Šta je novo?

A1 Xplore TV

Hoće neko praviti familiju?
 
Pa i nije im neki izbor kanala, baš jadno. Nema Eurosport, nema discovery, nagruvali silne arene, i malo pinkovih i kao neka lista, slaba ponuda filmskih kanala. Za sada kako kažu stariji baci pare na gluposti.
 
Sa ovom ponudom samo se blamiraju džabe. Bez ikakvih potreba.
 

Prilozi

  • IMG_20230726_233905.jpg
    IMG_20230726_233905.jpg
    54.1 KB · Pregleda: 100
  • IMG_20230726_233934.jpg
    IMG_20230726_233934.jpg
    63.3 KB · Pregleda: 70
  • IMG_20230726_233957.jpg
    IMG_20230726_233957.jpg
    62.9 KB · Pregleda: 67
  • IMG_20230726_234021.jpg
    IMG_20230726_234021.jpg
    66.2 KB · Pregleda: 71
  • IMG_20230726_234052.jpg
    IMG_20230726_234052.jpg
    73.9 KB · Pregleda: 71
  • IMG_20230726_234118.jpg
    IMG_20230726_234118.jpg
    67.4 KB · Pregleda: 66
  • IMG_20230726_234141.jpg
    IMG_20230726_234141.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 63
  • IMG_20230726_234208.jpg
    IMG_20230726_234208.jpg
    62.7 KB · Pregleda: 65
  • IMG_20230726_234236.jpg
    IMG_20230726_234236.jpg
    59.7 KB · Pregleda: 101
Za sport, automoto ... više mi se isplati da kupim online stream pretplatu nego da finansiram Pink i ostalo smeće.
Naravno, ovo i jesu paketi za običan svet. Neće zaraditi na manjini nego većini.
 
Ko voli sport ima da se nešto pogleda, ko voli da gleda sport i ne pita za cenu opet ima, a ko volii i nešto drugo može samo da plati ali nema šta da vidi.
 
Mnogo bolje uzeti Orion nego ovo.Pošto sam dugogodišnji post paid korisnik,sa solidnim mesečnim računima,samo ako daju džabe bih koristio,da platim nema šanse.Ali već pet dana ne odgovaraju na mail...
 
Ovo je ko zna koji po redu OTT provajder i svi se zgranuli u fazonu - sta???? nemaju sve kanale, nema UG+Telekom??? Pa to je bezveze, bacanje para, glupost. Ako su im aplikacije brze i intuitivnije od konkurencije to bi svakako bio plus, ne mogu da izmisle nista novo sto vec godinama ne postoji.

U svakom slucaju je dobro da ima kakve-takve konkurencije, pa se na svake dve godine mogu birati odredjene pogodnosti za nove korisnike u vidu besplatnih meseci.
 
Retki su oni koji su gajili iliziju da će biti svih sportskih kanala. Mislim da je razočaranost pre usmerena ka ceni i nedostatku nekih duo paketa i eventualno besplatnim mesecima ili pak gratis mobilnoj aplikaciji uz neke više mobilne pakete.
Sa ovakvim pristupom nisu konkurencija apsolutno nikome. Imam utisak da su je plasirali samo da bi se zvalo da imaju neku tv platformu.
Možda će oni ovo promeniti u budućnosti mada je bilo logičnije da su krenuli sa nekom agresivnijom kampanjom u vidu nečeg gore navedenog. Ovako, čisto sumnjam da će uzeti i 1 procenat tržišta.
 
Retki su oni koji su gajili iliziju da će biti svih sportskih kanala. Mislim da je razočaranost pre usmerena ka ceni i nedostatku nekih duo paketa i eventualno besplatnim mesecima ili pak gratis mobilnoj aplikaciji uz neke više mobilne pakete.
Sa ovakvim pristupom nisu konkurencija apsolutno nikome. Imam utisak da su je plasirali samo da bi se zvalo da imaju neku tv platformu.
Možda će oni ovo promeniti u budućnosti mada je bilo logičnije da su krenuli sa nekom agresivnijom kampanjom u vidu nečeg gore navedenog. Ovako, čisto sumnjam da će uzeti i 1 procenat tržišta.
Sa ovakvom bednom listom kanala, ništa...
 
Evo ja sam aktivirao xploretv sport paket, posto je prvih 30dana besplatan. Za sada posle 5minuta , deluje mi da je bolja verzija iris aplikacije. Brzo premotava, prebacuje kanale, kvalitet je ok. Testiram na mobilnom i PC, na mom Samsungu nema aplikacije, stariji je model. Javljam se kasnije sa više utisaka.
 
Evo ja sam aktivirao xploretv sport paket, posto je prvih 30dana besplatan. Za sada posle 5minuta , deluje mi da je bolja verzija iris aplikacije. Brzo premotava, prebacuje kanale, kvalitet je ok. Testiram na mobilnom i PC, na mom Samsungu nema aplikacije, stariji je model. Javljam se kasnije sa više utisaka.
Isto uradio kao i ti isti razlog, podseća na yettel-ovu. Ali je mnogo bolja i bolje radi, zamerka na izbor kanala i to je to, slab izbor kanala. Sama aplikacija radi perfekno.
 
koliko vidim za kucni net pakete nema opcija da se aktivira free mesec dana
 
Može li neko da mi kaže od korsinika A1 da li je prvih 30 dana bezplatno svi kanali I Arene? U A1 app piše uz prvu aktivaciju
Xplore tv sport dodatka dobijas 30 dana bez naplate i pored stoji aktiviraj cena 1190 rsd ?
 
Može li neko da mi kaže od korsinika A1 da li je prvih 30 dana bezplatno svi kanali I Arene? U A1 app piše uz prvu aktivaciju
Xplore tv sport dodatka dobijas 30 dana bez naplate i pored stoji aktiviraj cena 1190 rsd ?
Ta tako je, posle ode naplata usluge 1190 i koliko beše dinara. Treba povesti računa da se deaktivira na vreme da ne bude posle kuku lele. Kanali žali bože ko im to sastavio. Treba ga streljati.
 
Ne mogu da aktiviram ovaj Sport paket jer je moj broj deo Bizniz paketa tj. ugovor na pravno lice... 🤦‍♂️:rolleyes: Izlazi greška... Podrška je potvrdila da Pravno lice za sada ne može uzeti Xplore TV...

Neko voljan da ustupi slot? :)

Mora se upotpuniti kolekcija :LOL: Sada mi još Xplore TV fali.
 
Ajde ako neko pravi neku familiju nek piše, ili ako može neko ko je aktivirao da se malo testira aplikacija par dana bio bih zahvalan jako...
 
Ako nista bice bolja verzija Yetella u smislu aplikacije i funckionalnosti. Sa kanalima moraju da se poprave.
 
Ukoliko je bilo ko aktivirao na postpejdu XploreTV uslugu 30 dana besplatno. Zovite korisnički da vam deaktivira na vreme, naravno kome ne treba, da vam ne bi automatski prešlo u naplatu. Ja sam sada bio zvao i zakazana je deaktivacija usluge.
 
Da li je neko uspeo da se uloguje na Hisense TV? U aplikaciji mi prijavljuje pogresan password, a radi na telefonu i racunaru. Izgleda da cu treci put danas da zovem njihovu korisnicku sluzbu..
 
Nazad
Vrh Dno