Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ne znam da li je bilo, i da li je OK deal, ali na ex. bundlestars, a sada fanatical.com ima Metro Redux Bundle (€5.39) (Metro 2033 Redux i Metro: Last Light Redux .. kao 1 steam key)
 
Poslednja izmena:
Da li bi neko mogao da mi kupi Metro Redux Bundle jer trenutno nemam ništa na PayPalu a ja ću njemu poslati 3 CS:GO ključa (6.3e)? Ako je neko u mogućnosti da kupi neka se javi na PP.

Edit: Snašao sam se.
 
Poslednja izmena:
Pokupise botovi :D
 
Dal moguće sa ima onih koji nisu uzeli na GoG kad je pre nedelju dana bila gratis?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Stvarno mi je žao onda, moraćeš da budeš malo aktivniji u ovoj temi, jer kolege stalno poklanjaju igre a i često obaveste kad je neka free.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Zelim da se zahvalim clanu @slobomo jer mi je dao kljuc na pm :)
 
Ako nekome treba iz Humble Jumbo Bundle 10
Grey Goo Definitive Edition i Epistory - Typing Chronicles neka se javi

Imam i iz drugog bundle-a

TumbleSeed
Loot Rascals
 
Poslednja izmena:
Ako nekome treba iz Humble Jumbo Bundle 10
Grey Goo Definitive Edition i Epistory - Typing Chronicles neka se javi

Imam i iz drugog bundle-a

TumbleSeed
Loot Rascals
Gray goo ako moze.

Dobio gift, hvala ;)
 
Poslednja izmena:
Ako nekome treba iz Humble Jumbo Bundle 10
Grey Goo Definitive Edition i Epistory - Typing Chronicles neka se javi

Imam i iz drugog bundle-a

TumbleSeed
Loot Rascals

Moze Epistory ako nisi podelio
 
Gray goo i Epistory podeljeni.

Ostalo:
TumbleSeed
Loot Rascals
 
Ovaj mesečni bandl je sada izbacio možda i najbolju igru od svih "tajnih" igara od kad postoji - Shadow Tactics. Ko je kupio ovaj mesec, odlično je prošao, mada su ostale igre sve do jedne đubre.
 
Ovaj mesečni bandl je sada izbacio možda i najbolju igru od svih "tajnih" igara od kad postoji - Shadow Tactics. Ko je kupio ovaj mesec, odlično je prošao, mada su ostale igre sve do jedne đubre.

Da znam znao mozda bih i uzeo ali mi je tako odvratan monthly concept...
 
Lol eto mi izlecene verzije besplatno i to bez Ucancer instalacije :type:
 
Zahvaljujem Gorgilije. Stvarno prijatno iznenađenje od ubisofta.
 
U vezi sa Watch Dogs, preuzeo sam (hvala na linku :) ), ali sam samo povezao sa uplay, nema jos opcije da se preuzme?
 
Igra dostupna tek od 07.11.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
hvala za info za watch dogs. A hvala i onom sto mi je javio na steam. Nisam se zahvalio tamo, a nisam ni obratio paznju na nick.
 
pa cela ova tema se bavi upravo tim pitanjem, odnosno nabavkom igara za manje para nego sto se prodaju na steamu po redovnoj ceni.
Moras biti mnogo precizniji, koja te igra zanima i sta mislis da je njena realna cena. Ako mislis da uzmes novi AAA naslov za 15$, to ne moze, ali moze svasta nesto drugo.
 
Ako nekome treba, iz ovog Humble Jumbo Bundle-a:

(Epistory: Typing Chronicles) otislo
(Kingdom: New Lands)otislo
Wasteland
(Tormentor X Punisher) otislo
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno