Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Gde uzimate te ruske ključeve i zar ne vam nije potreban vpn za iste?
 
Mislim da su to oni RU kljucevi sto ti rusi aktiviraju preko TeamViewer-a.
 
Nisu, to su obicni retail ruski kljucevi koji se normalno aktiviraju za Square Enix igre, posto nas je isti stavio u regiju sa Rusijom i njihove igre regularno rade ovde. Ima ih na g2a i slicnim, a ako si avanturisticki nastrojen, ima ih povoljnije na ruskim sajtovima (plati i slicnim).
 
Da li se ti ruski kljucevi za Square Enix igre mogu bez problema aktivirati na Stemu ? Cije kljuceve za RU region mozeme bez sankcija jos koristiti ?

Evo sta pise za Deux EX MD :

MOMENTLY AFTER PAYMENT, YOU RECEIVE A UNIQUE LINK TO ACTIVATE THE GAME IN STEAM!

You can ACTIVATE the GAME only in the following countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Republic of Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Russia
 
Poslednja izmena:
Dobiješ te 3 i kasnije još par igara. Ne treba VPN.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Da li se ti ruski kljucevi za Square Enix igre mogu bez problema aktivirati na Stemu ? Cije kljuceve za RU region mozeme bez sankcija jos koristiti ?

Evo sta pise za Deux EX MD :

MOMENTLY AFTER PAYMENT, YOU RECEIVE A UNIQUE LINK TO ACTIVATE THE GAME IN STEAM!

You can ACTIVATE the GAME only in the following countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Republic of Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Russia

Da, ali ne sve, nego od pocetka 2016. godine igre pa na dalje. Mislim da je prva bila Rise of the Tomb Raider.
 
Da, samo novije, od 2016. pa nadalje, i samo kljucevi, nikako steam gift.

Recimo kod Mankind Divided ruskog kljuca pise:

Platform: PC
Activation : Steam
Publisher : Square Enix
Language: Completely Russified, English
activation region ; Russia, CIS countries, Serbia, Bosnia, Macedonia and Albania
Release Date : August 23, 2016
 
Imam par ključeva viška:

Seasons After Fall
The Shrouded Isle
Scanner Sombre
The Norwood Suite
Civilization VI - Australia Civilization & Scenario Pack

Ako nema zainteresovanih idu ninjama.
 
Javljam se za Seasons after Fall, ako može. Hvala unapred!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Seasons after Fall
Ako moze, hvala.
A nista onda.
 
Poslednja izmena:
Ako može The Shrouded Isle, hvala.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Moze meni The Norwood Suite ako je ostlao?
 
Moze meni Civilization VI ako nije otiso. Hvala.
 
Na Steamu, Dead Space 1 i 2 po 2,5€. Čini mi se da nije bilo jeftinije do sada.
 
Još danas.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam dal je iskorisceno nesto od ovoga, pa ko proba i ako prodje nek javi :)

Afterfall Insanity Extended Edition - DXJ7E-99W8E-VINY2
Disciples III: Renaissance - 3BHR3-YX7HV-4MD2H
 
Ovaj muzički nij loš. Ako je neko zainteresovan da ga podelimo. Meni teba samo SOUND FORGE
Audio Studio 10
 
U smislu da neko hoće SOUND FORGE Audio Studio 11- U tom slučaju ne treba mu 10, kada već ima 11. Ja hoću da odkupim v 10 .
 
H1Z1 od sada free to play na Steam-u, ubacite u Library dok se ne predomisle :p
 
Poslednja izmena:
hvala na info

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Dele i obe Amnesie na steamu.
 
Ako neko ima kljuceve da podeli za Company of Heroes: Opposing Fronts i takodje i CoH: Tales of Valor, bio bih zahvalan.
 
Ako moze pomoc... Nikad nisam kupovao na drugim sajtovima igrice, osim na Steamu. Gde je najbolje da uzmem CS GO, sestra hoce da igra. Koliko sam razumeo dobije se kljuc, koji se onda samo aktivira na steamu, nebitno je sto platim mojom karticom. Na allkeyshop vidim da je recimo na kinguinu, instant gamingu i g2a(koje vi ovde svi cesto spominjete) oko 7,8 eura. Kontam da je ok da uzmem na nekom od tih sajtova. Treba li na nesto da obratim posebnu paznju?
 
Nazad
Vrh Dno