Добар је AIMP, али му је библиотека јадно одрађена... Понадао сам се да ће бити то из корена мењано у тројци, али изгледа ништа од тога.
Треба ми нешто у iTunes/WMP фазону, са великим сличицама, cover flow-ом, или неком његовом копијом. Пробао сам буквално све алтернативне програме, и ово имају још само Songbird, који ми ради ужасно споро, Foobar, ког не знам да наместим да све буде како треба, WMP, који ми је "случајно" обрисао тагове из свих песама приликом убацивања у библиотеку, и iTunes, кога користим тренутно, иако је ненормално спор.
Треба ми нешто у iTunes/WMP фазону, са великим сличицама, cover flow-ом, или неком његовом копијом. Пробао сам буквално све алтернативне програме, и ово имају још само Songbird, који ми ради ужасно споро, Foobar, ког не знам да наместим да све буде како треба, WMP, који ми је "случајно" обрисао тагове из свих песама приликом убацивања у библиотеку, и iTunes, кога користим тренутно, иако је ненормално спор.