Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

https://www.humblebundle.com/store/guns-of-icarus-online ako vam treba guns of icarus online
a https://www.gog.com/connect ako zelite da prebacite neke od ovih igara sa vaseg steam naloga na GOG:
Amnesia: A Machine for Pigs
Amnesia: The Dark Descent
Bad Mojo Redux
Corpse Party
Darkwood
Deadly Premonition: The Director's Cut
Dracula 4 and 5 - Special Steam Edition
Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Hand of Fate
Knock-knock
The Last Door - Collector's Edition
The Last Door: Season 2 - Collector's Edition
Layers of Fear
Nosferatu: The Wrath of Malachi
>observer_
Pathologic Classic HD
POSTAL
Realms of the Haunting
Shattered Haven
SKYHILL
Smugglers 5: Invasion
SOMA
STASIS
SUNLESS SEA
The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries
The Void
The Walking Dead: A New Frontier
The Walking Dead
The Walking Dead: Season 2
 
Poslednja izmena:
Bacio sam pogled, prilično ograničena ponuda samo na horor naslove. Sačekaće se taj novogodišnji.
 
Hvala za guns of icarus slobo :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imam kupon za popust od 90% na Little Dog pa ako nekom treba nek mi se javi do 2.11.2017. 15:00:00 (tad ističe). Kao znak zahvalnosti možete dati neku HL2, SRS, Skyrim ili Witcher karticu, ali nije obavezno. :D
 
Imam kupon za popust od 90% na Little Dog pa ako nekom treba nek mi se javi do 2.11.2017. 15:00:00 (tad ističe). Kao znak zahvalnosti možete dati neku HL2, SRS, Skyrim ili Witcher karticu, ali nije obavezno. :D

Pogledah igru, ne obećava ni sa tih 90% popusta, pljušte negativni review-ovi i deluje poprilično loše... :d
 
ne znam da li smo svi dobili ali ako nismo i ako nekome treba 50% OFF Civilization VI Digital Deluxe
 
Sklopio sam saradnju između mog foruma i 2game.com i mislim da sam dobio ok cenu za football manager 2018.
FM2018+beta acces+FM Touch iznosi 28.39£
Ako nekom treba kod za popust neka me cima na pm pošto nisam siguran da li ova cena važi ako ne idete preko mog reff linka a ne bih ga ovde kačio ako krši pravila. Cena je sa 10% popusta preko kodakoji su napravili posebno za moj forum.
Btw. beta je izašla večeras.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ima li nekog dobre volje da mi pozajmi bnet sa Overwatch-om da testiram ovu staru masinu posto mi Resident Evil 7 gura na 60fpsa, neverica.. Platim to cuveno iznajmljivanje ako treba.. par sati, dan najvise. Ukljucite 2step/code verification sta god hocete.. Tu se bar znamo, izdelio sam dosta keyeva :D
 
Imao sam sličnu situaciju sa dečkom sa foruma kome sam pomogao. Na žalost znao sam mu samo Steam nick (Andrija ili slično. Igrali smo par puta COH 1) :) (blokirao me isto, posle bukvalno 120 psovki) :D Tako da izgleda da se mnogi ovde znaju :D
 
Poslednja izmena:
nekima je obraz stvarno jeftin. mislim, kapiram ja da je u leskovac mala plata, i kapiram ja posledice rata, ali bre...
 
Crap to je taj Mazi... Secam se ove price i haosa koji je izbio na forumu, znam da mi je od nekuda bio poznat nick...

Da ne bude da sam drveni advokat ali @smith-e bavis se preprodajom igara/kljuceva na forumu (kapiram da nije neka kinta i da je vise hobi koji koji finansira dalju nabavku igara), sh*t like that is bound to happen sometimes.
Ako nisi uspeo da sredis kada je moglo (i urgiras kod moderacije za reakciju) sada tesko da ce da pomogne da ga pecas i prozivas na svakom postu. Ali hvala na opomeni za doticnog.

I bilo bi kul da, ako moderacija dozvoli, se napravi neka sticky lista/tema sa clanovima koji su skloni ispaljivanju (tj izradjivanju) drugih clanova u ovakvim situacijama posto verujem da ih ima, naravno uz validne dokaze.

Ako je vec dozvoljena ovakva tema za razmenu (i preprodaju i preprodavce kljuceva) u sivoj zoni neka bude barem i neka "wanted" lista clanova ako vec moderacija ne zeli da resava razmirice medju clanovima (sto je naravno i logicno da ne zeli). Verujem da ima dosta clanova koje su ispalili na ovaj nacin i koji su zaboravljeni a provlace se opet (na um mi pada clan mrljesana).

Mada sa druge strane to moze da "privuce" dosta novih "svezih" naloga i ubije temu/razmenu i ovu sekciju foruma...
 
Poslednja izmena:
Uostalom bilo je vise puta da je Overwatch bio besplatan na par dana za testiranje pa sto nije tada skinuo igru pa testirao svoj komp?
 
meni su te ponude za "razmenu" uvek bile sumnjive. treba da otvaram novi google i steam account za svaku *ebenu igru koju kupim? ma idi...

to jednostavno nije predviđeno da tako funkcioniše, a ni te steam igre uglavnom nisu toliko skupe. bar ne te koje mene zanimaju.
 
Guns of Icarus Alliance trenutno na snizenju 75% (3.74eur) do prvog novembra, jako dobra i zabavna online igra. Pogotovo ako se igra sa drustvom. U pitanju je steampunk igra sa velikim mapama gde se odvijaju borbe. Dostupne su 3 klase, piilot koji upravlja cepelinom/brodom, inzenjer koji prevashodno vrsi popravke broda ali takodje moze i da koristi topove na brodu. Treca dostupna klasa je topdzija koji prvenstveno koristi topove na brodu ali ima i mogucnost da vrsi manje popravke. Ishod partije zavisi od celog tima i komunikacije, timski rad je kljucna stvar. Ukoliko ga nema, partija ce skoro sigurno biti izgubljena. Igram vec par dana i opasno je zarazna :D
 
Guns of Icarus Alliance trenutno na snizenju 75% (3.74eur) do prvog novembra, jako dobra i zabavna online igra. Pogotovo ako se igra sa drustvom. U pitanju je steampunk igra sa velikim mapama gde se odvijaju borbe. Dostupne su 3 klase, piilot koji upravlja cepelinom/brodom, inzenjer koji prevashodno vrsi popravke broda ali takodje moze i da koristi topove na brodu. Treca dostupna klasa je topdzija koji prvenstveno koristi topove na brodu ali ima i mogucnost da vrsi manje popravke. Ishod partije zavisi od celog tima i komunikacije, timski rad je kljucna stvar. Ukoliko ga nema, partija ce skoro sigurno biti izgubljena. Igram vec par dana i opasno je zarazna :D

Pa do pre nedelju dana je bila besplatna ili vec koliko.

Moja greska ono je Guns of Icarus Online.
 
Poslednja izmena:
Elem ako nekog u novom humble bundle ne bude zanimao How to Survive 2 nek mi se javi... :D
 
Uzeh ja. Hvala, subtractor!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
ko kaže da se ne može biti brži od ninje
 
Nazad
Vrh Dno