Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

XCOM 2, 24e, Nuuvem
 
Jubilej bokte :d

1111.jpg
 
SW Battlefront 26.66$ na Meksickom Originu

Hvala za ovo, uzeo. 24 evra kad se konvertuje. Koga brine VPN, Origin ne pravi probleme oko kupovine preko VPN-a, već sam kupio davno Titanfall sa Mexičkog Origina kad je bio 5$ sa svim DLC-ovima pre nego što su free postali...
 
Kupio sa Tunnelbearom. Samo se ugasi VPN kad dodješ na stranicu koja te šalje na Paypal da platiš. Ne mogu ključevi da se kupe već se uloguješ sa nalogom i na njega direktno kupuješ...
 
Može i ranije da se ugasi VPN, prođeš celu checkout fazu do dela kada zatraži logovanje na origin, ugasiš vpn i završiš checkout. Na taj način Origin acc nije ni na koji način ugrožen.
 
Kupio sa Tunnelbearom. Samo se ugasi VPN kad dodješ na stranicu koja te šalje na Paypal da platiš. Ne mogu ključevi da se kupe već se uloguješ sa nalogom i na njega direktno kupuješ...

Hvala, uzeo sam ortaku igru preko tvog uputstva.

Može i ranije da se ugasi VPN, prođeš celu checkout fazu do dela kada zatraži logovanje na origin, ugasiš vpn i završiš checkout. Na taj način Origin acc nije ni na koji način ugrožen.

Hvala.
Za ubuduće

XCOM 2, 24e, Nuuvem

This item is unavailable in your country

Kako biti siguran da igra nije zaključana, jer ta poruka izlazi za 99% naslova na Neuuvem-u ?
 
Poslednja izmena:
H
This item is unavailable in your country

Kako biti siguran da igra nije zaključana, jer ta poruka izlazi za 99% naslova na Neuuvem-u ?

Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da zakjucane igre imaju ono obavestenje "This cannot be activated outside of bla bla bla", sve ostale ne bi smele da se kupuju ali radi vpn fino
 
^ Nije bas uvek tako, ja sam uzeo Pillars of Eternity (koji nije bio oznacen kao zakljucan), i ispalio se... Izgleda da je ipak kocka u pitanju.
 
A ja sam Pillars aktivirao normalno pre koju nedelju i skinuo...
Pre nedelju sam uzeo i Rainbow Six, sve ok
 
a ja nisam uzimao nista i sve je proteklo ok. kakva rasparava jbt :)
 
Ljudi origin mi trazi da opet instaliram Battlefield 3, sta se to desava, imam ga instaliranog, prvi put ovo vidim :(
 
Platypus II

(četiri)EJTM-WJHP(osam)-XGXT(devet)
 
Pa zato što niko onda ne bi uzeo moj ključ :d
 
Nazad
Vrh Dno