Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

par dobrih naslova:

Tomb Raider 2013 3€
CS GO 7€
Caunter Strike 1€
The Forest 10€
7 Days to Die 8,70€
Borderlands 2 7,50€
AOE II HD 5€
Terraria 6€
The Division 20€
Portal 2 2€
BioShock Infinite 7,50€
CIV V 7,50€
DIRT Rally 10€
Assetto Corsa 14€
South Park™: The Stick of Truth™ 7,50€
Torchlight II 4,70€
Just Cause™ 3 7,50€
 
Imam kupon za Bajonetu 50% dojde 9,99 emra,kome treba neka me cima

vredi do 15.3.
 
Poslednja izmena:
Spustaju to ogranicenje sa vremenom. mada u globalu, bolje je da si sto visi nivo pa da odmah pokupis kljuc :D
 
Poslednja izmena:
^ Cini mi se da je taj Earthfall samo closed beta key, nije puna igra.

Inace, ako je neko propustio, ponovo su dostupne sve 3 igre sa Uplay giveaway-a na par dana - Trials Fusion, Assassin's Creed II i Might & Magic® Heroes® VII (poslednje dve su na kineskom, ali moze se srediti da rade na engleskom).

Posto je giveaway samo za kinesko trziste, mora se koristiti proxy (licno koristio geoproxy za chrome; prvo se bez proxy-a ulogujete na ubisoft.com, pa upalite proxy i odete na giveway link koje postavih i tamo samo pokupite igre, nema ponovnog logina sa proxy-em).
 
Kao sto napisah gore, Trials je na engleskom cini mi se, a druge dve su na kineskom valjda, ali se mogu srediti da rade na engleskom uz malo cimanja (uputstvo za AC II i HOMM VII).
 
Ovaj geoproxy počeo da traži razna dopuštenja i da špijunira sve što radimo na Chrome..
 
Iskreno ne znam, nisam koristio pre, a ni posle, samo ga aktivirao na minut dok je proslo preuzimanje igara i odmah obrisao.
 
Ima na Fanatical i Car Mechanic Simulator 2015 sa svim DLC-ovima za nešto manje od 2 evrića.
 
Ovaj bundle rastura samo tako
https://www.humblebundle.com/games/classics-return-bundle?partner=igb

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse
Shadowrun Returns
Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut


Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition
Wasteland 2: Director's Cut
Age of Wonders III
Xenonauts


Torment: Tides of Numenera
Dreamfall Chapters
 
Poslednja izmena:
^
Poprilicno dobar...

Jos jedan primer da igre vise ne treba kupovati ni u prvih 6 meseci kada ce kasnije da iskoce u nekom bundle-u na HB-u... Samo Torment: ToN sam uzeo pre koji mesec za 12e, sta dalje reci...
 
Bundle Stars postali Fanatical i dele Lethal League (Steam key) onima koji imaju nalog na BS.
 
Meni samo neko ocenjivanje njihovog sajta, a jesam kupovao. I to skoro bas.

SHARE YOUR EXPERIENCE ON TRUSTPILOT!

Thanks for purchasing, we hope you are enjoying using Fanatical! If you have a couple of minutes we'd love to know how we did.

We want our customers to be heard. That's why we've teamed up with Trustpilot, an independent review site, to make it easier for Fanatical customers to share their experiences with others all around the world.

samo taj mail mi je stigao.
 
Ima jos vremena da ti stigne, treba da se aktiviraju do 28. februara kljucevi.
 
Uostalom, meni ne treba ovaj kljuc, pa evo prvome ko naleti

XIP80-HE9BC-M6ZHF
 
8MR5Y-7R2QZ-NREDG| IMN2K-5N0V6-H74W3
 
Nazad
Vrh Dno