Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Poslednja izmena:
Kako da dodam ovu free epizodu za Hitmena? U Steamu i dalje stoji da imam samo EP1, bez ove EP2/spring pack.
 
Jedno pitanje, ako uzmem ovako preko npr g2a pes 2018 za steam, piše da ne može u Srbiji da se aktivira, da li ću moći da uđem preko vpn-a na steam i aktiviram ga? I posle kada uđem normalno na steam bez vpn - a da igram isti bez problema? Ima li neko iskustva sa tim?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
To ne valja da se radi. Može Steam da te banuje.
 
Jedno pitanje, ako uzmem ovako preko npr g2a pes 2018 za steam, piše da ne može u Srbiji da se aktivira, da li ću moći da uđem preko vpn-a na steam i aktiviram ga? I posle kada uđem normalno na steam bez vpn - a da igram isti bez problema? Ima li neko iskustva sa tim?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Uvek postoji šansa da steam napravi problem. Nažalost neko iz Konamija/PES-ovog tima je stavio Srbiju na crnu listu i ne postoji drugačiji način za aktiviranje (za igranje nije potreban) .

Inače Imaš trenutno na voidu za 7e.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Uvek postoji šansa da steam napravi problem. Nažalost neko iz Konamija/PES-ovog tima je stavio Srbiju na crnu listu i ne postoji drugačiji način za aktiviranje (za igranje nije potreban) .

Inače Imaš trenutno na voidu za 7e.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Jel možeš da mi linkuješ? Ne mogu da nađem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uvek postoji šansa da steam napravi problem. Nažalost neko iz Konamija/PES-ovog tima je stavio Srbiju na crnu listu i ne postoji drugačiji način za aktiviranje (za igranje nije potreban) .

Ovo nije tačno, ja sam normalno aktivirao igru na Steam-u, bez bilo kakvog VPN-a...
 
Apsolutno je tačno, moglo se aktivirati samo u prvih nedelju-dve po izlasku igre, posle toga su nas zaključali. Pored toga radili su još preorder ključevi kojih verovatno više nema.

Ja sam nedavno uzeo i morao sam zamoliti prijatelja iz Hrvatske da aktivira, sigurnije mi je bilo od vpn-a. :)

Jel možeš da mi linkuješ? Ne mogu da nađem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

https://www.voidu.com/en/pro-evolution-soccer-2018

NOTICE: THIS GAME CAN ONLY BE ACTIVATED IN THE EUROPE REGION (Excl. Serbia)
 
Poslednja izmena:
Apsolutno je tačno, moglo se aktivirati samo u prvih nedelju-dve po izlasku igre, posle toga su nas zaključali. Pored toga radili su još preorder ključevi kojih verovatno više nema.

Ja sam nedavno uzeo i morao sam zamoliti prijatelja iz Hrvatske da aktivira, sigurnije mi je bilo od vpn-a. :)



https://www.voidu.com/en/pro-evolution-soccer-2018


Hvala puno, brutalna ponuda.. Uzeo sam.. Samo sad da vidim kako cu da aktiviram i to je to :D
Neki predlog?
 
Ja sam je juce kupio drugu i aktivirao preko vpn-a,sve radi!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koji si vpn koristio? Znaci aktivirao si vpn, restartovao steam, aktivirao i posle bez vpn-a skinuo i igrao itd?
 
Kupih gta IV na steamu ali nikako ne mogu da podesim da igram online... imam socialclub naloge ali je kupljen gta v direkt na socialclubu i nikako ne mogu da ih uparim... a imam 15 naloga i ne mogu da pravim nove naloge na socialclubu pa me interesuje da li mogu igre kupljene na steamu da se prodaju/poklone!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aktivirao sam drugu preko vpn-a.. Za sada nema problema.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kupih gta IV na steamu ali nikako ne mogu da podesim da igram online... imam socialclub naloge ali je kupljen gta v direkt na socialclubu i nikako ne mogu da ih uparim... a imam 15 naloga i ne mogu da pravim nove naloge na socialclubu pa me interesuje da li mogu igre kupljene na steamu da se prodaju/poklone!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko me sećanje služi za gta 4 je potreban i gfwl.

https://support.xbox.com/en-US/games/game-setup/games-for-windows-live-info

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Zbog onog grafita kinezi vratite se u Japan... bzvz bas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno