednja izmena:
OK, hvala.
Kontam da će Gamivo dobiti moje pare.
Ima prodavaca sa 100 -200 hiljada transakcija.

Takodje sam uzimao desetak igara sa Gamiva, nikad nije bilo problema. Meni je Steam pre skidao igre sa Humble Bundla nego sa Gamiva :d
 
Instant Gaming po tom pitanju bez dileme. Lagano, brzo, a i cene su uglavnom dobre.
 
Next up hero i Tacoma free na Epicu.
Summer sale do 6-og avgusta do 75% popusta.
 
Pozdrav, ljudi.

Sporadično pratim temu, malo sam i pretraživao istu ali ipak da pitam.

Koji od ovih sajtova za preprodaju ključeva je najpouzdaniji?
HRK vidim da pravi neke probleme i da traže sliku pasoša i sl.
GAMIVO vidim da su hvalili mnogi i cene su jako zanimljive.

Kako Steam tj. Valve gledaju na to?
Ne bih da ostanem bez naloga.
Hvala unapred.

Na HRk sam kupio tonu igara i nikada nikakvih problema, niti nekih verifikacija nije bilo
 
Next up hero i Tacoma free na Epicu.
Summer sale do 6-og avgusta do 75% popusta.

Samo da dodam,tio uzet Assassins Creeds Origin onaj najeftiniji,ispalo da imam i cupon za deset emra popusta,uzo najskuplji,izašlo osam emra i nešto siće
 
Potvrđujem ovo.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Da se priključim i dam svoj glas instantu. Lak za upotrebu, cene su u 98% slučajeva najjeftinije (više puta sam upoređivao, retko kad je skuplji i kad je "skuplji" to je za evro, dva) i podrška im je odlična.
 
Jel instant i dalje trazi sliku nekog dokumenta kako bi mogla da se obavi kupovina? Zbog toga sam odustao od njih iako sam napravio maltene listu igara koju planiram da kupim kod njih.
 
Jel instant i dalje trazi sliku nekog dokumenta kako bi mogla da se obavi kupovina? Zbog toga sam odustao od njih iako sam napravio maltene listu igara koju planiram da kupim kod njih.

Tražili su mi par puta, ništa strašno, traže ti jer ti IP adresa nije u Srbiji ili eto čisto da provere da si stvarano Srbije. Nikad nisam imao problem zbog toga što sam im poslao dokumenta. Jako su korektni. Štite i sebe i tebe na taj način, meni je to ok.
I brzo vraćaju novac, nebitno da li si ti pogrešio prilikom kupovine ili je nešto drugo u pitanju.
 
Pa 100% mi je bila srpska IP adresa... Ne znam, nesto nisam u fazonu da saljem dokumente sad svakom servisu gde bih nesto da kupim... Razumem ja da oni sebe kao pokrivaju nesto time, ali nije meni zbog po nekog evra toliko stalo, pa sa saljem slike dokumenata jos malo pa random...

Hvala u svakom slucaju za info/iskustvo, kao i svima ostalima [emoji4]
 
Ljudi, koji ste beše VPN koristili za Epic? Ja imam plaćenu verziju koja je danas izgubila Ukrajinu sa liste :d
 
Nazad
Vrh Dno