Šta je novo?

[A1] Vikend Net

Nakon iskljucenja broja na vikend netu i placanja penala koji uopste nije do mene i cekanja od 30.05.2023. za odgovor na moju molbu o ponovnoj aktivaciji, danas sam nazvao Call Centar A1 i receno mi je da mi je uvazen zahtev i da ne placam reaktivaciju nakon iskljucenja te da mogu da aktiviram vikend net pakete (a rekli su da ce mi oni javiti kada mi se odobri).....problem nastaje jer meni aplikacija ne radi na telefonu tj ne mogu da udjem u nju i aktiviram paket (reinstalirao aplikaciju i vadio karticu iz rutera pa vracao)..... opet obecano da ce u najbzem roku biti reseno to sa aplikacijom i po 4 put da ce srediti to sto mi ne stizu na email racuni.
 
Da li si probao da aktiviras preko A1 sajta?
 
juce sam pomocu call centra uspeo da obrisem stari nalog i konacno odradim ponovnu registraciju i udjem u aplikaciju.....radi sve super ali negde rano ujutru stize mi na aplikaciju da imam dug od 1200 dinara i niko ne znam odakle sad to......danas sam uspeo da sve objasnim devojci u call centru ali moracu da sacekam sutra popodne da vidimo o cemu se radi....
 
Da li neko ima iskistva sa ovim TCL MW42V ruterom koji sada prodaju uz vikend net? Kako se pokazao?
 
Gledam i baš je slaba ponuda ovih 4g rutera. U zvaničnim prodavnicama jedva da ih ima, a po kp isto nije neki bajan izbor. Polovno mi se principijelno ništa ne kupuje.
 
Sta fali onom b525 za 6k na kp? Taj ti zavrsava posao....
 
Ja videh samo polovne. Nešto imam odbojnost ka kupovini bilo koje tehničke stvari koja je polovna.
Poslužuće i ovaj tcl koji dolazi uz vikend net. Ako ne bude dobar onda ču da gledam nešto bolje
 
Sta fali onom b525 za 6k na kp? Taj ti zavrsava posao....
napumpana cena budu povremeno za 3 do 3.5k. Prosle godine uzeo za 40e ukupno B525 i e5180 izasli me po 20e svaki kad preracunam.E5180 sam drugaru poklonio I ne uzimati sa T mobile de B525 nema usb za flesovanje ko hoce otkljucan fw da koristi.
 
Supruga otišla do A1 da uzme VikendNet karticu, oduvali je, kaže ne može da uzme samo karticu, navodno mora i ruter, koji već imamo :)

Da li je neko skoro uzimao samo karticu, da potvrdim da može ili da idem ja da se svađam sa njima :ROFLMAO:
 
Supruga otišla do A1 da uzme VikendNet karticu, oduvali je, kaže ne može da uzme samo karticu, navodno mora i ruter, koji već imamo :)

Da li je neko skoro uzimao samo karticu, da potvrdim da može ili da idem ja da se svađam sa njima :ROFLMAO:
Ne navodno, već je ruter sastavni deo ponude i nema izopštene Vikend Net data sim kartice. Jedino da ti neko prenese svoj ugovor ako mu više ne treba ili nađeš osobu kome je isključen posle godinu dana neuplaćivanja dodatka, platiš 1200 dinara ponovno uključenje i odete zajedno da prebaci na tvoje ime.
 
Voleo bih da sam to znao pre kupovine rutera :ROFLMAO: Hvala na informaciji, eto ako ima nekoga kome je isključena kartica i ugovor, neka me vika u inbox ;)
 
  • Like
Reagovanja: uji
u principu to je postpejd broj tako da im ga samo izdiktiraj u poslovnici i kaži da ti daju zamenski e-sim, probaj, vidi šta će reći
 
Имам онај мали Хуавеи модемчић први који се давао уз викенд нет не могу да се сетим модела користима га повремено у селу и до јула, августа ове године је радио одлично.Међутим задње 3-4 недеље она лампица за сигнал која би требало да буде зелена је забола у жуто и не излази сигнал не прелази 2-3 цртице а увек је био пун и то са накачених бар 5 уређаја.Орион ТВ апликацију је скоро па немогуће натерати да ради.Звао сам кориснички сервис кажу да су имали проблема после оних олуја и да извадим картицу и да је вратим али ни то није помогло.Да ли је неко имао исти или сличан проблем и да ли има лека?Да пошаљу сервисера или нови модем (рутер) и који?
 
Trazi umanjenje racuna zbog loseg signala i videces da ce odmah da promene pricu! Nije do modema, do bazne stanice je, pokusaj da ga pomeras po kuci da nadjes mozda gde je jaci, ali nisam siguran da ce to pomoci.
 
Померао сам га не само по кући него и по комшилуку :) свуда је иста ситуација.Сутра идем лично до пословнице.
 
A da li je na telefonu sa A1 karticom opao signal? Da li mozes tu karticu privremeno da stavis u telefon radi probe?
 
Da li je neko koristio sa drugom karticom ovaj TCL MW42V ruter koji sad daju uz ugovor, tj. da li je "otključan" za sve mreže?!

Hoću da ga dam matorcima da koriste na moru uz Cosmote karticu ako radi :) Teta iz A1 call centra nije znala da mi odgovori...
 
Da li postoji neki minimum koliko često mora da se aktivira vremenski zakup?
Koliko je dugo kartica aktivna? Da li postoji neko vremensko ograničenje, tipa 2 godine?
 
U roku od 12 meseci od poslednje aktivacije moras bar 1 da aktviras neki paket ili se kartica deaktivira.
 
Da li postoji neko ograničenje koliko kartica (Vikend Net paketa) može da uzme jedan korisnik?
I kako sve može da se aktivira vremenski zakup?
 
"Zakup" se aktivira lično u poslovnici, pozivom korisničkog servisa što preporučujem i putem aplikacije što ne preporučujem.Za ograničenje broja kartica ne znam ali me interesuje kakvi su novi modemi koje A1 daje sada u odnosu na onaj prvi Xuawei koji ja koristim i da li mogu na neki način tipa obnova ugovora ili tome slično da tražim nov?Nije mi palo na pamet da ubacim karticu u telefon moram probati i to.
 
Da li još neko ima problem da ne može više da aktivira Vikend net dodatke preko sajta ili aplikacije? Od kako su ih ažurirali pre par nedelja kad odem u sekciju dodaci (ili na android aplikaciji ili na MojA1 portalu) jednostavno mi ne nudi nijedan dodatak za aktivaciju. Godinama je to radilo skroz normalno i redovno sam tako aktivirao, koristim uslugu 5 godina. Nije valjda da ću morati da počnem da ih zovem svaki put kad mi treba aktivacija dodatka.
 
Ja na Android aplikaciji vidim sve Vikend net dodatke. Nisam probao da ih aktiviram jer mi ne trebaju sada, ali su dostupni.
 
^^
Isto i kod mene. Svi dodaci za Vikend net paket se vide u aplikaciji.
 
Danas uzeo vikend net i morao sam da kupim kod njih TCL MW42V modem. Posto nisam u gradu signal je solidan i izvlacim oko 25mbit/8mbit. Kupio bih drugi bolji modem u cilju da izvucem bolji signal i brzi net. Koji 4g modem da kupim a da je dobar u ceni do 5000 moze i polovan?
 
Ja sam uzeo nov Soyealink B535 CAT7 (rebrebdiran Huawei B535-333) za 5000 din na kp, a pre njega imao neki ZTE koji su davali pre 3-4 godine. Razlika u brzini je ozbiljna. Izvlačim 120/30 Mbps, naspram 30/5 Mbps koje sam imao sa ZTE. Koristim ga na Vlasini, nisam probao u gradu.
 
Nazad
Vrh Dno