Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

NE!
Sansa za just cause 3 je minimalna, a ostatak... meh
 
Poslednja izmena:
Tako nešto i ja razmišljam, al reko da potvrdim za svaki slučaj. :)

Nekako čisto sumnjam da će da ubace igru koja je izašla pre nedelju dana, a što se tiče ostalih stvari većina me ne zanima a neke igre već imam...
 
Šta mislite da li se isplati uzeti Square Enix Holiday Surprise Box?

Ja sam se upecao jednom. Sve igre koje sam dobio vredele su manje od zbira pojedinacnih u Steamovoj novogodisnjoj akciji.
Trazio refund (ne samo ja nego i mnogi drugi) i dobio, ali ako posaljem neke dokumente koji dokazuju transakciju, te ovo, ono. Na kraju im oprostio tih nekoliko eura i ne kupujem vise igre koje imaju veze sa njima.
 
još uvek vučem onaj prvi paket gde nijedna igra nije iskorišćena
 
evo jednog kljuca od mene za igru Hostile Waters: Antaeus Rising J5LT5-AZ8XV-9NX8P samo neka se javi ko je iskoristio!!!
 
Ma opušteno, znam da je u bundle-u bio Hostile Waters pa sam iz nostalgije hteo da ga dodam ali čisto pominjem da se javi ninja...
 
^ Ja sam pokusao da kupim od njih ranije, ali sam odustao, posto blokiraju prvu kupovinu (naravno nakon sto skinu novce) sve dok im ne posaljes ID fotku (fotku licne karte pored lica...). Nije mi se cimalo, pa sam samo uradio refund. Inace, bezbedni jesu, samo smaraju, a nadje se vecina i jeftinije drugde.
 
Ma ne mogu da nadjem nigde najjeftinije division gold a ovi su jos ubisoft approved. Cudno mi je i to sto kad se logujem cene bude skuplja za 5€.
 
Poslednja izmena:
Sigurn sam da postoje članovi koji su stavili ovu temu u omiljene i prate sve nove prouke.
Jedno početničko pitanje. Imam oko 120 kartica na steamu. Da li da pokušam da ih prodam ili postoji pametniji način da se iskoriste? Hvala unapred na odgovorima.
 
Prodaj :)
 
krastavac od sada ključeve zainteresovanim članovima šaljem na pm definitivno a ako ima neko neki ključ viška i za mene tu sam! Pozdrav društvo! Btw dodajte me na Steam moj user name je expcollector
 
Jedno početničko pitanje. Imam oko 120 kartica na steamu. Da li da pokušam da ih prodam ili postoji pametniji način da se iskoriste? Hvala unapred na odgovorima.

Pa mozes da ih prodas a takodje mozes i da ih trejdujes (menjas) za neke igre. ;)
 
Hvala svima na odgovirima. Video sam da postoji neko pretvaranje kartica u gemove, pa pravljenje booster packova, ali nisam bio siguran da se tako nešto isplati.
 
Ja sam to malo detaljnije gledao pre nekih godinu dana i tada sam zaključio da se to sa booster packovima definitivno ne isplati, e sad možda se nešto promenilo u međuvremenu...
 
Stvar je prilično prosta, ako te zanima da imaš što veći steam level onda pravi bedževe sa tim kartama, ako te to ne zanima onda ih prodaj na marketu.
 
steam level je direktno proporcionalan velicini penisa
 
Nazad
Vrh Dno