- Učlanjen(a)
- 29.07.2006
- Poruke
- 4,416
- Poena
- 465
Imas ovde sve lepo objasnjeno i jako lepo radi:
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?273249-win7-5.1-radi-al-ne-radi-)
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?273249-win7-5.1-radi-al-ne-radi-)