Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ja koliko sam upoznat steam wallet je jedina mogucnost, novac ne vracaju.
Nisam imao iskustva ali znam da je tako, neka me neko ispravi ako nisam u pravu.
 
ima ima, dve su varijante.. samo ako uzimaju ovi iz banke nesto, ne bih onda :) dal uopste moze uplata na intezinu karticu?
 
Koliko ja znam niko drugi ne može da ti uplati stranu valutu na kartice domaćih banaka osim tebe. E sad možda postoji neki izuzetak kada je refund u pitanju ali nekako ne verujem. :)
 
Moje iskustvo sa AliExpressa - platio Telenor karticom (MasterCard debitna), poterao neki dispute zbog pogrešne poštarine, i vraćen mi je novac, u evrima, na račun. E sad, jedino se ne sećam da li se izvrši automatski konverzija u dinare ili ne pri prispeću. I da me ubiješ, ne znam da li je vraćen ceo iznos dispute-a il je nešto skinuto "usput", ali mi se čini da nije.

Na kraju, pitaj nekog u Intesi, možda slučajno znaju :)
 
Poslednja izmena:
I ne kupih ja ništa na ovoj Steam rasprodaji. Stavio juče nekoliko igara u korpu i dok sam se dvoumio šta da uzmem, isteklo mi vreme. Imam gomilu igara koje nisam ni počeo, nekoliko koje su započete i mislim se - što da kupujem kad nemam vremena da igram. S druge strane, kad vidim cene, prosto mi žao da ne kupim. Gori sam od žena u šopingu :d
 
^ Bice sledeci vec za par nedelja, tako da nisi nista propustio, mozda je i bolje tako. :d
 
^^^ ja sam se tako cimao da kupim this war of mine na nuuvemu, a kontam da bi mi skupljala prasinu na steamu jer i ovako slabo stizem da nesto igram.... al eto vuce da uzmem i to ti je :D
 
Da li ima nekih informacija oko igara u sutrašnjem mesečnom humblebundleu? Samo na jednom mestu sam našao da govore o Tomb Radieru i Never Alone, ali samo kroz nagađanja.
 
jade empire je legendarna igra. svakako treba uzeti :)
 
Bitcoin plaćanje je moguće za Weekly Humble Bundle, ali ne i za osnovni bundle?!
 
ne znam za vas ali ja taj mesecni bundle nikad nisam uzimao ni u razmatranje.
 
Gun Metal besplatan na indiegala. Svi bundleovi su na popustu 50% sledeća 24 časa.
 
Stigao novi Humble monthly. Iako sam ga slucajno uzeo (zaboravio da ugasim subscribe), prijatno sam iznenadjen, prvenstveno zbog Rust-a. Pored njega jos Banished, Chroma Squad, Payday 2 + dlc-ovi, COH2 + dlc-ovi i Neon Struct Deluxe Edition. Pored toga, dobije se i Shadwen Sneak Peek, tj demo za neku igru sto ce tek izaci (ali ne i igra kad izadje). Sve u svemu, nije lose, mada me vecina ne zanima preterano.
 
South Park: the Stick of Truth 4.5e, na Nuuvemu.
 
Jeste.
 
Imho uskoro izlazi enhanced edition ako do sada nisi uzeo igru bolje sacekati, o dying light zborim xD
 
Da samo sto u enhanced verziji dolaze i svi dlc ukljucujuci ovaj sto tek treba da izadje koji je ogroman.
 
Pa jeste, igra ce generalno dobiti enhancements, ali da bi imao The Following dodatak moras da imas Season Pass ili verovatno da ga kupis odvojeno. Ako hoces da kupis samo tu Enhanced verziju koja ima sve u paketu ona ce u retailu biti:

Enhanced Edition will be released digitally and at retail on February 6, 2016 for PS4, Xbox One, and PC for $60.

tako da je mozda bolja opcija da se ovako uzme igra + season pass odvojeno. Druga opcija je da se ceka tamo prolece pa da ta verzija pojeftini.

btw: https://twitter.com/DyingLightGame/status/673804246781976576 :)
 
Poslednja izmena:
Tnx :)
 
Nazad
Vrh Dno