Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Fudbal svake godine aktiviram preko vpn-a.Za sada nisam imao problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Skinuo ortak igricu ali mu krešuje kad hoće da pokrene. Jel ti se dešavalo? Pes 18 je upitanju..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Apsolutno je tačno, moglo se aktivirati samo u prvih nedelju-dve po izlasku igre, posle toga su nas zaključali. Pored toga radili su još preorder ključevi kojih verovatno više nema.

Ja sam nedavno uzeo i morao sam zamoliti prijatelja iz Hrvatske da aktivira, sigurnije mi je bilo od vpn-a. :)

https://www.voidu.com/en/pro-evolution-soccer-2018

Ja sam uzeo pre mesec i nešto (doduše ne preko ovog sajta) i najnormalnije sam aktivirao ključ bez VPN-a i ostalih zjbancija...
 
Planiram kupovinu pubg, pa me zanima da li zna neko da li ce biti neki popust na steamu sad za Vaskrs i da li ce bitu pubg na popustu i otprilike po kojoj ceni!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Planiram kupovinu pubg, pa me zanima da li zna neko da li ce biti neki popust na steamu sad za Vaskrs i da li ce bitu pubg na popustu i otprilike po kojoj ceni!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
To sto pitas je u domenu vidovnjastva...ali u svakom slucaju igra se masno prodaje,ocekuj od 0 do 20%. Drugim recima,ne vredi cekati za par evra

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Planiram kupovinu pubg, pa me zanima da li zna neko da li ce biti neki popust na steamu sad za Vaskrs i da li ce bitu pubg na popustu i otprilike po kojoj ceni!?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Na Instant Gaming ti je pubg 22.5 evra a na Steam je 29.99 tako da dzaba cekas od IG tesko da ce biti jeftiniji. Ja sam na IG uzeo kljuc i isti stize momentalno u poruke cim platis, aktivacija prosla bez problema na Steam.
 
Za 15 vredi ali ako si vec krupan kupac ti nama trebas da kazes sta ce i kad ce biti :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Na Steam-u ne verujem da ce biti vecih akcija za PUBG, previse je popularna igra da bi spustali cenu. Trenutno je najjeftinije na Voidu (€19.89), a jos malo jeftinije se moze naci kod trader-a (ima za oko 10 CSGO kljuceva, sto dodje oko 16e).
 
Za 15 vredi ali ako si vec krupan kupac ti nama trebas da kazes sta ce i kad ce biti :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Hhaha, da :)

Ma bilo je ovde, pisali su ljudi pre ja msm sta da ocekujemo od popusta... sad sam gledao, izgleda da na steamu nece biti uskrsnji popust...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
 
Evo i Darkness 2 od mene, imam odavno igru

3PQZN-2Q5E0-RTX2H
 
Spec Ops kome treba, imam je vec.

GEDA7-DBMNP-5ALHI

Послато са HTC One mini 2 уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko kljuc visak za Darkness 2? Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno