Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ako je tako 100% onda je duzan tih 46800 i to je to. Mada cujem da ovi za TV/internet traze da se plate i troskovi prikljucka/montaze kod prevremene otplate pa ne bi cudilo da i ovi love u mutnom. A na tome mozemo da zahvalimo zakonodavcu sto donosi polovicne, nedovoljno jasne uredbe i zakone
 
@antena Ne, ako plaćaš preostale pretplate do isteka UO, plaćaš SAMO prostale pretplate, dakle mesečni iznos. To su nesporazumi između šalteruša call centra i poslovnica, i korisnika koji ne obraćaju pažnju uvek detaljno šta se priča.
 
Ako moze jedno pojasnjenje...

Intarifa bez UO i Intarifa bez uredjaja ista cena - 999 dinara.

U cemu je prakticna razlika... kapiram da je ova "bez uredjaja" standardna UO na 24 meseca ali po cemu se to prakticno razlikuje od ove bez UO, sem sto si jelte u obavezi.
 
Zato sto kad si bez ugovora oni sutra mogu da promene cenu tarife na 2000 i ti ces morati da placas 2000 ili ces preci na drugu tarifu, a ako si pod ugovorom, bez obzira na promenu cene, ti ces placati tu cenu po ugovoru.
 
@antena Ne, ako plaćaš preostale pretplate do isteka UO, plaćaš SAMO prostale pretplate, dakle mesečni iznos. To su nesporazumi između šalteruša call centra i poslovnica, i korisnika koji ne obraćaju pažnju uvek detaljno šta se priča.

E ali biser je sto se oni prave gluvi ili glupi na ovo... Imam status VIP korisnika, ostavio sam im brdo love. Posle ovoga ih napustam
 
Da li jos neko ima problem da u aplikaciji A1, kao i na sajtu u korisnickom delu, nema nijedan poklon dodatak (pise da su svi iskorisceni ili ne postoje, iako nisu, a imam 4 broja kod A1, jos sam i premium korisnik). Isto tako nemam uopste ni ove regularne dodatke. Prazno u aplikaciji i na sajtu isto. Kao prosledili su problem tehnickoj podrsci, ali ja mislim da oni realno pojma nemaju. Niko me nije zvao da li je to reseno, a dodataka i dalje nema.
 
Da li si neki koristio ? Dok imaš jedan aktivan ne može se više od njega aktivirati. Kod mene je tako bilo do juče i već danas mogu da biram.
 
Tri mjeseca kako je VIP mobile rebrendiran u A1, meni i dalje stoji VIP SRB u nazivu mreže na telefonu. Ne smeta mi nego iz čiste znatiželje pitam od čega zavisi? Možda što sam prenio broj iz Telenora prošle godine ili šta već?
 
Tri mjeseca kako je VIP mobile rebrendiran u A1, meni i dalje stoji VIP SRB u nazivu mreže na telefonu. Ne smeta mi nego iz čiste znatiželje pitam od čega zavisi? Možda što sam prenio broj iz Telenora prošle godine ili šta već?
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-07-07-10-42-08-092_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-07-07-10-42-08-092_com.android.chrome.jpg
    45 KB · Pregleda: 132
Tri mjeseca kako je VIP mobile rebrendiran u A1, meni i dalje stoji VIP SRB u nazivu mreže na telefonu. Ne smeta mi nego iz čiste znatiželje pitam od čega zavisi? Možda što sam prenio broj iz Telenora prošle godine ili šta već?
I meni isto stoji Vip SRB
 
Meni istice sad ugovor u MTSu i ne odgovara mi da platim 200din vise za duplo manje neta. Ponuda iz A1 mi odgovara, pitao 3, 4 ljudi i kazu nemaju nekih problema sa signalom. I dalje se dvoumim da li da predjem, ali 1TB je odlicna ponuda. Na NBG sam vecinu vremena, pa mislim da ne bih imao poteskoca.

Razmislicu jos koji dan dok odgovori mts.
 
Tri mjeseca kako je VIP mobile rebrendiran u A1, meni i dalje stoji VIP SRB u nazivu mreže na telefonu. Ne smeta mi nego iz čiste znatiželje pitam od čega zavisi? Možda što sam prenio broj iz Telenora prošle godine ili šta već?
Ja imam jedan izvorni Vip broj koji još uvek pokazuje Vip SRB i drugi mts broj prenesen u Vip koji se u prvim danima rebrandinga prebacio na A1 SRB.
 
Meni istice sad ugovor u MTSu i ne odgovara mi da platim 200din vise za duplo manje neta. Ponuda iz A1 mi odgovara, pitao 3, 4 ljudi i kazu nemaju nekih problema sa signalom. I dalje se dvoumim da li da predjem, ali 1TB je odlicna ponuda. Na NBG sam vecinu vremena, pa mislim da ne bih imao poteskoca.

Razmislicu jos koji dan dok odgovori mts.
ja sam majci i meni uzeo...za sada sve radi kako treba,internet merio 117mb-s isto novi beograd
 
ja sam majci i meni uzeo...za sada sve radi kako treba,internet merio 117mb-s isto novi beograd
Hvala, Milose. Net cak moze da bude i 30mbps, nije problem, samo da je ok zvuk tokom razgovora. S obzirom na pojedine komentare sa prethodnih par stranica, deluje da bolje uzeti plasticnu casu i zicu nego A1 kao operatera. Imam jos jednog drugara koji putuje non stop pa cu ga pitati sta kaze.
 
Da li si neki koristio ? Dok imaš jedan aktivan ne može se više od njega aktivirati. Kod mene je tako bilo do juče i već danas mogu da biram.
Nista nije aktivirano, nijedan. Ali tako je na sva 4 broja, ne samo na jednom. Ajde da na jednom broju aktiviras ali to nema veze sa ostalim ugovorima i brojevima. Pri tom imas jednokratne i one koje se vise puta aktiviraju, tako da je neki problem kod njih.
 
Zvali me danas iz neke sluzbe za brigu o korisnicima ili reklamacije, sta vec, da vide sto pizdim na njih.
Gospodja me uhvatila u zutoj minuti, pa je dobila bez oblandi sta i kako oni rade, kolikk su pokvarili uslugu itd.
Naravno, standardna prica u planu prosirivanje kapacitea, poboljsanje usluge...
Jel su zvali ovde nekoga iz te sluzbe i da li su mu resili bilo kakav problem?
Ja se lomim da isplatim sve sto dugujem i bezim na mts ili telenor, muka mi je vise koliko lose radi.
Ej u Borci rasoad, na vise mesta u gradu raspad, na Klinici za neurologiju KCS nemaju domet, po drugim klinikama vrlo cesto nema dometa, a net...kao da ga nemas.
Imam 100gb mesecno, iskkristim 5-10 kad bas mora i to radi Boze me sacuvaj. Mesecima je tako
 
Pa to je drugi problem, tebi onda ne treba prevremeni raskid nego zalba na kvalitet usluge. Pisi lepo tad i tad tu i tu nije radilo/jedva radilo to i to, zahtevam ugovorenu uslugu koju redovno placam ili raskid ugovora zbog neispunjavanja obaveza. Tako par puta i ako ne poprave eto tebe slobodnog od UO za najdalje par meseci.
 
Zvali me danas iz neke sluzbe za brigu o korisnicima ili reklamacije, sta vec, da vide sto pizdim na njih.
Gospodja me uhvatila u zutoj minuti, pa je dobila bez oblandi sta i kako oni rade, kolikk su pokvarili uslugu itd.
Naravno, standardna prica u planu prosirivanje kapacitea, poboljsanje usluge...
Jel su zvali ovde nekoga iz te sluzbe i da li su mu resili bilo kakav problem?
Ja se lomim da isplatim sve sto dugujem i bezim na mts ili telenor, muka mi je vise koliko lose radi.
Ej u Borci rasoad, na vise mesta u gradu raspad, na Klinici za neurologiju KCS nemaju domet, po drugim klinikama vrlo cesto nema dometa, a net...kao da ga nemas.
Imam 100gb mesecno, iskkristim 5-10 kad bas mora i to radi Boze me sacuvaj. Mesecima je tako
Zvali 2x za 6 meseci, ista priča kao i tebi. Samo što sam ja manje bio "u žutoj minuti" i uvek sam popričao po 10-ak minuta. Nisu ništa rešili, isto mi dolaze propušteni pozivi, pa u sred razgovora sagovornik prestane da me čuje (a ja sagovornika da) i slično.
 
Pozdrav ljudi,
Zamolio bih, ako moze neko da screenshot-uje ponudjene jednokratne podatke za NEO3 paket bio bih mu zahvalan (aktivirao sam jedan, pa sad nisam vise u mogucnosti da vidim koji su sve bili u ponudi).
Hvala
 
Mislim da nemaju svi korisnici iste pakete kao ponudu (videh negde za A1 roaming npr).
 
Pozdrav ljudi,
Zamolio bih, ako moze neko da screenshot-uje ponudjene jednokratne podatke za NEO3 paket bio bih mu zahvalan (aktivirao sam jedan, pa sad nisam vise u mogucnosti da vidim koji su sve bili u ponudi).
Hvala
Imao sam jednokratno 20GB. Nakon toga mi svakog meseca nudi dodatnih 2GB. Nista ostalo. NEO 3.
 
Evo moja keva ima NEO 3, nista dosad nije koristila jer je realno slab korisnik, jedva i 1GB potrosi.
 

Prilozi

  • IMG_20210708_141654.jpg
    IMG_20210708_141654.jpg
    54.3 KB · Pregleda: 76
Prijatelji radi li vam apk? Vec dva dana "servis trenutno nije dostupan pokusajte kasnije". Ne mogu ni da kupim dodatke. Strasno.
 
Ma radi bre sve ko Doxa 💪💪💪
Meni ovaj A1 stvarno vrh provajder 👍
 
Nazad
Vrh Dno