Šta je novo?

A1 Xplore TV

Ima i yetel u regionu odličnu televiziju pa kod nas nije tako. Osim toga ako sve budu vukli preko mobilne mreže ima da im se raspadne. Ionako je sad najlošija u poređennu sa ostalim, a kad se nakači i tv i net možeš zamisliti.
Ja bih voleo da se varam jer je svima nama u interesu da imamo što više izbora i konkurencije. Prvi bih uzeo to njihovo rešenje ako bude dobro ali sam jako skeptičan imajući u vidu dosadašnje ponašanje te kompanije
a o kom netu pricamo ovde? mobilni net je pa je mobilni, samo sto ce izgleda preci prvi na 5g
 
United Group kanali na Balkanu
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-05-28 at 14-13-52 Operations - The highest quality content and services United...png
    Screenshot 2023-05-28 at 14-13-52 Operations - The highest quality content and services United...png
    96.9 KB · Pregleda: 175
a o kom netu pricamo ovde? mobilni net je pa je mobilni, samo sto ce izgleda preci prvi na 5g
Odgovarao sam na prethodni post u kom se pominjao net. Koliko sam shvatio imaće hotspot koji će preko mobilnog neta obezbeđivati domaćinstvima i kućni net i tv.
Nebitno, nek bude samo tv, opet je veliko opterećenje mreže ako se uzme u obzir da je A1 mreža u Srbiji najlošija po pitanju signala i bez ovoga.
A što se tiče 5g to je na dalekom štapu ali imajući u vidu koliko su ulagali u postojeće tehnologije teško da će insa 5g biti bolje. Voleo bih da se varam, iskreno
 
zamolio bih da se držimo teme. za SBB videti u temi o 5G u delu za mobilne provajdere
 
Evo na sajtu


Postpaid korisnik moze da aktivira kao dodatak i ima 30 dana besplatno, pa podelite utiske
 
Evo na sajtu

Ja to saznao jos u petak od drugara da ce da puste nego me zamolio da ne pustam info dok ne bude zvanicno.
 
Kao i očekivano ništa od UM kanala
 
Kao i očekivano ništa od UM kanala
@bracin znam da verovatno ništa negativno nisi mislio ali ta reakcija znači does not contribute, otprilike kao da sam slagao. Tužna je da je info netačna. Opada ti rejting na forumu sa ljutim i tužnom reakcijom. :D
 
Da ima jos nesto od UM kanala pa i nekako. Ovako identicna ponuda kao i kod drugih jos i relativno mali broj kanala. Jos cena k'o na 1349. Iskreno i nisu se nesto otvorili.
 
Bilo bi interesantno da ima UM kanala pored ovih, ovako je vec sve vidjeno. Pass.
 
Čini mi se da je + to što je po onome što sam čuo od Hrvata platforma dobra i stabilna.
 
Stvarno ništa novo ne nude. Sa ovim cenom, izborom i brojem kanala nisu konkurentni. Po mom mišljenu da bi se probili na tržištu moraju ponuditi nešto novo.
Npr. da imaju i UM i MTS kanale, to bi bilo strava. Ili da nude neku novu vrstu usluge, streaming servisa,, prepaid ili bez ugovorne obaveze ali ovako, bar po onome što piše na sajtu, i oni guraju ugovornu obavezu 24 meseca po din
 
Ovo nije loše za sport ko ima sbb, doda ovu platformu, napravi se porodica od troje ljudi i imaju svi arene za 400 dinara mesečno
 
valjda će uvesti neke pakete kao što imaju sbb i mts tipa boks i eon
 
I njima predlog ako neko cita uvedite da moze sa prepaid broja da se placa usluga npr ima mozda ko bi uzimao bez uo prepaid.
 
Ako neko uskoro aktivira uslugu A1 Xplore TV molim ga za info o kvalitetu pojedinacnih kanala u ponudi (SD&HD) kao i bitrate.
 
Objašnjeno je da Sport dodatak na A1 mreži ne troši dodatni saobraćaj. To je super. Ali šta onda sa Xplore TV? Da li i on ne troši dodatni saobraćaj na Kućni net i postpaid paketima? Između redova kako bi moglo da se čita, to nije slučaj. Mogu da imam njihov ili tuđi internet, u redu. Onda i na njihovom internetu vučem regularan protok, plus sam vezan ugovorom na dve godine, tako ispada.
Edit: vidim da nude televizore uz standardne postpaid tarife tj. Xplore se ne tretira kao takav paket, ali opet ostaje nerazjašnjeno to pitanje.
 
Sve dok imamo duopol na tržištu, nećemo nikada videti kanale Telekom i United grupe na jednoj platformi.

Kada bi se to desilo, usledila bi nova velika seoba Srba i pomenuti duopol bi se raspao totalno. Nikad UG neće pristati da ustupi svoje kanale. Još će da spinuju to pričom o gušenju medijskih sloboda i imaju win-win situaciju, a građanstvo ko šljivi... Ista stvar važi i za Telekom, kad bi UG ustupila nekom svoje kanale, Telekom bi povukao ručnu.
 
Ne znam sa li je do toga da UG neće da ustupi svoje kanale ili niko drugi ne sme da ih uzme. To je pitanje na koje stvarno ne znam odgovor ali znam da mi kao korisnici nismo u zavidnom položaju ako hoćemo da imamo i jedne i druge kanale
 
Kako da UM ustupe kanale kad će ovi nuditi tv i optiku preko Telekom infrastrukture?
 
Da li je neko stvarno ocekivao da ce A1 u Srbiji objediniti sbb i telekom kanale i tako da postanu najtrazeniji? :D Bas su ludi u sbb-u da sami sebi daju autogol.

Nisam probao ovo njihovo, a svakako je dobro imati jos konkurencije. Ako je neko raspolozen za zamenu, imam move n go.
 
Al smo svi potrčali da i instaliramo ovo čudo, svi u fazonu aj ti, aj ti 🤣🤣🤣
 
Nazad
Vrh Dno