Šta je novo?

[Action-RPG] Lords of the Fallen [2014]

Bas mi se svidja ovo sto vidim na klipovima, deluje da ce biti 👌
 
 
 
Au neverica, zar ovako lose?! :cautious:

 
sta ocekivati od igre koja koristi unreal engine. ne znam kakva je prica ali combat jednostavno nema tu tezinu kada udaras nekog koji souls igre imaju
 
sta ocekivati od igre koja koristi unreal engine. ne znam kakva je prica ali combat jednostavno nema tu tezinu kada udaras nekog koji souls igre imaju
I meni tako deluje sudeci po streamovima. Nekako mobovi lose reaguju na udarac, sve ista animacija, ili kao da udarac nema onaj zeljeni efekat. Po nekim reviews vidim i da je opisuju kao chore.
No saznacemo tacno za neki dan kad budemo malo isprelazili..
 
Odigrao sam dovoljno souls igara da mogu da vidim iz snimaka, zanimljivo vec ima prelaz cele igre na yt a tek sutra zvanicno izlazi :D
Pomislih da si dobio kopiju pre izlaska, pa si opalio po neprijateljima licno... :D Ok moguce, ali opet - meni bezveze da tvrdim nesto sto nikad nisam i sam probao ;)
 
Niko te i ne tera da tvrdis bilo sta ;)

Par njih sam gledao i generalno su zadovoljni, ali kao i u svakoj igri, naravno da ima nekih nesavrsenih stvari. Bas dosta njih hvali i exploration dual sveta i borbu. Mozda nije za hardcore mazohiste kada su u pitanju bosovi, ali za sada nikome nije bilo dosadno dok su igrali.
 
Uglavnom kukaju na crash i stutering.
Odigrao sam tutorial, toliko sam vremena imao za sada. Ni jednom da stucne na default podesavanjima.
Igra deluje drugacije nego sto sam gledao ovih dana po streamovima. Trcanje, medjuanimacije, udarci... sve je dobro za sada.
 
ja rekoh teze je od dark souls, pa ono, mostly negative :D
 
opusteno ljudi, popravice igru za pola godine :D ovo je sada normalno vec postalo.
 
Trenutno je od 2150 review-ova na stimu, mixed rating.
Verovatno je dosta ljudi inicijalno popljuvalo, od koji je sigurno dosta i onih kojima je jednostavno kresovalo, pa onda dosli ovi koji su zaista i igrali igru malo vise :)
 
Opa, i ovi poceli da dobijaju pozitivne signale - Rating sa Fair 71 na Strong 75... Cenim da ce cifra jos ici gore... 👏
 
Ne verujem. Toliko zasluzuje. Imao prilike da odigram jos 2 sata jutros i mozda me je Elden Ring "razmazio" otvorenim svetom ali ovde mi se cini da toga uopste nema.Sve neki lavirinti koji tu i tamo imaju "skriven" ili neki alternativni prolaz.
Jos ne uspeh da nadjem neki pristojan stit ali zato jesam prvog glavnog - Pieta koji/a ima vise faza.
Cak ni uz pomoc (beskorisnog) summona ne mogu da mu/joj skinem vise od pola healtha, tako da pretpostavljam da cu se vratiti na nju kasnije.
Borba me sada podseca dosta na witcher-ov sistem, nisam siguran zasto. Rekao bih da je negde 50-50 sa souls sistemom. Ima nekih kombo-a kada lik krece da se vrti, pa niste sigurni sta ce da uradi.
Igra inace radi solidno. Ima mikrostutera, kao sto se moze videti na frame gen liniji na scrn shotu (idealno je prava linija).
Verzija drajvera mi je 23.9.1, nije cak ni game ready za LoF.
LoF.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja predjoh Pietu nekako, a da je sugav bos, jeste.
Takodje radi igra dobro (automatik sve stavio na low :confused:, a ja u inat sve na high :cool:) a ja sam jedan od onih koji ili nemaju stutter ili su previse veliki slepci da ga primete, verovatno ovo drugo :ROFLMAO:
 
Instalirao,potrošio dva sata dok je namestio grafiku,radi ok,dva puta unreal kraš,deinstalirao
 
Treba sačekati, brzo su izbacili prvi - ocekuje se jos zakrpa... Mene vise zanima gameplay, te tehnicke stvari ce se sigurno resiti...
 
Meni je kresovao 2x i to sa novim game ready driverima, ali izgleda zbog enableovane Anti-lag opcije. Iskljucio to, i nisam imao vise crash + nema vise ni stutere.
Presao par glavnih , svet postaje da bude vrlo zanimljiv. Dobar dizajn nivoa ipak. Ali me skakanje i dalje zivcira.
 
Najbolje je kad sidjes niz jednu stepenicu od 10 cm, i ne mozes da se vratis jer tvoj lik "skace" samo 5 cm u visinu :cautious:
 
Sve radi kao podmazano sa UPDATE 1, ja zbog grafe na MED vecina, osim TEKSTURA, post-processingi i AA na HIGH - FSR 1080p. Na otvorenom 45-50 FPS, zatvoreno 60... A sto se igre tice, meni ono deluje sve Ok... Skocio sam savrseno na prvoj rupi :LOL: Elem, suv je pocetak ali mi bolji osecaj sa likom nego u Lies of P (doduse samo sam DEMO tu odigrao) Videcemo...
 
Poslednja izmena:
Radi na PS5 sasvim dobro, kreševa nema. Igra je fenomenalna, uzeo Piromansera, nosim dve sekire plus bacam vatru. Pomalo glass canon al kontam da će biti vrhunski bild kako budem otključavao nova oružja i magije
 
Samo cepajte ljudi, ja sam 26h u igri, igra je fenomenalna, graficki melem za oci, i story telling je vrhunski.Tek posle nekih 10-15h igra se otvara muski onako da ne znate gde bijete, postaje i teza i zanimljivija.
Ne stide se oko "kradje" elemenata darksouls-a , nista vise od ostalih souls-like igara, ali imaju svoje upecatljive zacine za ovu vrstu naslova.Posle ova 2-3patcha imao sam samo 1 crash.Koliko sam procitao rade na jos jednom koji bi trebalo isto vrlo brzo da izadje, ako ne do petka.
 
Nazad
Vrh Dno