Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

E pa hvala, sve si mi objasnio. Potpisaću onda na 12 meseci neki jeftiniju varijantu u MTS, pa čekam sledeću godinu za dalje. Neverovatno da A1 ne prati aplikacije konkurencije, već godinama imaju u MTS opciju da sam uključiš roming (sa i bez prenosa podataka) ili da ga potpuno isključiš. Sam možeš da limitiraš račun (kod mene je na oko 3000) i da izbegneš potencijalnu situaciju da mi stigne neki petocifren iznos po osnovu rominga ili prekoračanja potrošnje intereta u Srbiji.
 
Koja je sansa da dobijem u A1 za neo paket +2 meseca besplatno ako prebacujem broj iz telenora ?
Ugovor mi istice u februaru, a uzeo bih neo 23 paket u A1, ali ne bih da ne stane dok ne istekne moj ugovor.
Znam da mogu da otkupim ugovor u Yettelu, ali ne bih to radio ako mi ne daju u A1 prva dva meseca besplatno, ne isplati se.

Jel ima neki akviziter ovde ? PM ?
 
Meni su rekli da akcija za Neo23 traje do dvadeset i nekog februara. Pozovi A1 kol centar za potvrdu. I ja bih Neo23 a ugovor mi istice krajem januara. Teta mi reče da sačekam da istekne pa onda.
 
Koja je sansa da dobijem u A1 za neo paket +2 meseca besplatno ako prebacujem broj iz telenora ?
Ugovor mi istice u februaru, a uzeo bih neo 23 paket u A1, ali ne bih da ne stane dok ne istekne moj ugovor.
Znam da mogu da otkupim ugovor u Yettelu, ali ne bih to radio ako mi ne daju u A1 prva dva meseca besplatno, ne isplati se.

Jel ima neki akviziter ovde ? PM ?
Kod njih nista nema besplatno.
 
Да ли Deezer троши мегабајте у А1 мрежи?
 
Da li neko zna mail adresu za reklamacije? Onaj formular sa sajta mi trazi sifru koju nemam,treba mi mail. Nesto tipa [email protected] ako ovako nesto postoji
Možeš im poslati mejl preko tog formulara i bez šifre.
Да ли Deezer троши мегабајте у А1 мрежи?
Troši ako nemaš Deezer pretplatu preko A1. Ako imaš, onda ne troši MB/GB koje imaš u postojećem postpaid paketu.
 
Možeš im poslati mejl preko tog formulara i bez šifre.

Troši ako nemaš Deezer pretplatu preko A1. Ako imaš, onda ne troši MB/GB koje imaš u postojećem postpaid paketu.
Ja имам претплату за Deezer, а ако се друг логује на исти налог а користи А1 мрежу њему ће да скида нормално?
 
Da li neko zna da li moze da se uzme telefon na pola ugovorne obaveze, bez potpisivanja nove na 24 meseca? I to da se otplati telefon na preostalih 12 meseci UO, ili da se da kes? Na Tviteru me upucuju na Virtuelnu prodanicu, a ovi me zovu i ponavljaju 11 minuta da ce mi se neko javiti
 
Da li neko zna da li moze da se uzme telefon na pola ugovorne obaveze, bez potpisivanja nove na 24 meseca? I to da se otplati telefon na preostalih 12 meseci UO, ili da se da kes? Na Tviteru me upucuju na Virtuelnu prodanicu, a ovi me zovu i ponavljaju 11 minuta da ce mi se neko javiti
Ne može. Traže da se produži ugovor.
 
Ja bih produzio ugovor uz ovaj Neo23 paket na popustu sto je, ali bih uzeo i neki telefon koji se dobija do 2600 tj paket ovaj sa uredjajem, ima nekih 8-10 telefona u toj ceni a ne znam koji bih uzeo. Uglavnom su redim, xiaomi itd, pa ako je neko gledao nek preporuci? poklonio bih ga ili na kraju krajeva prodao u nekom trenutku ili ostavio za backup.
 
Ja bih produzio ugovor uz ovaj Neo23 paket na popustu sto je, ali bih uzeo i neki telefon koji se dobija do 2600 tj paket ovaj sa uredjajem, ima nekih 8-10 telefona u toj ceni a ne znam koji bih uzeo. Uglavnom su redim, xiaomi itd, pa ako je neko gledao nek preporuci? poklonio bih ga ili na kraju krajeva prodao u nekom trenutku ili ostavio za backup.
Xiaomi Redmi Note 11.
 
@Cineman Hvala drug, videcu danas onda njega da pokupim ako bude na stanju. A koja je razlika vidim ima i taj neki redmi note 11S? Cisto da znam ako ovaj prvi nema, posto se u androide skroz slabo razumem
 
Poslednja izmena:
Istice mi ugovor sa mts-om za 10-ak dana. Poslao sam mail sta mogu da mi ponude ili prenosim broj kod konukrencije koja ima bolju ponudu, ali ne ocekujem da mi ponude nista dobro.
Sta je ternutno najbolje za nekih 1500din bez telefona? Ili neki paket do 3500-4000din sa nekim telefonom. Internet mi je bitniji nego pozivi i poruke.
 
Neo surf ako ti treba internet,ja sam uzeo posle intarife.Prezadovoljan,1500 rsd bez uredjaja
 
Vezano za Yettel:
Jel moguće na opisani način dobiti povoljniju ponudu za "Total Data"?
 
Moguce je, ja ciljam na taj paket. Ispadne oko 2k. Prebacujem i svoj i gospodjin broj pocetkom nedelje pa cu javiti kako sam prosao.
 
Poslednja izmena:
Malope sam zvao A1 da predjem na Neo23, reče mi agent da je to samo za nove korisnike ili ako se uzima telefon. Nije moguća samo promena tarife za postojeće korisnike.

Jel moze neko da potvrdi da je ovo tačno? 🙄
 
Imaš li ugovornu obavezu?
 
Nazad
Vrh Dno