Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ako si platio karticom i doslo je do greske, onda u sistemu banke postoje 3 rezervacije na isti iznos i 1 koju je realizovana. Dodatnom proverom, ukoliko utvrde da je u pitanju greska, skidaju rezervaciju. Ili cekas 45 dana da se rezervacija sama obrise.
 
Što bi se desilo i da nisi išao u banku i slao u A1.
Oni te zaduže, ti platiš više, ostaješ u pretplati dok te ne zaduže sledećim računom.
Verv :D ksnije za kucninet je ista situacija bila i proslo je sve bez cimanja tamo-vamo(bile su penzije pa mi se nije stajalo u red) :D
 
Da li je neko skoro prelazio iz Mts-a u A1? Zanima me da li postoje neki benefiti zbog prelaska ukoliko se uzima ugovor zajedno sa telefonom?
Hvala 😊
 
Ko je zainteresovan za novi fon, trenutno je Redmi Note 12 Pro po akcijskoj (preorder) ceni u A1. Ako se uzme, recimo uz Neo Surf, izađe rata 306 din mesečno. To mu dođe 36.384 din. Top cena.
 
Meni izlazi da je rata uz NeoSurf 1000 dinara taj telefon
 
Meni izlazi da je rata uz NeoSurf 1000 dinara taj telefon
Verovatno je blue hteo da napise 3016 din mesecno sve ukupno pa je izostala 1, svakako na kraju telefon na 2 godine izadje 36.384.
 
Tastatura:)
 
uzeo sam s23 u februaru i agent koji je radio prodaju preko web shopa mi kaze da ce mi uvaliti ono osiguranje telefona koje "samo treba da otkazem do kraja aprila u poslovnici". Odem pocetkom meseca u poslovnicu u Beo shopping sluzbenica gleda, i kaze (prilicno drsko): ja ovde ne vidim da vi imate osiguranje, proverite u papirima da li imate ugovor ili sta vec rece... djavo mi ne da mira, poucen iskustvom sa njima, odem u stadion juce, rekoh da otkazem osiguranje, covek odstampao zahtev ja potpisao i otkazao osiguranje koga u drugoj poslovnici "nije bilo"... Eto cisto kao iskustvo vise neka stoji ovde... Kako ovaj a1 jos iz doba vipa ima te neke sitne forice da coveku otmu neki dinar, pa stvarno cu cudo.
 
uzeo sam s23 u februaru i agent koji je radio prodaju preko web shopa mi kaze da ce mi uvaliti ono osiguranje telefona koje "samo treba da otkazem do kraja aprila u poslovnici". Odem pocetkom meseca u poslovnicu u Beo shopping sluzbenica gleda, i kaze (prilicno drsko): ja ovde ne vidim da vi imate osiguranje, proverite u papirima da li imate ugovor ili sta vec rece... djavo mi ne da mira, poucen iskustvom sa njima, odem u stadion juce, rekoh da otkazem osiguranje, covek odstampao zahtev ja potpisao i otkazao osiguranje koga u drugoj poslovnici "nije bilo"... Eto cisto kao iskustvo vise neka stoji ovde... Kako ovaj a1 jos iz doba vipa ima te neke sitne forice da coveku otmu neki dinar, pa stvarno cu cudo.
A1 jeste VIP. Ništa se tu promenilo nije osim imena.
 
Jel uspeo neko da ostvari koji mesec gratis za NEO23 tarifu (mozda i NEO4). Trenutno mts pripejd. Preneli bismo broj u A1. Ponajvise zbog kupovine televizora na rate. Citajuci temu unazad vidim bili su neki kodovi/vauceri 6 mes po 1 din.
 
Poslednja izmena:
Jos jedno lose iskustvo sa A1, dobio opomenu pred utuzenje za racun od 515 din za broj koji sam preneo u Globaltel, Kako su dozvolili da predjem ako imam dug, inace taj racun nisam dobio ni na mailu ni na papiru. Tako da 3 broja sad juna lete iz a1, makar placao i duplo kod drugih, Sramota.
 
Cao, klinac mi je imao klasik paket, koji je sad ocigledno ukinut i bez najave su me prebacili na start - a posto je bez ugovorne obaveze, cena je nenormalna - oko 1400din (nisam siguran u tacnu cifru jer je imao i dzoker 4GB aktiviran, plus neke humanitarne SMSove)..
Sta se trenutno najvise isplati za "nezahtevne" korisnike? Razmisljam start + junior dodatak (ukupno 1000din), ako zadrzavam brojeve u A1, ili MTS Kontrola troskova koje bih mogao da ukljucim u MTS Box4 paket na drugoj lokaciji i dobijem 100GB deljeno izmedju tih par brojeva.
 
Jos jedno lose iskustvo sa A1, dobio opomenu pred utuzenje za racun od 515 din za broj koji sam preneo u Globaltel, Kako su dozvolili da predjem ako imam dug, inace taj racun nisam dobio ni na mailu ni na papiru. Tako da 3 broja sad juna lete iz a1, makar placao i duplo kod drugih, Sramota.
Gleda se samo dug za prethodne mesece, ne i za mesec kada se pokrenula procedura, uvek budu naplaceni ti prelazni dani ili nedelja pre nego sto si zvanicno presao kod drugog operatera.
 
Sve je uredno placeno, jer sam uvek placao iz aplikacija, Nikad nisam platio manje od onoga sto je bilo u aplikaciji.
 
Sve je uredno placeno, jer sam uvek placao iz aplikacija, Nikad nisam platio manje od onoga sto je bilo u aplikaciji.
Da li si platio i onu nedelju kad je trajala procedura prenosenja broja? Ako jesi onda im dostavi dokaz o placanju pa ce ti ponistiti dug.
 
Sta se trenutno najvise isplati za "nezahtevne" korisnike? Razmisljam start + junior dodatak (ukupno 1000din), ako zadrzavam brojeve u A1, ili MTS Kontrola troskova koje bih mogao da ukljucim u MTS Box4 paket na drugoj lokaciji i dobijem 100GB deljeno izmedju tih par brojeva.
U A1 ima smisla preci na pripaid mesecni plan "A1 mocni plan" 900din 500min 9 gb, plus 2x 10gb za drustvene mreze. Nema ugovorne obaveze kad naleti nesto bolje promenis kad hoces.
 
Da li si platio i onu nedelju kad je trajala procedura prenosenja broja? Ako jesi onda im dostavi dokaz o placanju pa ce ti ponistiti dug.
E to ne znam, jer nisam dobio nikakav racun. Platicu ovo ali me nervira sto mi salju opomenu pred utuzenje ,Advokat kao zastupnik. Nemam inforamciju niti bilo kakav racun da imam dugovanje.
 
E to ne znam, jer nisam dobio nikakav racun. Platicu ovo ali me nervira sto mi salju opomenu pred utuzenje ,Advokat kao zastupnik. Nemam inforamciju niti bilo kakav racun da imam dugovanje.
A ne smes da odgovoris na opomenu i/ili pitas, bilo advokata ili A1? Ako ima mnogo takvih kao ti, razmisljam da pocnem da se predstavljam kao advokat i saljem opomene, a pare samo kaplju
 
A ne smes da odgovoris na opomenu i/ili pitas, bilo advokata ili A1? Ako ima mnogo takvih kao ti, razmisljam da pocnem da se predstavljam kao advokat i saljem opomene, a pare samo kaplju
Zvao sam A1, ne mogu mi dati informaciju, sve sto mogu je kontakt advokata koji ih zastupa, zvao sam i advokata i njegov odgovor da platim ili idem na sud. Bez objasnjenja, niti sam dobio racun. Ne zele nikakvu pricu samo da naplate dugovanje i tjt. Ne zelim da se bakcem po sudovima za sitan novac, ali da Advokat nije profesionalan nije, jer nisu zeleli da mi objasne nista.
 
Da li je i dalje aktuelan promo kod pri prelasku u A1? Citajuci temu vidim da su bili aktuelni do februara-marta. Preso bi u A1 u NEO23 tarifu i kupovinu televizora na rate. Pokusao sam online i video sam da ako imam promo kod taj isti upisem u napomenu. Posto nemam kod da li da se obratim u obliznju poslovnicu? Da li oni daju kod za prelazak? Ili postoji drugi nacin da se dodje do koda?
 
Zvao sam A1, ne mogu mi dati informaciju, sve sto mogu je kontakt advokata koji ih zastupa, zvao sam i advokata i njegov odgovor da platim ili idem na sud. Bez objasnjenja, niti sam dobio racun. Ne zele nikakvu pricu samo da naplate dugovanje i tjt. Ne zelim da se bakcem po sudovima za sitan novac, ali da Advokat nije profesionalan nije, jer nisu zeleli da mi objasne nista.
To sto si zvao ko i da nisi...posalji mail ili preporuceno s povratnicom i jednim i drugim i upozori ih da ces bez prilozene osnovanosti/dokaza o potrazivanju, vremenu nastanka istog, itd. primljenu opomenu smatrati pokusajem prevare, iznude, laznog predstavljanja, itd. i, osim raskida ugovora za preostala 3 broja, podneti i krivicne prijave nadleznim organima kao i disciplinsku advokatskoj komori
 
Da li je i dalje aktuelan promo kod pri prelasku u A1? Citajuci temu vidim da su bili aktuelni do februara-marta. Preso bi u A1 u NEO23 tarifu i kupovinu televizora na rate. Pokusao sam online i video sam da ako imam promo kod taj isti upisem u napomenu. Posto nemam kod da li da se obratim u obliznju poslovnicu? Da li oni daju kod za prelazak? Ili postoji drugi nacin da se dodje do koda?
Jeste, ali vazi bez kupovine uredjaja
"Umanjite svoju mesecnu pretplatu i obradujte sebi drage osobe! Poklonite promo kodove koji donose 100% popusta na prvih 6 mesecnih pretplata, a mi Vas nagradjujemo sa po 200 RSD popusta za svaki aktiviran promo kod na sve preostale mesecne pretplate do kraja Vase ugovorne obaveze. Promo kod se moze iskoristiti za prenos broja u A1 mrezu uz ugovornu obavezu od 24 meseca bez kupovine uredjaja. Zajedno uzivajte u pogodnostima koje smo za vas pripremili. Vas A1"
 
Zvao sam A1, ne mogu mi dati informaciju, sve sto mogu je kontakt advokata koji ih zastupa, zvao sam i advokata i njegov odgovor da platim ili idem na sud. Bez objasnjenja, niti sam dobio racun. Ne zele nikakvu pricu samo da naplate dugovanje i tjt. Ne zelim da se bakcem po sudovima za sitan novac, ali da Advokat nije profesionalan nije, jer nisu zeleli da mi objasne nista.
nije ti to advokat, vrv agencija za naplatu potrazivanja. Sto ne trazis od A1 da ti proslede mejl u kojem su ti poslali racun?
 
Nazad
Vrh Dno