Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ako misliš na moj post,onda nemere,taj kupon je delio epic,ja ga dobio u februaru-martu kad sam kupio RDR2
 
Ne znam da li je bilo objavljeno ovde...

Rocket League prelazi na Epic game i bice besplatna, potvrdjeno, ceka se samo datum kada ce to biti.Kazu.... THIS SUMMER :)

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Ako misliš na moj post,onda nemere,taj kupon je delio epic,ja ga dobio u februaru-martu kad sam kupio RDR2

dobro me podseti. meni i dalje stoji 10$ kupon što su svima davali.
baš da vidim šta bih mogao da uzmem. šteta što na epic nema trine igara
 
Koliko cesto Epic daje RDR2 na popust? Trenutno je 20%. Jel cesce bude i nize? Imam i kupon od 10$ pa bi mi to jos snizilo cenu. E sad, ako bi vec u avgustu bio veci, da onda cekam :D
 
Nije bilo nize, samo tih 20%.
Ja cu danas uzeti preko ukrajine, ako stignem do banke, tamo je sa kuponom standardna verzija 419 uah, to je nekih 13 evra
 
Zar nije u maju bilo nekih 40%? :S Tako sam nesto proguglao
 
Ne znam da je bilo 40%, moguće, nisam to uhvatio.
Do duse ako na ovih 20% dodas i taj kupon od 10 evra to ti je tu negde oko 40%. :)
 
Pa jeste, al ako moze jos vise.. :D
 
Pretpostavljam da je tako
 
Sad sam pogledao na IsThereAnyDeal, ipak je Epic uvek davao max 20% popusta
 
Pa 100% mi je bila srpska IP adresa... Ne znam, nesto nisam u fazonu da saljem dokumente sad svakom servisu gde bih nesto da kupim... Razumem ja da oni sebe kao pokrivaju nesto time, ali nije meni zbog po nekog evra toliko stalo, pa sa saljem slike dokumenata jos malo pa random...

Hvala u svakom slucaju za info/iskustvo, kao i svima ostalima [emoji4]
Ni ja vala ne saljem slike dokumenata nikom. Briga me ko su i sta su..
Ali sto se tice Instant Gaminga, nijednom mi nisu trazili.. a kupio sam brdo igara preko njih. Sto za sebe, sto za drugare kao gift i nikad problema.
 
Koliko cesto Epic daje RDR2 na popust? Trenutno je 20%. Jel cesce bude i nize? Imam i kupon od 10$ pa bi mi to jos snizilo cenu. E sad, ako bi vec u avgustu bio veci, da onda cekam :D

brate, uzmi slobodno sa kp. rdr2 za 1000 dindzi nekoliko likova prodaje (1 prodaje sa sve gta v )
 
Wow, nisam ni pomislio da se i to prodaje na kp :D
 
Wow, nisam ni pomislio da se i to prodaje na kp :D

Ima za male pare da se nadje, raspitivao sam se i ja na kp. Kako sam razumeo dobijes user name i sifru i preko toga ide.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, da tako je, i ja sam proverio u međuvremenu.
 
Shvatate da su to kradeni nalozi... I da vlasnik može opušteno da promeni šifru.
 
Moguće, ali u svakom slučaju, ja nisam za tu varijantu.
 
Shvatate da su to kradeni nalozi... I da vlasnik može opušteno da promeni šifru.

Ja zato i nisam kupovao te naloge... najjeftinije sto sam nasao je malo vise od 3k za rdr 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Valiant Heart - The Great War (Standard Edition)
Ako ste cajniz(vpn) dobijete na Uplayu
Nisam testirao ali pre je moglo da se uzme.
 
Da li je CDKeys.com bezbedan za kupovinu, posto su cene dosta povoljnije od ostalih sajtova.
 
Jeste.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li u prvi post da se ubaci lista potvrdjeno bezbednih sajtova?
 
Može. Neka neko sumira listu sajtova bezbednih za kupovinu u jednom postu i ubacićemo u prvi post.
 
Nazad
Vrh Dno